Ne treba puno čekati. Ni bolje okolnosti, godišnji odmor, a ni savršene ljude. Tvoj život nema veze s tim.
Treba početi živjeti ovdje i sada. Disati, sanjati, osjećati i voljeti.
Ako si otvoren i iskren život će ti uvijek ponuditi nešto lijepo. Bit će i ljudi koji će pokušati iskoristiti tvoju dobrotu, ali to ostavi njima.
Živi tako da tvoje povjerenje ide onima koji zaslužuju, a ljubav onima koji uzvraćaju.
Teško ti je? Plači. Radostan si? Zagrli nekoga. Netko ti nedostaje? Pozovi ga.
Ne kompliciraj život i vidjet ćeš jedno drugačije lice ovog svijeta. Manje neprijateljsko. Stvar je samo da budeš onakav kakav jesi, kažeš što želiš i čega se plašiš.
Sve će se nekako namjestiti. Posložiti. Sitnice to učine.
Na kraju ispadne bolje nego si zamislio. Samo nemoj puno čekati.



