Borili smo se protiv agende 2030 u New Yorku, piše Sebastian Lukomski…
Ne znam ni gdje početi, nakon svega što se događalo ovih dana.
Prošlog tjedna provodio sam sate uporno hodajući hodnicima Ujedinjenih naroda i jurio ulicama Manhattana , a sve s ciljem da se odupremo jednom od najopasnijih dokumenata koji su globalisti ikad napisali.
Ulog je bila vaša sloboda. Vaš način života!
Jer Agenda 2030 je taj mračan plan koji polako guši vaše slobode kroz uvođenje globalnog sustava digitalnih identiteta, programabilnih novčanika, klimatskih politika i potpune ideološke kontrole.
Sustav kontrole. A prošlog tjedna pokušavali su ga učvrstiti.
Zato smo morali biti tamo!!
I upravo sam s tim ciljem otišao boriti se svim što imam.
Ali prije nego što prijeđem na bit stvari, pogledajte naš video s terena. Znam da ćete biti ponosni.
Zajedno s mojim neumornim timom bio sam u sjedištu UN-a dok su finalizirali Političku deklaraciju pred UN-ov Summit o društvenom razvoju u 11.mjesecu .
Ono što se prošlog tjedna događalo u UN-u nije bila samo još jedna dosadna runda diplomacije.
Finalizirali su jedan od najopasnijih dokumenata koje su globalisti ikad napisan: tekst koji ima za cilj ubrzati Agendu 2030 i ugraditi je u globalni razvoj.
Ono čemu ovdje svjedočimo nije ništa manje nego koordinirano globalno preuzimanje moći.
Ozbiljan sam. Ta deklaracija je kralježnica sljedeće faze Agende 2030. Postavlja put za radikalne UN planove koji se već uvlače u Hrvatsku i svijet.
Sustavi društvenog kreditiranja, programabilni novac, klimatske kvote, nametanje rodne ideologije u školama, nadzor neistomišljenika i svaki dio vašeg života pod ključem iza digitalnog ID-a i uvjetovanim dopuštenjem — to je Agenda 2030!
I mi smo bili tamo da se borimo protiv toga.
Održali smo strateške i sastanke na visokoj razini s veleposlanicima i pregovaračima iz stalnih misija pri UN-u, upravo s onima koji su pregovarali o samoj Političkoj deklaraciji.
Pratili smo svaku izmijenjenu verziju nacrta. Osporavali najgore formulacije.
Delegacije pro-life, pro-obiteljskih, slobodoljubivih nacija koje su nam dale svoju podršku ostale su čvrste i obećale da će se i same suprotstaviti. Upravo to smo htjeli čuti.
Pobrinuo sam se da se vaš glas čuje u tim prostorijama. Vaše vrijednosti su bile obranjene. A na nekim od ohrabrujućih sastanaka dobili smo jasnu potvrdu: život, obitelj i sloboda i dalje su važni.


I DA. Zahvaljujući vašoj podršci, uspjeli smo probiti led i osvojiti nešto prostora. Politička deklaracija je usvojena s ponekim poboljšanjima.
Evo što smo vi i ja zajedno postigli:
- Dijelovi za Agendu 2030 smanjene su u tekstu – agresivna hitnost zamijenjena je općenitijim ponovnim potvrđivanjem i nejasnom obnovom obveze.
- Ne pravu na spolno i reproduktivno zdravlje niti pravu na pobačaj.
- Dijelovi za „sveobuhvatni spolni odgoj”, koji se često koristi za nametanje rodne ideologije, u potpunosti su izostavljeni.
- Jači naglasak na poštivanju nacionalnog vlasništva i suvereniteta.
A dok se sve to događalo unutra, bitku smo prenijeli i vani:
Izašli smo na ulice i preplavili okolicu UN-a i ulice Manhattana vašom porukom.
- Kamion kampanje prikazivao je našu poruku kroz ulice Manhattana.
- Plakati koji razotkrivaju UN-ovu agendu bili su zalijepljeni oko područja UN-a.
- Izravna akcija ispred zgrade UN-a dok se otvarala Glavna skupština.

Što slijedi – i zašto je ozbiljno
Konačni tekst je sada usvojen. Gotovo je.
I sada ide ravno u Dohu, gdje će se od 4. do 6. studenoga održati Svjetski summit o društvenom razvoju.
Tamo će htjeti udariti pečat na posljednji korak – pretvoriti ovaj dokument u odskočnu dasku za globalno djelovanje pod zastavom Agende 2030.
Ova deklaracija određuje ton za sljedećih pet godina. To je način na koji će normalizirati kontrolu i institucionalizirati ideologiju u svakoj zemlji na svijetu.
Počinju s „deklaracijom”. Zatim je vežu uz novac, pomoć i multilateralna partnerstva… i odjednom ono što je zvučalo kao nejasni cilj postaje obvezujuće pravilo.
I zato ćemo opet biti tamo. Ja ću opet biti tamo. S vašim glasom. S našim pokretom. Sa svime što imamo.
Od sada pa do Dohe idemo punom snagom kako bismo razotkrili Agendu 2030 onakvom kakva zaista jest:
Globalistički nacrt za transformaciju našeg svijeta — kroz nadzor, cenzuru, kontrolu i uništavanje života i obiteljskih vrijednosti.
Već ste to vidjeli u svojoj zemlji.
Cenzura,rodna ideologija,klimatska zatvaranja
Ovo nije neka daleka UN-ova teorija – već je ovdje.
Ovo je tek početak duge i teške borbe.
Ali ovo nešto jako važno pokazuje: ono što radimo djeluje i vaš pritisak je urodio plodom.
Ublažili smo tekst. Usporili smo napad.
Dobili smo saveznike iznutra.
No prava borba tek dolazi, i trebam vas u njoj.
Jer ova borba pripada svima nama, vi i ja nećemo tako lako odustati.
Hvala što stojite uz mene u ovoj borbi za naše slobode i naš način života.
Tvoja privatnost. Tvoja mogućnost da živiš bez da te prate, ocjenjuju, manipuliraju ili ušutkaju.
To je ono što je ulog.
Agenda 2030 je nacrt za kontrolu — digitalni ID-i, sustavi društvenog bodovanja, klimatske kvote i cenzura, upakirani u lijepo zvučeći UN-ov jezik. To su zapravo finalizirali u New Yorku — a sljedeće će pokušati sve to zapečatiti u Dohi.
Ovog studenog UN će biti domaćin Drugog svjetskog summita o društvenom razvoju u Dohi, Katar — a njihov cilj je staviti pečat na deklaraciju koju su upravo dovršili. Ako uspiju, ovo postaje nacrt za globalno zakonodavstvo.
Ne smijemo to dopustiti.
Izvor teksta i fotografija: CitizenGO



