Dr. Vernon Coleman: Jesi li već depresivan? Ako nisi, uskoro ćeš biti, jer to je plan zato što si meta pažljivo orkestriranog rata u kojem su oružje strah i bijeda, a ne meci i bombe

Dr. Vernon Coleman: Jesi li već depresivan? Ako nisi, uskoro ćeš biti, jer to je plan zato što si meta pažljivo orkestriranog rata u kojem su oružje strah i bijeda, a ne meci i bombe

Advertisements

Jesi li već depresivan? Ako nisi, uskoro ćeš biti, jer to je plan zato što si meta pažljivo orkestriranog rata u kojem su oružje strah i bijeda, a ne meci i bombe.

Advertisements

Kraj svijeta koji smo poznavali i voljeli približava se svakim danom. I sve loše što se dogodi je namjerno. Ništa loše se ne događa slučajno. I nema slučajnosti. U ratu smo s našim vladama. Naravno, njih nije briga, jer im je cilj nanijeti nesreću kako bi svjetsko stanovništvo s olakšanjem prihvatilo novu svjetsku vladu.

Samo pogledajte što se događa. .

U onome što se nekad nazivalo razvijenim, civiliziranim zemljama, zdravstvena skrb se pogoršava do te mjere da tisuće ljudi umiru zbog nedostatka čak i najosnovnije zdravstvene skrbi.

Medicinski svijet je pod kontrolom i vlasništvom farmaceutske industrije.

Opća praksa je bolesna farsa – vodi se u korist preplaćenih liječnika s nedovoljno osoblja, od kojih većinu nije briga za svoje pacijente.

Bolnice su danas jednako opasne kao što su bile u srednjem vijeku. Pacijente primljene u bolnicu vjerojatnije će prije ubiti osoblje nego bolest, a većina liječnika sada čini više štete nego koristi. Stariji pacijenti primljeni u bolnicu imaju sreće ako izađu.

Zdravstvo je svakako bilo bolje 1970-ih nego što je sada. A vjerojatno i bolje bilo 1950-ih.

Volio bih ovu tvrdnju uživo raspraviti na nacionalnoj televiziji sa svakim etabliranim liječnikom.

No čini se da su članovi liječničkih sindikata odlučni uništiti zdravstvenu skrb stavljajući vlastite financijske interese iznad interesa pacijenata. Postoji i izvanredan mit da će smanjenje liječenja na neki bizaran način smanjiti percipirano globalno zatopljenje.

Ali nitko više ne raspravlja o važnim pitanjima.

Obrazovanje je također katastrofa. Učitelji ne uče učenike kako razmišljati. Šire laži i propagandu te očekuju da će njihovi učenici bez pogovora prihvatiti i izbrbljati te gluposti. Studenti – čak i oni na sveučilištu – zapravo odbijaju razmišljati ili propitivati ​​laži koje im se govore. Svatko tko propituje službenu priču je izopćen, ušutkan ili demoniziran.

Gospodarstva se namjerno uništavaju politikama koje se čine ludima. Naivni ljudi krive nesposobnost. Ali nitko ne može biti toliko nesposoban kao komunistička vlada u Velikoj Britaniji. Oni namjerno uništavaju gospodarstvo, uništavaju poduzeća, stvaraju nezaposlenost i uništavaju ušteđevinu. Žele da bankrotirate. Zapamtite: nećete posjedovati ništa i bit ćete sretni.

Dobra, pristojna hrana jednako je teška za pronaći kao i pošteni novinari. Većina hrane u prodaji toliko je puna kemikalija i opasnih aditiva da nije prikladna za ljudsku prehranu. Pa ipak, cijene i dalje rastu. Poljoprivrednici su uznemiravani.

