Ne moli ljude da te vole! Ne ponižavaj se za mrvice nečije pažnje ili poštovanja.
Ako ljudi ne vide vrijednost u tebi, onda problem nije u tebi, problem je u njima. Odmakni se od onih kojima si samo neki trofej za ponos, lutka za igru ili nešto treće. Postani jednom sebi bitan.
Kako možeš drugome postati bitan, kada ni sam sebi nisi. Kada u tome uspiješ, vidjet ćeš kako će se mnoge stvari početi mijenjati i posložiti same od sebe.
Kada vidiš da te netko neće, otiđi dostojanstveno! Podignute glave. Srcem koje još nosi nadu.
Ovaj svijet je pun opcija. Netko hoće, netko neće. Toliko je ljudi na planeti da se ubijaš negativnim mislima zato što te netko odbio. Čuvaj svoju dušu. Trebat će tebi, a i onima koji te vole.
Vidjet ćeš, dogodit će se nešto nevjerojatno. Doći će dan kad ćeš prerasti ljude koji nisu mogli rasti s tobom, voljeti s tobom, živjeti s tobom.



