Zvijezda britanskog realityja iznenada je preminuo u dobi od 26 godina.
26-godišnja britanska reality TV zvijezda Harry Savage pronađen je mrtav u svom domu nakon što je navodno preminuo ‘iznenada’.
Britanska policija otvorila je istragu o Savageovoj iznenadnoj smrti.
Savage se pojavio u seriji “Hunted” britanskog Channela 4.
U emisiji natjecatelji pokušavaju izbjeći da ih uhvate u lažnoj policijskoj potjeri.
Smrt mlade zvijezde bila je “neočekivana”, potvrdila je policija.
Na licu mjesta uhićen je 30-godišnjak, javlja Independent.
Međutim, vlasti su ga kasnije pustile.
Policija je u petak pozvana u Savageov dom u Putneyju u Londonu.
Kad su policajci stigli na mjesto događaja, zatekli su Savagea koji nije reagirao i proglašen je mrtvim na mjestu događaja.
Toksikološka obrada je u tijeku.
Međutim, uzrok smrti još nije objavljen.
“Kolege iz hitne pomoći pozvale su policiju u petak, 19. srpnja, oko 09.15 sati, zbog muškarca koji nije reagirao na adresu u Putneyju”, priopćila je policija.
“26-godišnji muškarac je nažalost proglašen mrtvim na licu mjesta.”
“Obdukcija je počela u subotu, 20. srpnja.”
“Dužnosnici čekaju rezultate toksikoloških testova.”
“Detektivi zaduženi za policiju Wandswortha istražuju incident kao ‘neočekivanu smrt’.”
“Još uvijek su u kontaktu s obitelji muškarca i bit će im podrška dok istraga nastavlja utvrđivati okolnosti.”
“Muškarac u svojim 30-ima uhićen je na mjestu događaja.”
“Oslobođen je do daljnje istrage.”
Savageovi prijatelji odali su mu počast, uz jedan natpis koji glasi: “Nemamo riječi.
“Tako lijepa duša…jedan od najljepših momaka koje sam ikad imala privilegiju poznavati.”
Savageov poslodavac, aplikacija za upoznavanje pod nazivom Thursday, također je objavila izjavu o tužnoj vijesti.
“Harry je igrao središnju ulogu u srcu našeg tima koji vodi globalna partnerstva od 2021. i svi koji su ga poznavali vidjeli bi njegovu veliku energiju, pozitivnost i živopisnu osobnost u punom protoku”, rekli su iz tvrtke.
Savage je bio 20-godišnji student drame kada se 2019. pojavio u Ukletima sa svojim bratom Frankom.
Nažalost, roditelji oba brata su preminuli.
Domoroci iz Essexa izgubili su oca od srčanog udara, a majka im je umrla od demencije samo nekoliko tjedana prije premijere na TV-u.
“Mama je umrla prije samo četiri mjeseca, ali čak je i tata umro prije pet godina, tako da je sve još uvijek svježe”, rekao je Harry gledateljima.
Braća su ove godine prošla još jedno bolno iskušenje kada se Frank s njihovim ujakom sudio zbog obiteljske farme.
Njihov ujak htio je prodati zemlju onome tko ponudi najviše, ali Frank je dobio bitku da je zadrži u obitelji.



