Ines Knežević – Mi smo jedna velika Božja Kreacija

Ines Knežević – Mi smo jedna velika Božja Kreacija

Advertisements

Današnje stanje možemo usporediti sa šahovskom pločom. Figure su već odavno prestale biti na startnim pozicijama. Crne figure su aktivne i nadiru prema našem polju, a naše bijele figure za sada i dalje stoje kompletno pasivno i ne rade još ni obrambene poteze. Zašto? Zašto toliko mnogobrojnih svijetlih duša spava?

Istina je da dobri ljudi nisu agresivni, ali povijest nas uči da nekad bez mača ne može. Čovjek je stvoren na sliku Božju. Kukavičluk je mrzak Bogu jer je to znak nepovjerenja u Boga, zašto se bojati ako je Bog s nama? Onaj koji je uistinu spoznao Boga nema straha u svom srcu jer zna da je Bog uvijek s njim. Samo onaj koji nema vjere pokloniti će se silniku. Zaronimo svi u svoja srca i po strahu ćemo znati kolika nam je vjera. Oni koji osjećaju strah ili nisu pravedni ili nisu spoznali Boga.

Jer onaj koji spozna Boga zna da iz tog izvora dolazi samo ljubav. Bezuvjetna ljubav koja je uvijek tu kad je tražimo. Naša je dužnost kao svijetlih bića braniti Božju kreaciju, a ne okretati glavu od zla i misliti da će sve Otac za nas riješiti. Jer ako sve prepustimo Ocu, koja će onda naša zasluga biti? Nismo mi tu na Zemlji samo da vapimo jer nam je Bog dao i slobodnu volju da djelujemo. Kao svijetla bića našom slobodnom voljom moramo stati u obranu planeta, životinja, biljaka… svih nevinih, potlačenih, eksplotiranih.

Ima li veće plaće i slave od služenja Bogu? Ima li veće plaće i slave od toga da se bude Božji ratnik? Nema! Barem nama, svijetlim bićima. I da ja znam da me čeka siguran raj bez truda ipak bih izabrala ovaj teži put koji mi daje priliku da pokažem svom Ocu svo svoje obožavanje i svu moju odanost. Ima li veće časti nego biti Božji ratnik? Nema, tisuću puta nema jer toliko ljubim svog Oca da je vječnost prekratka da mu pokažem svu svoju ljubav. Stoga ne gubimo vrijeme više i ne dopustimo zlu da sve uništava.

Crni su pokazali sve svoje karte i ne možemo se pravdati kako nešto nismo znali. Otrovali su nam zrak, oskvrnuli nam biljni svijet modificirajući ga protiv volje i zakona Kreatora. Pokazuju i obilježavaju na našoj hrani slike žabe poručujući da su nam zagadili hranu i rugaju nam se u lice – da što im možemo. Preuzeli su cijeli svijet zbog naše pasivnosti i skoro svaku robnu marku drže u svojim rukama.

Nije žaba na jednoj, dvije, tri marke.. ne… preuzeli su sve, a ono što još nisu žestoko gaze da što prije unište. Židove su prije 80 godina obilježavali Davidovim zvijezdama, nas će čipovima. Iz ovog koncentracionog logora možemo izaći samo svojim snagama. Oni prodaju iluziju da nema izlaza, ali ima, nadohvat nam je ruke i samo trebamo krenuti! Mnoga naša braća su potlačena. I zbog toga treba krenuti! Da li čujete vapaje otete, silovane i ubijene djece? Da li čujete vapaje 40 000 afričke djece koja kopaju kobalt da bi silnici vozili električne automobile? Da li čujete vapaje onih koji su dobili tumore zbog raznih teških industrija? Da li čujete… jer ako vam oči ne vide i srce ne suosjeća kako onda imate nade da će se vaše molitve uslišati?

Današnja pasivnost toliko je ohrabrila crna čudovišta da više ništa ne skrivaju od svojih planova. Otvoreno vam kažu kroz razne medije što će vam raditi. Obavijestili su vas i da će vas zatvarati, i sterilizirati i ubijati. Što smo mi svijetli na to napravili? Jesmo li masovno rekli… ‘Ne, ja to neću! Ne, ja ne pristajem na to!’ Pojavi se neki takav glasić u mraku, a onda ga mnoštvo drugih utiša vičući – ‘Jadni mi loše nam se sprema’. Zašto nam se loše sprema kad nas ima cijela vojska? Kad naše bijele figure krenu ne zaboravite da i mi imamo i kulu, i lovca, i konja i našega Kralja. Nema moćnije vojske od naše, ona vlada od početka vremena. Tako sam sretna koliko nas je mnogo u tom beskraju, svi tako jarko svijetlimo da su nam zvijezde samo naša slabija preslika.

Ne, ja neću biti poslušna, niti se pokoriti silama zla!

Ne, ja ne želim igrati njihovu igru!

Ne, ja nisam žrtva! Ja sam jedna velika Božja kreacija!

Ja sam svemir u svemiru, Božja iskra u Božjem zagrljaju, ja sam stvorena s prvim zvukom A-U-M.

 

Dragi naši prijatelji,

Bili bismo vam neizmjerno zahvalni da vašim skromnim donacijama podržite naš rad kao alternativnog i potpuno neovisnog medija iza kojega ne stoje nikakve organizacije, već samo čisti entuzijazam. Svaka vaša donacija je više nego dobrodošla.

 

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements