Evo nekoliko razloga zbog čega moramo slomiti agendu i one koji stoje iza nje jer nas u protivnom čeka neizvjesna budućnost.
1.Obicne prehlade i gripe vodit će se kao epidemije, a epidemije kao pandemije. Krize se stvaraju i još vise će se stvarati umjetnim putem, a čovjek je već proglašen krivcem za sve negativnosti svijeta, od tzv. klimatskih promjena pa nadalje.
Tako se opravdava depopulacija. Ako su ljudi toliko opasni i destruktivni, onda ih i treba očistiti u sto većem broju kako ne bi napravili još veću štetu. To je ta logika. Pritom treba uzeti u obzir da postoje tri vrste depopulacije: fakticka eliminacija ljudi, permanentni pad nataliteta i promjena ljudskog identiteta.
Sve se te tri vrste depopulacije provode uzajamno kako bi se smanjio broj stanovnika na Zemlji. U isto vrijeme ljudima se ubacuje buba u uho da nisu ljudi nego nešto drugo: životinje, vanzemaljci, reptili, a polako i transhumanizam stupa na scenu. To se radi u svrhu promjene ljudskog identiteta, sto takodžer ulazi u depopulacijski program.
- Sve vise teoretičara uviđa da je protuljudska propaganda snažna karika Agende. Krajnja namjera je ljude uvjeriti da su pogubni za Zemlju, sve sto na njoj živi, pa i za sebe same ( Rimski klub, UN itd). Zato se sve vise prikazuju kao bezvrijedni, zli, iskvareni, ali i bolesni.
Naravno, za obolijevanje čovječanstva suprotna strana se dobrano pobrinula. Već imamo eksploziju rakova, moždanih i srčanih udara i ostalih smrtonosnih bolesti. To stanje se uopće ne povezuje s cjepivom protiv Covida, niti s trovanjima zraka, vode, hrane, medicine i ostalog, već se traže neki drugi uzroci te pojave.
Iz tog razloga mnogi teoretičari vjeruju da je samo pitanje vremena kad ce se čovjek proglasiti bolesnim po prirodi i početi tražiti “rješenje”, a ono će zasigurno doprinijeti izazivanju još većih bolesti.
3.Cijepljenja će s vremenom biti obavezna, ali rijetki teoretičari vjeruju da će biti prisilna. Nije potrebna uporaba fizicke sile ako se cjepivo postavi kao uvjet za posao, boravak izvan kuće i uopće normalno funkcioniranje u društvu. Čovjek je socijalno biće i teško mu pada izopćenje iz ljudske zajednice, a dobrim dijelom je i ovisan o njoj.
4.Da bi se čovječanstvo moglo držati pod čvrstom kontrolom, većina teoretičara se slaze da će postepeno doci do ukidanja fizičkog novca i prelaska na digitalnu valutu, a društva će biti vodena AI-tehnologijom koja će zamijeniti vlasti u državama. Uz to se namjerava zamijeniti i dobar dio radne snage.
Prevladava mišljenje da bi robotika mogla preuzeti poslove oko 30% radnika do 2030. godine. Osim toga se očekuje postepeno ukidanje privatnog vlasništva, no da bi to sve skupa bilo moguće nužno je svijetu nametnuti novi ekonomski sustav. Osmislio ga je Klaus Schwab i prezentirao još 2020. godine. To je neka vrsta soc-kapitalizma i sad smo već u procesu pretvorbe. Izgleda da će završni korak nastupiti vrlo brzo.
5.Postoji veliki broj organizacija koje se bave protuljudskom djelatnošću, s UN-om na čelu. Meljućim, mnogi teoretičari su primijetili da tzv. nevladine udruge odrađuju prljavi posao na terenu. Takvih udruga ima veliko mnoštvo i izgleda da se ide za tim da se sve ujedine pod istom zastavom. Očigledno je da ” borci za spas planeta” prednjače među njima, a oni se zalazu za uspostavu ekolosko-tehnoloskog totalitarizma.
Neki teoretičari tvrde da je cijeli taj tabor usmjeren na rušenje Boga kao vrhovnog autoriteta, s ciljem da se priroda postavi na Njegovo mjesto. Zato je potrebno pomiješati i tako poništiti sve religije, kako bi vjernici izgubili vjeru u Boga i prebacili se na obožavanje duha Zemlje ( tzv. Gaia/ new age, novi panteizam). Ima teoretičara koji tvrde da i neki najviši predstavnici religijskih zajednica u tome sudjeluju.
6.Istovremeno se i slika svijeta mijenja i to ubrzano i vrlo agresivno. Tome služe ratovi koji se stvaraju i sire u svrhu prekrajanja svijeta, ali novi svjetski poredak postize se i na cijeli niz drugih načina. Posebno važnu ulogu u tom dijelu plana ima UN. Neki teoretičari tvrde da ta organizacija polako preuzima ulogu tzv. svjetske vlade, ali puno vise ljudi smatra da je ona samo instrument u rukama jednog elitnog klana koji je uvijek vladao svijetom iza ledja regularno izabranih struktura vlasti.



