- Ivan Pokupec
- Arhiva portala Epoha, Pixabay
Moć koju MSM dnovinari imaju nad stadom je nevjerojatna. Moć političara je zanemariva, nije vrijedna spomena u usporedbi s njima. Oni im drže samo džepove u svojim rukama. Ali dnovinari i presstitutke… Oni im drže umove u svojima.
Ako se odmakneš i gledaš sa strane, doslovno vidiš kako mijenjaju smjer i love kantu napoja kojom im mediji njišu pred njuškicama. Dnovinari im svakih par tjedana daju novi razlog za živjeti, bila to Severina, izbori, Baby Lasagna, reprezentacija, Ferrari…
I dok love kantu, uopće ne primjećuju čopore vukova iza leđa. Koji se međusobno ne grizu, već surađuju i lagano miču jače u stadu, jednog po jednog. Ne spominjući ni jednom riječju pravo na život, korporacije koje su stvarni vladari, sotonizam, tok novca na prvenstvima ili imovinu Dubravke Šuice. Fascinantno za promatrati…
Prije nego Bartulicu i njegov unajmljeni Ferrari na mjestu vijesti dana zamijeni Gattuso na mjestu trenera Hajduka – mala analiza izbora za europarlament. Dnovinari kmeče da otkud je Bartulica dobio 35.000 glasova??!
A odgovor je jednostavan: pribavili su mu ih oni, učinivši jednog polupoznatog političara medijskom zvijezdom tjedan-dva pred izbore. Štef je pokupio glasove svih onih kojima se gadi wokerski, ljigavi, poltronski, anacionalni rad presstitucije. Pa sjeo u “ferdžu” i odjahao u suton…
No kudikamo je zanimljivija činjenica da NITKO od dnovinara ne pita otkud Šuici, za koju prosječni hrvatski birač nije čuo najmanje 3 godine, a zadnji put je bila u medijima kad se “proslavila” svojim pričanjem engleskog – skoro 9.000 glasova?
Otkud Stieru, koji u javnom životu Hrvatske doslovno NE POSTOJI – više glasova negoli Vukovar ima stanovnika??! Tko je Marko Vešligaj?? Tip je navodno dobio pet i pol TISUĆA glasova, a ja (koji sam aktivno pratio politiku 9 godina) sam morao izguglati tko je on!
Kada ste zadnji put čuli za Tonina Piculu? Ajmo iskreno, kada ste zadnji put u medijima čuli njegovo ime? Možda 2015. godine? A lik je pokupio TRIDESET TISUĆA glasova!
Dajte me nemojte… Gennaro, dobrodošao!
Dragi prijatelji portala Epoha!
Kao što znate, portal Epoha djeluje potpuno samostalno bez ikakve državne potpore. Kao alternativni portal primorani smo djelovati u nemogućim uvjetima za koje su zaslužni dežurni cenzori koji su nam između ostalog trajno zamračili iliti zabetonirali Facebook stranicu te naši brojni pratitelji iste uopće ne vide naše objave.
Naravno, to nije sve što nam cenzori čine kako bi nas spriječili u našem radu. A sve to što čine, čine samo zato što smo slobodan i neovisan medij koji nije ni pod čijom kontrolom i samo zato što zajedno s vama, dragi prijatelji, vjerujemo u slobodu medija.
To što nam cenzori čine krajnje je neprofesionalno, s obzirom na činjenicu da smo mi službeni medij u RH kao i svi drugi mediji, registrirani pri Vijeću za elektroničke medije te u skladu s tim uredno plaćamo sva moguća davanja sustavu. No, od tog istog sustava ne dobivamo baš ništa osim gore navedenih cenzorskih napada.
Živimo za istinu, ne podilazimo nikakvim sustavnim lažima i od toga nećemo odustati. Ovisimo o dobroj volji naših čitatelja i pratitelja, o vama dragi prijatelji Epohe. Željeli bismo zajedno s vama nastaviti graditi bolji, pravedniji i sretniji svijet u kojem će svaki čovjek imati jednako pravo na dostojan život, slobodu, rad i sreću.
Ukoliko nađete razloga da podržite našu misiju, unaprijed vam zahvaljujemo na vašim donacijama kojima ćete dati svoj doprinos našoj zajedničkoj borbi za istinu i pravdu te omogućiti portalu Epoha da nastavi s radom i opstane u ovim za nas nemogućim uvjetima.
Hvala vam od srca na vašoj potpori.
Vaša Epoha



