Sinjski gradonačelnik Miro Bulj poručio Vladi RH: Vojsku koju šaljete na svinjogojce, radije pošaljite na državne granice da štite naš narod od migrantskih ubojica, terorista i silovatelja

Sinjski gradonačelnik Miro Bulj poručio Vladi RH: Vojsku koju šaljete na svinjogojce, radije pošaljite na državne granice da štite naš narod od migrantskih ubojica, terorista i silovatelja

Advertisements

Sinjski gradonačelnik Miro Bulj poručio  je Vladi RH da vojsku koju šalje na svinjogojce, radije pošalje na državne granice kako bi štitila naš narod od migrantskih ubojica, terorista i silovatelja koji svakodnevno ulaze u zemlju, zadržavaju se tu i čine razne zločine.

Advertisements

Gradonačelnik Sinja Miro Bulj objavio je na svom Facebooku status u kojem kritizira državnu vlast zbog, kako tvrdi, “dvostrukih standarda” u korištenju Hrvatske vojske.

– Prije par godina, kad sam jasno govorio da vojska treba biti na granici da čuva Hrvatsku od masovnih ilegalnih migracija, cijeli progresivni spektar je skočio na mene. Nazivali su me fašistom, huškačem i neprijateljem slobode. A danas?

Danas ista ta vojska po nalogu Anušića ide na hrvatske seljake i poljoprivrednike, pod iznimno upitnim “javnozdravstvenim” okolnostima kako bi se eutanazirale svinje i kako bi Živoder Grlić Radman punio svoje džepove.

Progresivci naravno šute. Dakle, vojska može protiv Hrvata, ali ne smije čuvati našu granicu od ilegalnih migranata? Seljaci i svinjogojci koji hrane Hrvatsku postali su veća opasnost od švercera ljudi i ilegalnih migranta? To je ta dvostruka logika vladajućih i njihovih medijskih saveznika.

Ja sam bio i ostajem na strani naroda i protiv onih koji žele Hrvatsku pretvoriti u poligon za tuđe interese – naveo je.

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements