Dvije stvari uvijek zapamti. Ne mrzi nikoga, ali ne voli svakoga. Živi život ne vezujući se puno za ljude, stvari i iskustva koji će proći, jer dok se okreneš više ih nema.
Takav je život i što prije na to naučiš, lakše će ti biti.
Ipak jedno gledaj. Gledaj tko je tu ostao kad je bilo najteže. U oluji. Hladnoj noći i nije zbrisao kada su ostali zbrisali. Glavom bez obzira. U nepoznatom pravcu.
Taj podatak ti je bitan, jer ti mnogo govori. O ljudima. I životu.
I ne traži oslonca u onima za koje već znaš da će se izmaći kad zagusti. Osloni se na sebe!
Dužan si to sebi. Osloni se na svoju vjeru! I onoga gore koji ti daje snagu i nemoj se bojati jakih ljudi. Neće ti oni ništa.
Boj se slabića! Oni napadaju. Oni te povlače u ring. Jer nemaju hrabrosti živjeti svoj život, srediti svoje prioritete pa upadaju u tuđe. Siju razdor.
Strah. Gledaj samo navečer da ti duša bude mirna. Sve ostalo će doći na svoje.



