Ne vjeruj, zažmiri, porekni, napadni! To je grozomorna stvarnost današnjice koja je, poput magle koja se širi u tišini, prihvaćena “preko noći” od ljudi.
Je li se to usvojilo iz straha proizašlog iz nemoći, a poduprto neznanjem kako bi se zaštitio ego i prikrio sram zbog prešutnog kukavičluka uzrokovanog odabirom strana zbog lažne sigurnosti?
Jer kada se ljude dovede do izgubljenosti i nesigurnosti, posljedično vezane za neprepoznavanje istine, tada oni odabiru stranu i stvaraju svoju istinu, istinu koja im se manipulatorski prezentira.
Na takav način, odabiranjem strana, stvara se razdor i podjela među ljudima unutar vlastite nacije i među nacijama u svijetu kako bi se njima lakše i jednostavnije vladalo. A ljudi vole pobjednike i kada gube, jer povijest pišu pobjednici, a ne istina. Zato ne zaboravite, prvotni uzroci razdora, podjela, netrpeljivosti, odabira strana, ratova i Pirovih pobjeda su glasine. A glasina je laž bez doma!