Cijene energije također vrtoglavo rastu. A kada cijene energije rastu, raste i cijena svega. Vladina politika u Europi osmišljena je kako bi cijene energije stalno rasle. Apsurdna politika neto nula, toliko voljena od strane potpuno ludih i pogrešnih zagovornika globalnog zatopljenja, rezultirat će time da će sve više ljudi morati birati između jedenja i grijanja. Europski političari očajnički žele rat protiv Rusije i odlučni su ponovno spriječiti mir u Ukrajini. Cilj? Još više podići cijene nafte i pomoći u depopulaciji Europe. I naravno, političari poput Starmera i Macrona, čija je budućnost definitivno iza njih, znaju da samo dobri staromodni rat može oživjeti njihove posrnule karijere. (Naravno, političari koji se zalažu za rat neće se sami boriti.) Blokiranjem sunca, zime će postati hladnije nego ikad. Globalno hlađenje bit će namjeran, ljudski izazvan problem koji će koštati milijune života.

Naša sloboda da kažemo ili napišemo što god želimo nestala je prije mnogo godina. Ali situacija se pogoršava. Samo smo mjesecima udaljeni od vojne vladavine u mnogim nekada civiliziranim zemljama. Svatko tko se ne slaže s njihovom vladom riskira zatvor, samo zbog izražavanja svog mišljenja. Većina interneta je nedostupna onima koji se usude dijeliti zabranjene istine.

Advertisements

Putovanje postaje sve teže. Sve više tvrtki zabranjuje gotovinu. Gurnuti smo u mračni kutak pakla gdje, kako je obećano, nećemo ništa posjedovati i bit ćemo sretni.

Ako ste dovoljno depresivni i izgubili ste svaku nadu, pozvat će vas u jednu od svojih eutanazijskim kapsula. Tada ćete biti registrirani za liječnički potpomognuto samoubojstvo. Mislite li stvarno da je slučajnost da se liječnički potpomognuto samoubojstvo legalizira diljem svijeta? Opet, nije bilo nikakve prave rasprave o tome.

Prije više od dvadeset godina napisao sam niz knjiga o tome što se događa s našim svijetom i upozorio na budućnost koju sam vidio.

Serija je započela s “Rogue Nation” (o tome kako su nasilnici preuzeli Ameriku i preuzeli kontrolu nad svime) i “Engleska, naša Engleska” (o tome kako je hrpa manijaka stvorila Europsku uniju od ruševina Nacističke stranke i bila odlučna nastaviti Drugi svjetski rat i uništiti Englesku), a nastavila se s “Why It’s Everything Going to Be Worse”, “The Truth They Will Rect” i, 2006., “Living in a Fascist Country”. Oh, i “OFPIS”, jedina moja knjiga s onomatopejskim naslovom. Budući da nijedan mainstream izdavač ne bi tiskao tako opasnu retoriku protiv establišmenta, morao sam samostalno objaviti sve te knjige. Nitko ih, naravno, ne bi recenzirao. Nitko me ne bi intervjuirao o njima, iako sam još uvijek bio jedan od najprodavanijih profesionalnih autora na svijetu. Bio sam ušutkan i demoniziran.

I dan za danom, vidio sam kako se sve na što sam upozorio ostvarilo.

Svijet u kojem sada živimo je upravo onaj svijet kojeg sam se bojao.

Engleska je osuđena na ulazak u najgoru depresiju u svojoj povijesti. Svi s vještinama ili novcem otišli su ili odlaze. Cijene kuća će se srušiti za petinu, ostavljajući mnoge s hipotekama pod kontrolom. Stotine tisuća tvrtki zatvorit će se u sljedećih dvanaest mjeseci. Nezaposlenost će porasti za milijune. Engleska bi mogla biti prva koja će otići, ali ostatak svijeta će je slijediti ubrzo nakon toga. Najgora depresija u povijesti se brzo približava. I to je umjetna depresija.

Engleska je sada više nego ikad rasistička zemlja, a žrtve su joj bijeli domorodci. U većini većih gradova oni su etnička manjina. I sve više ilegalnih imigranata pristiže. Koliko ih je stalo do naše kulture ili naše povijesti? Vlada troši ogromne svote na imigrante (legalne ili ne) i daje im prioritetni pristup zdravstvenoj skrbi. U međuvremenu, umirovljenici koji su cijeli život radili i plaćali poreze prisiljeni su birati između grijanja ili prehrane – pri čemu stariji umirovljenici, posebno, primaju najniže mirovine koje isplaćuje bilo koja vlada u G8. (Iz razloga koje nitko nije objasnio, stariji umirovljenici primaju puno manju mirovinu od novijih umirovljenika i očekuje se da će preživjeti s onim što prosječna generacija Zer troši na kavu i grickalice.) A ako im je potrebna zdravstvena skrb, mogu nazvati pogrebnika – rezultat će biti isti.

