Vrijeme koje si danas dobio, nećeš imati kada ovaj dan prođe.
Shvati da postoji nešto više od preživjeti, a to je živjeti. Izabrati put. Skupljati emocije. Ići naprijed. Ne trebaš danas na silu glumiti da ti je lijepo. Tako je – kako je. Niti se bespotrebno na sve žaliti. Maska nikome dobro ne stoji.
Ne trebaš analizirati ni svoj, ni tuđi život. Samo se trudi nikoga ne povrijediti i onnda kao da se pronalazi više smisla.
U nekim teškim danima kad misliš da nećeš podnijeti svoju bol, samo stavi ruku na srce i reci: Živ sam.
Vidjet ćeš da će mnogi tereti pasti s njega. Ne trebaš nositi brige cijelog svijeta niti predviđati budućnost. Imaš samo jedan trenutak kojega moraš ispuniti s malo nade.
Ne zanosi se previše s ljudima. Savršenstvo je na nekoj drugoj strani. Živiš sada na ovoj, a vrijeme koje si danas dobio, nećeš imati kad ovaj dan prođe.



