Alex Jones otkrio je da globalistička elita kreće u masovnu i otvorenu depopulaciju 2025. godine i rekao koji su njihovi planovi.
Alex Jones i Mike Adams raspravljali su o planovima globalne elite koja se sprema istrijebiti veliki dio ljudske populacije, u početku tajnim sredstvima kao što su obvezna cjepiva i nove pandemije.
Predviđaju da će 2025. globalisti napustiti tajne taktike i prijeći na otvorenu depopulaciju, koristeći izgovore kao što su lažne zastave, biološko oružje i ekološke krize kako bi smanjili populaciju na 10-20% trenutnih brojeva.
Tijekom razgovora istaknuta je potencijalna upotreba novih tehnologija, posebice umjetne inteligencije (AI) i autonomnih sustava, za simulaciju i predviđanje složenih scenarija, što predstavlja prijetnju ljudskim ulogama u ključnim sektorima.
Adams je upozorio da bi razvoj visokonapredne umjetne inteligencije i robotskih sustava mogao dovesti do budućnosti u kojoj roboti obavljaju svakodnevne zadatke i potencijalno zamjenjuju ljude, osobito u ključnim ulogama.
Adams i Jones naglasili su hitnost globalne svijesti, decentralizacije i podrške tehnologiji kojom upravljaju ljudi kako bi se suprotstavili globalističkim programima, zalažući se za globalni pokret za sprječavanje distopijske budućnosti.
U nedavnoj epizodi “The Alex Jones Showa”, Mike Adams i Alex Jones otkrili su da globalne elite aktivno planiraju desetkovati većinu svjetske populacije.
Prema njihovim riječima, ti su planovi započeti tajno, kroz mandate cijepljenja i strah od pandemije, dok bi otvorena faza trebala započeti 2025. godine.
Dvojac je otkrio da će u toj fazi globalisti odustati od zataškavanja, koristeći razne taktike – lažne zastave, biološko oružje i ekološke krize – kako bi opravdali napore masovne depopulacije.
Adams je upozorio na budućnost u kojoj će roboti preuzeti svakodnevne zadatke, ali i ključne uloge, dok će globalisti koristiti tehnološki napredak u svoju korist.
Jones je ukazao na važnost decentralizacije i podrške inovacijama koje ostaju pod ljudskom kontrolom kako bi se očuvala sloboda i spriječila distopijska budućnost.
Njihova rasprava završila je pozivom na globalno djelovanje i podizanje svijesti o važnosti decentralizacije, s naglaskom na hitnu potrebu pripreme i otpora globalističkoj agendi.
Alex Jones je samo još jedna u nizu osoba koje tvrde da će 2025. godine krenuti masovna depopulacija stanovništva. Da li je u pravu to ostaje za vidjeti. U svakom slučaju 2024. godina je pri kraju i uskoro ćemo sve saznati, ali opreza svakako ne smije manjkati.



