Papa odbija poziv na proslave u svojoj rodnoj Americi i radije dočekuje novoiskrcane ilegalne imigrante u Italiji na Lampedusi.
Nakon odlaska okorjelog “probuđenog” pape Franje, njegov punopravni zamjenik preuzeo je papinsko prijestolje. Mnogi katolici su se isprva nadali da će se situacija poboljšati s novim papom, ali u mnogim aspektima je potpuno ista, ponekad čak i gora.
Jučer su SAD na veliki način proslavile 250. obljetnicu, na koju je bio pozvan i papa Lav XIV., američki domorodac, ali je on brzo odbio. Umjesto toga, istog je dana otputovao na talijanski otok Lampedusu, koji godinama muče invazije iz Afrike.
Papa je isti zagovornik razmjene stanovništva i islamizacije Europe kao i Bergoglio, što je više puta potvrdio svojim izjavama. Otvoreno podržava islamizaciju, dok, primjerice, odbija riješiti trenutni problem genocida nad kršćanima u Nigeriji.
Dakle, ovo je opet osoba koja je postavljena na mjesto Pape kako bi promovirala globalističku agendu koja želi izazvati masovni rat između kršćana i muslimana, a najbolji način za to je da ih u ogromnom broju naseli u Europi, d aim veća prava o domicilnog stanovništva, dozvoli im da čine najmonstruoznije zločine, ne kažnjava ih zbog toga i time im daje još veći poticaj za daljnje činjenje i polako podiže granicu bijesa kod domaćih ljudi. U takvim okolnostima rat je neizbježan. .
Molitve na groblju za one koji su poginuli na moru, prelazak Vrata Europe, blagoslov mola nazvanog po Franji, pozdravi novoiskrcanim ilegalnim imigrantima i sveta misa pred tisućama ljudi.
Poruka je jasna: Europa mora dočekati i podržati svakoga tko stigne. Stoga je podržao više iskrcavanja i više afričkih migranata.
Papa je osobno stigao blagosloviti invaziju.
To nije humanitarna gesta. To je politički čin. Papa ne moli samo za one koji su već umrli. Želi ih vidjeti više u Europi. Želi da Italija i Europa nastave otvarati svoja vrata dok brodovi puni mladih krvožednih migranata pristižu u valovima.
I to čini s talijanskog tla, kao da je Lampedusa njegova osobna enklava.
Izračun je jednostavan i ciničan. Katoličke organizacije – Caritas, biskupije i cijela crkvena mreža – upravljaju ogromnim dijelom posla prijema. Što više migranata, to više novca za Vatikan i povezane strukture.
CAS centri, SAI projekti, centri za prvi i drugi prijem. Milijarde javnih sredstava godišnje. Značajan dio ovog sustava, često procijenjen na trećinu ili više, u rukama je subjekata povezanih s Vatikanom.
Više mjesta za pristajanje brodova znači više objekata = više novca od talijanske države.
Dakle, Papa ima izravan i konkretan interes osigurati da protok nikada ne prestane. To nije dobrotvorna akcija. To je ekonomija. To je moć.
I dok propovijeda “dobrodošli”, održava visoke zidine oko Vatikana i zaštićen je naoružanom vojskom. Vatikan također ima stroge zakone protiv onih koji ilegalno ulaze, uključujući trenutno protjerivanje. Apsolutno licemjerje. Drugima propovijeda ono što sam kategorički odbacuje.
Ali najozbiljnija šteta nije ekonomska. Ona je kulturna i demografska.
Oni koji stižu tim brodovima nisu siromašni ljudi koji vape za pomoć. To su pretežno mladi migranti iz zemalja u kojima je islam dominantan i često radikalan. Njihova kultura je duboko nekompatibilna s našom.
Europa to već godinama doživljava: zabranjene zone u Francuskoj i Švedskoj, grupna silovanja u Velikoj Britaniji, teroristički napadi, porast seksualnog kriminala, sve agresivniji zahtjevi za šerijatskim zakonom, džamije koje niču posvuda, negativna stopa nataliteta među domaćim stanovništvom i eksplozivan porast nataliteta muslimana.
To se zove islamizacija. I to je upravo ono što Vatikan ubrzava svojim propovijedima i poslovanjem.
Papa iz SAD-a dolazi u Europu kako bi nam rekao da moramo pasivno prihvatiti našu etničku i kulturnu zamjenu. To je neprihvatljivo.
Lampedusa nije oltar za vatikansku propagandu. To je talijanski otok koji svakodnevno plaća za tu politiku ogromnim troškovima, prenaseljenošću, društvenim napetostima, povećanim kriminalom.
Video: Papino odobrenje islamizacije i uništenja Europe pratio je relativno jak vjetar.
Možda znak da je lažni papa, kako neki katolici tvrde?
So Pope Leo XIV, despite his American origins and an invitation to today’s 250th US anniversary celebrations, said no
— Mambo Italiano (@mamboitaliano__) July 4, 2026
Instead, he went to Lampedusa 🇮🇹 — standing on a rock like a seagull, papal skullcap in the wind — to honor migrant victims and send a strong message to Europe… pic.twitter.com/DLiq3Fxuoi



