Kad netko kaže „umoran sam“ znam jednu stvar. Ta je osoba prošla mnogo povreda i udaraca. Razočaranja i poniženj i nije ostala ista.
Naučila je iz prve ruke što je to ljudska zloba i kako je to kada trebaš nečiju ruku, a nemaš je. Kad netko kaže „umoran sam“ znam da je iza te rečenice jedna osoba koja želi više biti voljena, prihvaćena, cijenjena.
Netko tko je dugo suze brisao i tko samo želi čuti da nekome nešto znači.
Kad netko kaže „umoran sam“ znam da se iza toga nalazi osoba koja je dugo radila na tome da ugodi drugima, a izbjegavala ono što nju čini sretnom.
Sada je ostala bez snage. Bila je to osoba koja je dugo bila bez riječi podrške, dodira nježnosti, geste ljubavi i sada joj je dosta života koji nije bio život.
Željela bi samo osjetiti nečiju blizinu, lijepu riječ, stisak ruke da ponovno bude odmorna. Iscijeljena. Nova.



