Šokantan video: ‘Mladi imigranti’ napali policijsku patrolu u Bruxellesu

Šokantan video: ‘Mladi imigranti’ napali policijsku patrolu u Bruxellesu

Advertisements

Mladi migranti više ne toleriraju policiju u svojim getima i napadaju policajce i policijske automobile”.

Nekoliko “mladih imigranata” napalo je policijska patrolna kola u Bruxellesu tijekom vikenda, izvješćuje se .

Šokantni incident dogodio se u nedjelju oko 17:30 sati u Saint-Gillesu, općini u glavnom gradu Belgije, javlja Dan Lyman .

Agente su napali nasilni osumnjičenici u prometnoj ulici u blizini Place Jacques Franck, javlja Sudinfo.

“Policija je izvršila osnovni pregled. Nakon toga našu ekipu je napalo nekoliko mladića”, rekli su nadležni.

Društvenim mrežama kruže snimke nadzornih kamera.

Vidi se kako osumnjičenici lupaju po vozilu, bacaju projektile i pokušavaju razbiti prozore, dok prestrašena djeca i majke s kolicima to u šoku promatraju.

“Sint Gillis/Bruxelles (područje Bethlehemleina) danas: mladi imigranti više ne toleriraju policiju u svojim getima i napadaju policajce i policijske automobile… I onda se žale da se ti ‘mladi ljudi’ prečesto provjeravaju!” napisao je na Twitteru flamanski zastupnik Filip Dewinter.

Policajac je nakon napada hospitaliziran s teškim ozljedama.

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements