Svjetski ekonomski forum izjavio da ljudi koji žele živjeti moraju postati baterije za umjetnu inteligenciju


Unatoč onome što nas mainstream mediji pokušavaju uvjeriti, Svjetski ekonomski forum ne pokušava popraviti svijet za čovječanstvo. Pokušavaju popraviti stvari za malenu manjinu svjetske populacije. A da bi to učinili, pokušavaju nas slomiti. Možda bismo trebali početi obraćati veću pozornost na to.

Na primjer, jeste li znali da savjetnik WEF-a Bill Gates posjeduje patent s tehnologijom koja koristi ljude za iskorištavanje energije?

Ako to nije dovoljno uznemirujuće, Gates posjeduje drugi patent koji mu daje “ekskluzivna prava” da “kompjuterizira” ljudsko tijelo. Ovo nije šala. Gates je zatražio – i dobio – patent koji mu daje ekskluzivna prava nad vašim tijelom.

Svjedoci smo brzog napretka u umjetnoj inteligenciji, ili AI, a mnogi tehnološki stručnjaci predviđaju da će 2023. biti godina u kojoj napredak u strojnom učenju ide eksponencijalno. Iako je budućnost nemoguće predvidjeti, uvelike se očekuje da će umjetna inteligencija učiniti suvišnima mnoga, ako ne i većinu, tradicionalnih zanimanja.

Koncept suvišne ljudske rase je tema koju WEF promiče već desetljećima. Stoga ne treba čuditi da su duboko uzbuđeni zbog eksplozivnog rasta umjetne inteligencije i da su počeli promicati ideju da su ljudi podređeni strojevima.

Prema WEF-u, kada se 6G tehnologija konačno uvede kako bi zamijenila 5G, “suvišni i beskorisni” ljudi trebali bi se koristiti kao izvor energije za napajanje računala i AI strojeva.

Science Daily  objašnjava : 

“Jedno od otkrića koja najviše obećavaju u 6G telekomunikacijama je mogućnost komunikacije vidljivom svjetlošću (VLC), koja je poput bežične verzije fiberoptike, koja koristi bljeskove svjetlosti za prijenos informacija. Sada je tim objavio da su izumili jeftin, inovativan način prikupljanja otpadne energije iz VLC -a korištenjem ljudskog tijela kao antene. Ova otpadna energija može se reciklirati za napajanje niza nosivih uređaja ili čak, možda, veće elektronike.”

U biti, ljudi bi služili kao antene za “potrošenu” energiju koja bi se usmjeravala na umjetno inteligentne strojeve.

Čini se da je Svjetski ekonomski forum konačno pronašao primjenu za ljude koje smatra “beskorisnim” i “suvišnim”.

Ako ljudi žele nastaviti živjeti, prema WEF-u, morat će postati robovi koji proizvode energiju tehnokratske elite i njihove umjetne inteligencije.

Glavni savjetnik WEF-a Yuval Noah Harari promovirao je svoju novu knjigu, a tijekom nedavnog intervjua priznao je ono što su mnogi ljudi dugo sumnjali.

Prema Harariju, koji je desna ruka Klausa Schwaba, veliko političko pitanje 21. stoljeća je “Što će nam toliko ljudi?”

Također je rekao da su takozvani “obični ljudi” u pravu kada se boje budućnosti u kojoj će biti “suvišni” .

Takvi su strahovi opravdani, prema Harariju, koji je govorio u ime elita i potvrdio : “Jednostavno nam ne treba velika većina vas.”

Hararijeve duboko uznemirujuće primjedbe služe kao dosad najjače upozorenje da WEF Klausa Schwaba namjerava isprazniti svijet.

Želja elite da radikalno depopularizira svijet javna je tajna u hodnicima moći u Davosu. Toliko im je ugodna ideja masovnog ubojstva i porobljavanja da nam se mogu smijati tome pred nosom.

Ovi komentari iz Davosa duboko su uznemirujući jer kada se stave u kontekst s komentarima drugih savjetnika i podružnica WEF-a poput Billa Gatesa, postaje jasno da im je na umu porobljavanje i depopulacija.

Najstrašnije od svega ovoga je što više niti ne pokušavaju sakriti svoje planove. Harari je čak izostavio planove elite za porobljavanje onih koji prežive veliku depopulaciju.

Rimsko carstvo je imalo kruha i igara. Heroj Klausa Schwaba Karl Marx rekao je da je religija opijum za narod. Ali današnja elita pronašla je smrtonosnu formulu kako bi trajna niža klasa bila sretna. Video igrice i droge .

Ne griješite, globalna elita želi da budete robovi. A prvi korak u ovom procesu je da ste drogirani.

Tvorac Idiocracyja bio je u pravu – još 2006.

Komedija, svakako. Ali kao što je rekao Shakespeareov Kralj Lear, “u svakoj šali ima istine.”

Globalna elita desetljećima je zaglupljivala mase. Nastavni plan i program Common Core, zamisao Billa Gatesa i Baracka Obame, savršen je primjer.

Trinaest godina nakon što je Obamina administracija počela prisiljavati škole diljem zemlje da usvoje Common Core, učenici sada bilježe rezultate niže nego što se prije mislilo da je moguće, sa zapanjujućim padom prosječnih rezultata iz matematike i čitanja.

Učitelji su godinama iznosili rezultate kako bi dokazali da je kontroverzna metoda podučavanja neuspjeh i znatno manje učinkovita od tradicionalnih metoda podučavanja.

Sada ih podupire nova međunarodna studija Instituta Pioneer. Objavljena krajem travnja, studija otkriva velike padove u rezultatima iz matematike i čitanja otkako je Common Core u potpunosti usvojen 2013. To je bilo nakon desetljeća dosljednog rasta u obje kategorije.

U međuvremenu, zapadni svijet je preplavljen drogama, kako farmaceutskim tako i nedopuštenim. Odgovor na pandemiju Covida dokazuje da je vladu zarobila Big Pharma. A javna je tajna da glavne medije kontroliraju CIA i Big Pharma potrošnja na oglašavanje.

Kao da uloga Big Pharme u našem društvu nije dovoljno loša, naše su ulice također preplavljene nedopuštenim lijekovima, a umjesto da se suzbiju otrov, naše vlastite troslovne agencije barem su djelomično odgovorne za epidemiju.

Sada imamo metamfetamin, fentanil i druge opioide koji haraju našim društvom, uništavajući ljudska bića, držeći ih na koljenima.

Droga, obrazovni standardi, popustljivo građanstvo uplašeno zatvaranjem… To je savršena oluja i slučajno se kao salivena uklapa u planove globalističke elite da porobi čovječanstvo.

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp