Društvena komentatorica Camryn Kinsey iz Fox Newsa kolabirala je uživo u eteru

Društvena komentatorica Camryn Kinsey iz Fox Newsa kolabirala je uživo u eteru

Advertisements

Društvena komentatorica Camryn Kinsey iz Fox Newsa kolabirala je uživo u eteru.

Advertisements

Komentatorica Fox Newsa Camryn Kinsey postala je posljednja u dugom nizu televizijskih voditelja koji su se iznenada srušili tijekom prijenosa uživo od uvođenja mRNA cjepiva  protiv COVID-a, ostavljajući voditelja Jonathana Hunta vidno zapanjenim dok su joj članovi ekipe priskočili u pomoć u eteru.

Tijekom segmenta “Fox News @ Night” 8. svibnja, Kinsey je raspravljala o nedavnim izjavama bivšeg predsjednika Joea Bidena, kada se činilo da je izgubila nit misli prije nego što je izgubila svijest i pala sa stolice.

„Ovdje se radi o nesposobnosti, ne o, uh, uh, uh, ideologiji“, rekla je, referirajući se na nedavne Bidenove komentare u kojima je tvrdio da je Kamala Harris izgubila izbore 2024. od Trumpa zbog seksizma u Americi.

Advertisements

„ Uh  se nastavio dok se Kinsey mučila govoriti, a zatim se srušila sa stolca i snažno udarila o pod studija. 

Voditelj Jonathan Hunt reagirao je iznenađeno kada su uznemireni članovi ekipe potrčali u pomoć, rekavši: „O, moj Bože, samo ćemo pozvati pomoć za Camryn.“

Hunt je potom pokušao vratiti segment drugom komentatoru prije nego što je, očito zbunjen, odlučio pustiti hitnu reklamnu pauzu. Pogledajte:

Advertisements

Izvještaj USA Todaya : Iako ni Kinsey ni Fox još nisu otkrili uzrok njezina pada, Hunt je nakon reklamne pauze uvjeravao gledatelje da se osvijestila.

„Želimo vam dati kratke novosti. Camryn je na nogama i kreće se“, rekao je gledateljima. „Bolničari je pregledavaju. Obavještavat ćemo vas. Želimo joj sve najbolje.“

Advertisements

Fox je ponovio tu tvrdnju u izjavi podijeljenoj za USA TODAY 9. svibnja.

„Nakon što je gošća emisije ‘Fox News @ Night’ Camryn Kinsey sinoć pala u nesvijest tijekom gostovanja uživo u našem uredu u Los Angelesu, pozvani su bolničari koji su joj pružili pomoć i pustili je iz bolnice“, napisao je glasnogovornik Fox Newsa . „Drago nam je čuti da se sada osjeća puno bolje i želimo joj brz oporavak.“

Kinsey, koja se ponekad pojavljuje kao politički stručnjak na Foxu, kratko je bila direktor vanjskih odnosa u uredu predsjedničkog osoblja Bijele kuće za vrijeme predsjednika Donalda Trumpa.

Služeći šest mjeseci tijekom Trumpovog prvog mandata, radila je kao dopisnica iz Bijele kuće i reporterka za One America News Network.

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements