Senator Rand Paul u nedjelju je osudio globalista Billa Gatesa, snažno sugerirajući da je milijarderova opsjednutost financiranjem istraživanja smrtonosnih virusa izravno dovela do pandemije Covida.
Tijekom intervjua za Fox News, Paul je istaknuo da je Gates nedavno posjetio Kinu.
Osvrćući se na istraživanje funkcije, senator je rekao: “Bill Gates je najveći financijer pokušaja pronalaženja ovih virusa u udaljenim špiljama i njihovog prenošenja u velike gradove”
Zatim je objasnio: “Ono što se dogodilo u Kini je da su otišli osam do deset sati južno od Wuhana, dva do 300 stopa duboko u špilju, pronašli viruse i vratili ih u grad od 15 milijuna”, dalje je objasnio Paul.
Također je rekao da krivicu ne treba snositi samo kineske vlasti, već i Anthony Fauci i svi oni koji su se za to zalagali.
Summit News izvještava: Također je dodao: “Postoji mnogo, mnogo znanstvenika koji misle da Bill Gates griješi kad ovo financira”
“Ne trebamo tražiti viruse koji možda nikada neće stupiti u interakciju s čovjekom. I gore je od toga. Donose viruse s kojima možda nikad nećemo stupiti u interakciju, vraćaju ih u laboratorij, ali onda njima manipuliraju kombinirajući ih s drugim virusima kako bi stvorili viruse koji ne postoje u prirodi,” nastavio je Paul.
“Ali ovo je velikim dijelom financirao Bill Gates. On financira WHO više nego većina zemalja. Dakle, tu postoji odgovornost… Mislim da je nenamjerno pomogao stvoriti nešto što je trenutno najveća opasnost za čovječanstvo nešto što je on financirao,” nadalje je primijetio senator.
Paul je reagirao na prošlotjedno izvješće Michaela Shellenbergera i Matta Taibbija koji su opisali kako su prvi ljudi koji su dobili COVID bili znanstvenici koji su radili u virusološkom laboratoriju u Wuhanu.
“Jedan od njih, onaj za kojeg misle da je prvi znanstvenik koji se razbolio, prva osoba koja se razboljela, bio je jedan od onih koji su stvorili te nove viruse, viruse kakvih nema u prirodi. Ovo je dobitak istraživanja funkcija. I tako ovo u biti zaključuje posao,” izjavio je Paul.
“Ono što ću sada pokušati istražiti jest, tko god je ovo otkrio, ako postoji dokumentacija o tome, sutra bi sve trebalo biti deklasificirano. I taj zakon je jednoglasno usvojen… ako uspijemo dobiti te zapise i staviti ih na uvid cijeloj javnosti da je prva osoba koja se razboljela bio znanstvenik u laboratoriju, onda je to gotova stvar,” nastavio je senator.
“Znamo da je došlo iz laboratorija i svatko to jednostavno može priznati, ali onda možemo prijeći na reformu,” Paul je dalje izjavio, dodajući “Reforma je da ne bismo trebali financirati ovu vrstu istraživanja u Kini, ali također ne bismo trebali financirati ovakvu vrstu istraživanja u Sjedinjenim Državama.”
“Ono što nam treba je međunarodni konzorcij zemalja koje će dobrovoljno pristati ograničiti ovo”, naglasio je Paul, dodajući “Sjedinjene Države moraju ovo ograničiti. Neki ljudi procjenjuju da bi, sljedeći put kad se ovo dogodi, sljedeći put kad nam procuri iz laboratorija, između 5 i 50 posto stanovništva moglo umrijeti od drugog virusa koji je stvorio čovjek.”
“Ovo je vrlo, vrlo ozbiljno. Ovo je gore s kontrolom nuklearnog oružja. Ovo je gore s opasnošću od nuklearnog rata. Ali ovo je mnogo podmuklije,” zaključio je senator.



