Svaki dan reci sebi: „Proći će ovo“. Reci i kada ti je lijepo i kada ti je teško. Reci to da naučiš cijeniti ono što imaš, da ne uzimaš život zdravo za gotovo.
Shvatiš da zahvala nije samo za neke rijetke trenutke. Posebne. Značajne.
Zahvaliti možeš uvijek i za sve. Za svaku sitnicu, jer ona ni u kojem slučaju to nije.
Kada ti je teško stisni zube. Stisni srce. Sve stisni u dnu svoga bića i budi svjestan da loši dani prolaze.
Razumjet ćeš što je prava magija života kada počneš cijeniti svaki dan.
Kad prestaneš stalno podsjećati sebe da ti svijet nešto duguje.
Osim toga shvatiš da danas nije bitno da nekome pokažeš da si bio u pravu. Neće ti to sutra ništa značiti. Dokaži samo sebi da si živio, volio i osjećao i ništa više.
Puno je putova pred tobom u životu.
Neće srce na svakog od njih, ali koji god izabrao jedne se stvari uvijek sjeti: „Proći će i ovo“.



