Nedavno sam napisao da je većina ljudi lijena išta tražiti po internetu pa vjeruju svemu što im se servira kroz medije. Gledajući spot od njemačke grupe Rammstein u pjesmi “Deutschland” gdje se prikazuju elementi bogate povijesti Njemačke, zaintrigirao me prikaz koji prikazuje vlasti bivše Istočne Njemačke pa sam išao googlati službeni grb Istočne Njemačke (donja slika), usporedivši ga s grbom Masonske lože (gornja slika) te sam uočio da je simbol u sredini identičan.

Izvor: Facebook
Pitanje se nameće samo od sebe: “Kako je moguće da se masonski simbol našao na grbu jedne tvrdolinijaške komunističke zemlje?”. Možda zvuči čudno, ali odabir grba, vlade i društvenog uređenja Istočne Njemačke kao i ostalih zemalja tadašnjeg istočnog bloka došao je s vrha vlasti u Moskvi, dakle od samog Staljina.
Da li je Staljin bio mason? Ne znam, ali kao i danas – oni vole skrivati ili, pak, pokazivati svoje simbole na danjem svjetlu – pred očima ljudi koji imaju izbor ignorirati ih ili biti svjesni svijeta oko sebe. Masonska povijest seže daleko u prošlost, još od križarskih ratova. S obzirom da su do danas ostali umreženi posvuda, zašto bi se odbacila teza da su možda bili jednako umreženi i u bivšem Sovjetskom Savezu?
Recimo da glavna osoba Vrha masonske organizacije podijeli članstvo na dva dijela i da im zadaću. Tim A će provoditi kapitalizam i tzv. Zapadne vrijednosti dok će Tim B provoditi komunizam i marksističke ideje. Učinke i rezultate će podnositi Glavnom pa će raspravljati što je dobro, a što loše za njih.
Krajem ’80-ih godina započeo je rast kapitalizma u globalizam, a globalizam ne poznaje društveno vlasništvo kojim je vladao komunizam. U komunističkim zemljama resursi, zemljišta, tvornice, velika poduzeća, stanovi bili su u državnim rukama. Privatnici su se svodili na obrte.
Možda je zbog toga i došlo do raspada komunizma u Europi i Sovjetskog Saveza – da bi se globalisti dokopali svog tog bogatstva. Komunizam je u Europi nestao u manje od dvije godine od 1989. godine padom Berlinskog zida, do 1991. kad je zadnja europska država komunističkog bloka proglasila neovisnost. I tada je počela rasprodaja državne imovine u privatne ruke. Negdje bolje, a negdje lošije.
Sada će netko reći, a što je s Kinom, ona je još uvijek komunistička zemlja? Pa Kina je od početka ’90-ih malo pomalo dopuštala povećavanje privatnog vlasništva uz strogu kontrolu države. Danas se, kao što znamo, skoro sve proizvodi u Kini. Zapad sad od Kine u sve većoj mjeri preuzima tehnologiju i metodu za nadzor stanovništva. Kamere, biometrija, represija, cenzura…itd. Zvuči poznato, zar ne?
Možda ćete reći da sve ovo nema smisla. Dodat ću za kraj da je Putin bio glavni operativac u istočno njemačkoj tajnoj službi Stasi te predavao izvještaje u Moskvu. Taj isti Putin stvorio je prvi cjepivo protiv Covida, uveo digitalnu rublju, vrši nadzor i cenzuru nad narodom, započinje ratove…itd. Ponaša se isto kao i njegov kolega, američki predsjednik Trump. Obojica imaju isti opus operandi samo u drugačijoj verziji, kao dva međusobno suprotstavljena tima iste masonske lože koji račune daju jednom glavnom iznad njih. Da li je ovo samo teorija zavjere ili ima dosta istine u tome prosudite sami.