„Je li to važno?“, upitao je jedan političar kada su mu rekli da je londonsko autohtono stanovništvo sada manjina. Da, važno je. Dobro je dočekati novopridošle, ali priljev imigranata prijeti našoj kulturi i našoj povijesti. Engleska je godinama najprenaseljenija zemlja na svijetu, i to se vidi. Infrastruktura više ne škripi; urušila se. Previše tih samozvanih, oportunističkih gostiju prezire stanovnike zemlje koju su napali, mrzi njihovu zastavu i ruga se njihovoj povijesti. Koliko god se krajnja ljevica (očajna da posluša fašističke zavjerenike i uništi naš svijet) pretvarala, protivljenje imigraciji nije pitanje rase ili boje kože. (Kao što svatko tko je dobro proučavao političku misao zna, nema razlike između fašizma i komunizma. Krajnja ljevica s oduševljenjem podržava neto nulte emisije, Novi svjetski poredak i Veliko resetiranje – iako iz drugačijih razloga od onih koji pokreću zavjerenike.)

Advertisements

Protivljenje masovnoj, nekontroliranoj imigraciji pitanje je prenapučenosti, neadekvatne infrastrukture, nedovoljnog broja stambenih objekata, neadekvatne zdravstvene zaštite i lošeg prijevoza. Postoji opravdana ljutnja zbog toga što se imigrantima daje prednost u odnosu na stanovnike koji su radili i plaćali poreze desetljećima.

I povijest i kultura su doista važne. Obrazovanje je prilagođeno kako bi se umirili osvajači, a ne domoroci. Kultura i povijest se potiskuju kako bi se izbjeglo uvreda gostiju.

I to je također pitanje novca. Kada milijuni imigranata uđu u neku zemlju, to košta. A resursi su ograničeni. Oni koji podržavaju neograničenu imigraciju neće platiti financijske troškove, jer je većina njih nezaposlena. Ne plaćaju poreze, a ipak zahtijevaju pravo da vladaju svijetom i koriste lažne moralne standarde kako bi svima nametnuli svoje politički motivirane ambicije.

Opasno je govoriti takve stvari u zemlji u kojoj je sloboda sada samo riječ u rječniku.

Zemlje imaju vođe koji većinu vremena provode putujući svijetom – nadajući se da će nalikovati državnicima kakvi nikada ne mogu biti. Političari brinu samo o sebi; krše zakon nekažnjeno, s nepažnjom policajaca. Naši političari su neupućeni, uskogrudni, slijepi za aritmetiku, pohlepni, sebični i ravnodušni. Čak se ni ne trude sakriti svoj prezir prema svojim poslodavcima – biračima.

Ništa od ovoga nije krivnja ludih megalomana koje poznajemo kao Bilderbergere. Nekoliko opsceno korumpiranih i glupih ljudi ne može samostalno upravljati svijetom.

Ništa od ovoga nije krivnja manijaka na Svjetskom ekonomskom forumu. Oni su samo hrpa pohlepnih, sebičnih idiota s velikim idejama i uvjerenjem da oni najbolje znaju. Ne mogu nas prisiliti da radimo ono što oni žele.

I ništa od ovoga nije krivnja raznih milijardera koji se šepure svijetom kao da je njihov. Stotinu poremećenih milijardera ne može nas prisiliti da se pokoravamo njihovim hirovima i fantazijama.

Nije čak ni krivnja krajnje ljevice – manjine nepismenih ljudi nalik kultu koji svoju odlučnost temelje na predrasudama i netoleranciji.

Ono što se nama događa kriva je poslušna, tiha većina koja ništa ne govori i ništa ne radi, već jednostavno sluša i radi kako joj se kaže, jer je to lakše i često praktičnije.

Nikad nije popularno ovo reći.

Kad sam pokrenuo istu tu točku u proljeće 2020., bio sam žestoko napadnut. “Uznemirujete ljude”, rečeno mi je.

