Njemačka, prekrasna zemlja koja je nekoć bila sjajna zvijezda Europe, brzo postaje septička jama vandalizma i nasilnog zločina dok borbeno sposobni migranti preplavljuju zemlju u desecima tisuća.
Sindikalna šefica željezničkih radnika u Njemačkoj rekla je novinarima da se njezina domovina sada suočava s toliko teškim uvjetima “građanskog rata”, barem u sektoru prijevoza, da se uplašeni zaposlenici željeznice zaključavaju u vagone iz straha da bi mogli biti napadnuti ili ubijeni od stranaca.
Svakodnevno se izvještava o krvavim obračunima, ali njemački političari odbijaju učiniti bilo što po tom pitanju. Umjesto toga, oni to nazivaju uspješnom “integracijom” domaćih i stranaca.
Vrste napada koje trpe željeznički i prijevoznički radnici u Njemačkoj uključuju verbalne uvrede, opetovano uznemiravanje i nasumične činove nasilja. Neki od migranata koji nose noževe navodno vade oružje bez prethodne najave i ubadaju zaposlenike bez vidljivog razloga.
Stvarne policijske statistike – možete ih pogledati ovdje – pokazuju nagli porast nasilnog kriminala diljem Njemačke na mjestima gdje se migranti iznenada pojavljuju.
“Imam prosječno tri zaposlenika koji sjede u mom uredu u Erfurtu svaki tjedan radi pravnih savjeta”, rekla je Steffi Recknagel, čelnica Željezničkog i transportnog sindikata (EVG) u Tiringiji, jednoj od lokacija u Njemačkoj gdje je nasilje migranata izmaklo kontroli.
Bili su napadnuti, pljuvani, prijećeno ili gurnuto.
Njemački narod općenito nije za invaziju migranata. Političari su, baš kao i u Hrvatskoj, ti koji olakšavaju uništenje Njemačke bez obzira na to što njemački narod misli o tome. I Njemačka i Hrvatska su pod kontrolom istih perverznih prevaranata koji obje zemlje namjerno zarivaju u zemlju.
Dok se radnici u prijevozu u Njemačkoj uče nositi s ovim naglim porastom kriminala, mnogi od njih su iscrpljeni i mogli bi na kraju dati otkaz ako pritisak postane prevelik.
“Najgori slučaj je bio da se službeniku vlaka prijetilo nožem”, otkrila je Recknagel, dodajući da su druge radnice koje poznaje “šamarale”, “udarale”, da im je strgana odjeća i na razne druge načine su ih “tretirali agresivno.”
Kako bi vam dao još jasniju ideju o načinu razmišljanja ovih migranata, Recknagel je također otkrila da se na neke radnice viče i govori im se da uopće ne govore jer su žene.
Još uvijek ima vremena za rješavanje problema ako pravi ljudi zauzmu stav i učine nešto da deportiraju sve prijestupnike i zaustave trenutni priljev. Situacija je posebno problematična između Erfurta, glavnog grada Tiringije, i Suhla jer se tamo nasilje na stanicama vlakova opisuje kao “ekstremno”.
Većina migranata dolazi iz zemalja Sirije, Afganistana i Turske, a velik broj njih neprestano putuje tamo-amo iz svojih matičnih zemalja i Njemačke u onome što zvuči kao vrlo kaotičan i naporan život.
🇩🇪🚨 A mass brawl erupted during an amateur football match in the German city of Essen on Sunday after a gang invaded the pitch with knives and guns.
— Remix News & Views (@RMXnews) May 13, 2024
Al-Arz Lebanon said on its Instagram page: "A group of armed men ran onto the pitch and attacked spectators and players."
They… pic.twitter.com/h2Lw9BKKsp
“Svaki dan vozim rutu Erfurt-Suhl”, rekla je Recknagel. “Nažalost, moram to reći ovako: uglavnom su mladići iz inicijalnog prihvatnog centra ti koji se potpuno loše ponašaju u našim vlakovima. Oni uvijek putuju u grupama i zajedno se osjećaju jaki.”
Dragi prijatelji portala Epoha!
Kao što znate, portal Epoha djeluje potpuno samostalno bez ikakve državne potpore. Kao alternativni portal primorani smo djelovati u nemogućim uvjetima za koje su zaslužni dežurni cenzori koji su nam između ostalog trajno zamračili iliti zabetonirali Facebook stranicu te naši brojni pratitelji iste uopće ne vide naše objave.
Naravno, to nije sve što nam cenzori čine kako bi nas spriječili u našem radu. A sve to što čine, čine samo zato što smo slobodan i neovisan medij koji nije ni pod čijom kontrolom i samo zato što zajedno s vama, dragi prijatelji, vjerujemo u slobodu medija.
To što nam cenzori čine krajnje je neprofesionalno, s obzirom na činjenicu da smo mi službeni medij u RH kao i svi drugi mediji, registrirani pri Vijeću za elektroničke medije te u skladu s tim uredno plaćamo sva moguća davanja sustavu. No, od tog istog sustava ne dobivamo baš ništa osim gore navedenih cenzorskih napada.
Živimo za istinu, ne podilazimo nikakvim sustavnim lažima i od toga nećemo odustati. Ovisimo o dobroj volji naših čitatelja i pratitelja, o vama dragi prijatelji Epohe. Željeli bismo zajedno s vama nastaviti graditi bolji, pravedniji i sretniji svijet u kojem će svaki čovjek imati jednako pravo na dostojan život, slobodu, rad i sreću.
Ukoliko nađete razloga da podržite našu misiju, unaprijed vam zahvaljujemo na vašim donacijama kojima ćete dati svoj doprinos našoj zajedničkoj borbi za istinu i pravdu te omogućiti portalu Epoha da nastavi s radom i opstane u ovim za nas nemogućim uvjetima.
Hvala vam od srca na vašoj potpori.
Vaša Epoha



