Ivan Pernar nije nikakav cinkaroš, on je samo zviždač koji se usudio napraviti ono što ostali nisu, a trebali su

Ivan Pernar nije nikakav cinkaroš, on je samo zviždač koji se usudio napraviti ono što ostali nisu, a trebali su

Ivan Pernar kojega mainstream mediji na sve strane razapinju nazivajući ga ‘klaunom’, ‘redikulom’, ‘čovjekom opasnih namjera’, ‘cinkarošem’ i tko zna kakvim sve pogrdnim nazivima, u ovom je slučaju hrvatski zviždač koji samo upućuje na nepravdu i dvostruka mjerila u našem društvu koja su odraz krajnjeg licemjerja te samo zahtijeva jednaku pravdu za sve i kažnjavanje onih ljudi koji su svjesno prekršili zakone. Što je u tome loše? Zar je Ivan Pernar jedini čovjek u našem društvu koji uočava ovo licemjerje i dvostruka mjerila? Nismo li svi jednaki pred zakonom? Zbog čega postoje zakoni ako ih ljudi mogu bez problema kršiti bez da itko zbog toga odgovara? 

Ivan Pernar podnio je kaznenu prijavu protiv svih Hrvata koji su posvojili djecu iz DR Konga zbog sumnje da su krivotvorene papire o posvajanju predavali na hrvatske sudove te protiv svih sudaca u RH koji su pod punom sviješću ovjeravali i potvrđivali posvojenja iz DR Kongo-a (znajući da je iz te države zabranjeno posvajanje te da nije potpisnica Haške konvencije) zbog sumnje da su počinili kaznena djela ovjere neistinitog sadržaja (članak 281. Kaznenog zakona) i zlouporabe položaja i ovlasti (članak 291. Kaznenog zakona). Pernar je također podnio kaznenu prijavu protiv saborske zastupnice Sandre Benčić zbog sumnje da je počinila kazneno djelo sprječavanja dokazivanja iz članka 306. Kaznenog zakona RH. Na njegovom kanalu na Telegramu pojavio se i prigodan komentar povodom neviđenog orkestriranog napada mainstream medija na njega. 

„Smatram da su svi oni ljudi koje sam kazneno prijavio počinili kaznena djela jer je su iz DR Konga već godinama zabranjena međunarodna posvojenja djece. Državno odvjetništvo bi hitno trebalo pokrenuti kaznene postupke protiv svih osumnjičenika kako bi oni mogli biti kažnjeni po zakonu.“, rekao je između ostalog Ivan Pernar na Press konferenciji povodom objave podnošenja svojih kaznenih prijava.  

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp