Evo što EU sve može očekivati od 2025. godine, piše Carl Friedrich.
Evo deset najvažnijih očekivanja za EU u 2025. godini:
- Do 2025. 1000 muškaraca iz Zaljeva, Afrike, Turske, Sirije, Afganistana i Indijskog potkontinenta svaki dan će marširati u EU, svi u najboljim godinama kao borci.
I ove godine će cijeli aparat EU prekršiti sve zakonske uvjete azila za ljude koji ulaze kroz zemlje EU, kako stoji u njemačkom Ustavu, članak 16a. I ove godine nastavit će se vladavina nepravde u toj navodno “demokratskoj” i “pravnoj” državi”. - Manjak stanova nastavit će se povećavati 2025. jer građevinski sektor ne može izgraditi onoliko stanova koliko stranaca iz cijeloga svijeta svaki dan ulazi u Schengen.
- 2025. godine država i crkve nastavit će graditi ISIS-ove vojarne (službeni jezik: “kuće za izbjeglice”) diljem EU, čak i u najmanjem selu.
Ako bande ubojica s Bliskog istoka planiraju sljedeći 7. listopada, sigurno nigdje u svijetu neće naći tako gustu i razgranatu infrastrukturu kao u EU. - 2025. neki će se Land Rover svojim automobilom zabiti u što europskiju i najprijateljskiju publiku ili potegnuti nož na tipičnom europskom događaju – karnevalu, povorci, Oktoberfestu ili božićnom sajmu.
Chatbot u Bruxellesu već ima spreman govor o krokodilskim suzama u donjoj ladici i zgodno će samo ubaciti datum, mjesto i broj ubijenih ljudi.
- Uništavanje njemačke industrije od strane same države nastavit će se i 2025. godine, vjerno državnom geslu koji vrijedi u svakom pogledu: Samo uništena Njemačka je dobra Njemačka.
6. U 2025. bit će više ovisnika o drogama i smrti od droga nego prošle godine.
Činjenica da su dileri droge pretežno istočnjaci, a smrtni slučajevi droge pretežno Europljani nije slučajnost, već se savršeno uklapa u već postojeću sliku.
Upravo zato što se sve ovo tako dobro slaže, naša je politička elita sada legalizirala i ulaz za drogu.
- Godine 2025. europske će vojske biti još veća olupina nego prošle godine, unatoč svim velikim obećanjima. Ovo je također jedna od mnogih sigurnosti na koje možemo računati svake godine.
- Do 2025. sve će europske željezničke usluge biti barem jednako netočne kao prošle godine. Znaju se prioriteti naše političke elite: u truloj EU ništa ne funkcionira, osim azilantskog sustava.
- Do 2025. javne će škole također proizvesti najveću stopu nepismenosti koju je EU ikada vidjela. I ove godine nastava će se otkazivati još češće nego lani.
Iz ljudske perspektive to je vrlo razumljivo, jer kao učitelji bismo također stalno zvali bolesnike da moramo predavati u kaotičnim babilonskim učionicama. - Mediji će i ove godine sustavno kršiti svoju ugovornu obvezu da izvještavaju neutralno i uravnoteženo. I ove će godine kartel sistemskih stranaka učiniti sve da ograniči slobodu izražavanja, spriječi stvarnu vladavinu naroda i suzbije političku opoziciju u EU.