Ali ako sam uznemirio ljude, onda nisam uznemirio dovoljno ljudi i nisam ih dovoljno uznemirio.

Još uvijek ima previše defetističkih kukavica i trolova koji se skrivaju iza glupih imena i govore stvari poput: “Ništa se neće dogoditi. Nema smisla boriti se protiv toga. Budite realni.” To je kao da savjetujete žrtvama silovanja da se opuste i uživaju.

Ti jadni ljudi nikad ništa ne rade, ali se brzo žale, kukaju i rugaju iz svojih skrovišta. Većina njih nikad ne pročita ništa izazovnije od etikete na boci umaka, a ono što im je svima zajedničko jest da ako im uzvratite, postanu histerični i požure učitelju da ih izgrde.

Advertisements

Gubimo kontrolu nad našim svijetom jer tiha većina jednostavno radi ono što joj se kaže i nikada se ne usuđuje razmišljati.

Nikada ne možemo pobijediti u staromodnoj fizičkoj revoluciji protiv zlih ljudi koji očajnički žele da nas proguraju kroz neto nultu stopu, Novi svjetski poredak i Veliko resetiranje odabirom borbe na ulicama. Ne možemo dobiti rat koji bismo trebali voditi bacajući kamenje ili izlazeći na ulice. Demonstracije su gubljenje vremena i energije.

Ljudi koji nas stvarno uništavaju su ljudi koji vole plaćati kavu svojim pametnim telefonima jer je to praktičnije nego nositi gotovinu. (Ako baš morate imati pametni telefon, ostavite ga kod kuće kada izlazite. Koristite stari 2G ili 3G telefon za hitne slučajeve. Trebate li stvarno više selfija ili fotografija hrane?) Ljudi koji nas uništavaju su ljudi koji imaju ugrađene pametne brojila u svojim domovima jer im je rečeno da je to dobra ideja. Ljudi koji nas uništavaju su ljudi koji tjedno recikliraju svoje smeće jer vjeruju lažima koje im se govore, glupo misleći da pranje posuda za jogurt najdragocjenijim resursom na svijetu – vodom – pomaže u zaštiti okoliša, dok se zapravo te iste posude za jogurt stavljaju na brod i prevoze preko pola svijeta da bi se spalile ili zakopale. (Nikada me nije uvjerila apsurdna, besmislica recikliranja koja oduzima vrijeme. To nije ništa više od programa obuke osmišljenog da potiče poslušnost državi.)

Ljudi koji nas uništavaju su oni koji veselo otvaraju svoja vrata očajnicima s TV licencom. (Ne morate otvoriti vrata samo zato što netko zvoni na vratima.)

Ljudi koji nas uništavaju su oni koji zasuču rukave kako bi se mogli cijepiti otrovnim i beskorisnim lijekovima – čime štete zdravlju onih oko sebe i pomažu vladi da rasipa novac i resurse. Ljudi koji nas uništavaju su oni koji kažu: “Ionako ne možemo ništa učiniti, pa nema smisla tresti brod.” Ljudi koji nas uništavaju su oni koji se nikada ne oglašavaju, nikada ne prosvjeduju i nikada ne pitaju: “Zašto?” Ljudi koji nas uništavaju su oni koji bez pogovora prihvaćaju gluposti koje im se govore. Ljudi koji nas uništavaju su oni koji se ne usuđuju podijeliti istinu sa svojim susjedima, prijateljima i obitelji iz straha da će biti ismijani i označeni kao teoretičari zavjere.

Ljudi koji nas uništavaju time što ništa ne govore ili ne rade, te se pridržavaju svakog novog pravila, propisa i službenog prijedloga, poput su žaba u kipućoj vodi. Voda je sve toplija iz minute u minutu, a dok su spremni iskočiti, već je prekasno.

Ne moraš se suočiti s muškarcima s oružjem da bi bio revolucionar. Ne moraš ići u zatvor. Nemoj kršiti zakon (ne možeš tući muškarce i žene s oružjem), već samo nauči zalagati se za ono što ima smisla.

Ako se slažete sa mnom da se borimo za svoje živote, molim vas podijelite ovaj članak što je više moguće.

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements