Potpuno otvoreno: George Soros orkestrirao je masovnu migraciju u Europu od 2015. godine

Potpuno otvoreno: George Soros orkestrirao je masovnu migraciju u Europu od 2015. godine

Advertisements

Mađarski premijer Viktor Orban nedavno je na simpoziju govorio o planovima elite za Europu. Ovi planovi bi bili sve samo ne tajni; oni su otvoreno na stolu. Citirao je članak koji je George Soros napisao 2015. za svoj projekt sinkronizacije medija Project Syndicate. Soros je jedna od pokretačkih snaga razmjene stanovništva u Europi – i on to ne čini iza zatvorenih vrata. Njegove smjernice provode se i danas, potpuno zanemarujući želje stanovništva i takozvanu demokraciju.

Advertisements

Soros je u ovom članku napisao:

A kako bi u konačnici mogao primiti više od milijun tražitelja azila i migranata svake godine, EU mora mobilizirati privatni sektor – nevladine organizacije, crkvene skupine i tvrtke – da djeluju kao sponzori. To zahtijeva ne samo dovoljno sredstava, već i ljudske i računalne resurse za posredovanje između migranata i sponzora.

U ovom pismu Soros je iznio plan u šest točaka kako zamišlja masovnu migraciju u Europu.

Prvo: EU mora prihvatiti najmanje milijun “tražitelja azila” godišnje. U tu svrhu EU mora godišnje osigurati 15.000 eura po tražitelju azila. Ova svota je mito za zemlje EU koje sudjeluju u masovnoj migraciji. Da bi se taj iznos podigao, potrebno je dodatno zadužiti – tj. narode EU treba još više otjerati u ropstvo.

Drugo: EU bi trebala financirati Jordan, Libanon i Tursku, koji su primili četiri milijuna izbjeglica. Za to bi bilo potrebno 20 milijardi, od čega bi 8-10 milijardi trebalo doći iz EU.

Treće: EU mora standardizirati svoj sustav azila.

Četvrto: EU mora osigurati rute putovanja “tražitelja azila”. Migrantima se stoga mora omogućiti najsigurniji mogući ulazak bez problema.

Peto: EU bi trebala preuzeti vodstvo u stvaranju globalnih standarda za postupanje s tražiteljima azila.

Na početku smo citirali šestu točku, koja govori o angažmanu tvrtki, crkava i nevladinih udruga – oni bi trebali djelovati kao sponzori i općenito se aktivirati.

Advertisements

Viktor Orban, vjerojatno najomraženiji državnik elita Europske unije, u svom je govoru u Bruxellesu istaknuo kako se ovaj Sorosev plan provodi od 2015. godine – mimo demokracije i volje naroda.

Govor je održan na događaju koji je uzburkao cijeli svijet. Muhamedanski gradonačelnik u Bruxellesu Emir Kir smatrao je da smije ignorirati europska demokratska načela i jednostavno je zabranio održavanje sastanka. Sud je poništio ovaj nezakoniti postupak. Čak su i sistemski političari poput aktualnog belgijskog premijera izrazili šok i kritizirali neprihvatljivu i protuustavnu zabranu.

U govoru koji je Orban naposljetku mogao održati, istaknuo je kako je, po njegovom mišljenju, problem nekontrolirani masovni priljev migranata u Europu. Jer “imamo kršćansku tradiciju na ovom kontinentu”.

Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp