Mel Gibson poručuje kako je vrijeme da se Kalifornija očisti od demona

Mel Gibson poručuje kako je vrijeme da se Kalifornija očisti od demona

Advertisements

Mel Gibson poručuje kako je vrijeme da se Kalifornija očisti od demona.

Advertisements

Holivudski glumac i oskarovac Mel Gibson još je u lipnju pozvao  stanovnike Los Angelesa da smjene kalifornijskog guvernera Gavina Newsoma i gradonačelnicu Karen Bass.

Gibson je optužio političko vodstvo grada za “nekompetentnost” i “destruktivno donošenje odluka” u upravljanju prosvjedima protiv ICE-a i požarima koji su ranije ove godine zahvatili Kaliforniju.

„Gavin Newsom i Karen Bass već su dokazali svoju nesposobnost i loše vodstvo tijekom požara u Los Angelesu“, rekao je Gibson.

“Vrijeme je da ponovno zauzmemo našu zajednicu i našu državu te da vratimo moć i privilegije sposobnim vođama čiji je cilj zaštititi nas i očuvati način života kojim je ova nacija stvorena i koji obećava ponuditi nešto dobro.”

Advertisements

Da li će Mel Gibson uspjeti u svojim namjerama to ostaje za vidjeti. U svakom slučaju s pozornošću ćemo pratti razvoj događaja

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements