Ima nešto veliko u malim ljudima. Oni ne pate od titula i statusa. Zadovoljni su i s malim stvarima.
Ne prave probleme gdje drugi samo stvaraju dramu. Budite oprezni da ih ne povrijedite! Jer, oni su Božji dar ovom svijetu. Ima nešto u tim tihim ljudima, koji kad progovore, njihov glas se pamti, a pogled ureže u srce. Nisu prošli laku sudbinu i upravo ih je život naučio kako da se bore. Kako da vjeruju. Kako da žive potpuni život.
Ima nešto veliko u malim ljudima. Požele sreću svakom čovjeku.
Nije im lako vidjeti nikoga da pati. Oni su prošli svoja teška vremena padajući i ustajući po stotinu puta. Gubili i uspostavljali kontrolu nad svojim mislima i osjećajima. Oni znaju kako je to kad ostaneš sam i kada sve boli, a nemaš koga pozvati u pomoć. To su ljudi koje je nevolja iskalila kao čelik.
Daruj takvim ljudima osmijeh. Vidjet ćeš, vratit će ti se stostruko više.



