Mark Wahlberg poručio da se holivudski pedofili više ‘nemaju gdje sakriti’

Mark Wahlberg poručio da se holivudski pedofili više ‘nemaju gdje sakriti’

Advertisements

Holivudski glumac Mark Wahlberg rekao je stotinama ljudi na sastanku nedjeljne škole u Los Angelesu da je mala, ali moćna skupina holivudskih insajdera objavila rat “zloj” eliti industrije zabave koja trguje djecom, a holivudski pedofili više se nemaju gdje sakriti .”

“Mi lovimo te zle kurvine sinove i hvatamo ih van, jednog po jednog pedofila”, rekao je Wahlberg, prije nego što je upozorio zajednicu da očekuju neke uznemirujuće vijesti na naslovnicama novina u bliskoj budućnosti.

Prema Wahlbergu, Hollywood je ogromna mreža pedofilije, dječje prostitucije i trgovine ljudima koju kontroliraju “bolesne nakaze” i postoji “kultura šutnje” u industriji jer svi razumiju da je javno govorenje o elitnoj pedofiliji smrtno kažnjivo.

Iz tog razloga Wahlberg kaže da su Jim Caviezel i Mel Gibson “američki heroji” s “čeličnim mudima” jer su usudili suprotstaviti se holivudskom sustavu i odigrati svoju ulogu u podizanju svijesti o pošasti elitne pedofilije u industriji zabave.

Wahlberg je posljednjih godina bio redovit gost u raznim crkvama u Los Angelesu, često je dva puta nedjeljom prisustvovao misi, a 2. srpnja podijelio je trenutak kada se “probudio  u realnost holivudskog sustava sa stotinama posjetitelja crkve.

Opisujući industrijsku božićnu zabavu na kojoj su sudjelovali holivudski rukovoditelji iz nekih od najmoćnijih studija na svijetu, Wahlberg je rekao da su šefovi studija, izvršni producenti, međunarodni brokeri i financijski dionici, kao i “dvije zvijezde A-liste”, uključeni u sotonističke rituale , koja je kulminirala mučenjem i spolnim zlostavljanjem djece.

Prema Wahlbergu, četiri holivudska rukovoditelja odjevena u sotonističku odjeću i maske, koji su svi “pili krv, puni adrenokroma” , poticali su ga da “prestane biti razborit i pridruži se klubu ” seksualno zlostavljajući ” dvoje vrlo, vrlo male djece. ”

“Ja sam otac,” rekao je Wahlberg, “i sve o čemu sam mogao razmišljati je da je ovo dvoje djece trebalo biti sigurno kod kuće sa svojim roditeljima. Ali bili su u holivudskom klubu, a bili su plijen sadista, pedosa i seksualnih perverznjaka koji sudjeluju u najgorem obliku zla.”

Wahlberg je jasno rekao da posljedice u Hollywoodu ne mogu biti veće za one koji prijete razotkrivanjem pokvarenih aktivnosti elita.

“Zašto nisam ubio te tipove? Morao sam misliti na svoju djecu. Oni su moj prvi prioritet na ovom svijetu – i ne želim da odrastaju bez oca.”

Wahlberg je rekao da je čuo glasine o ovakvoj vrsti zabave u Hollywoodu i da je znao da je konzumacija adrenokroma popularna zabava među direktorima studija, ali nikada prije nije bio otvoreno suočen s time.

“Cijeli korumpirani holivudski sustav, svo ispiranje mozga i perverzija koje pumpaju svake godine, sve to počinje imati smisla kada shvatite da je Hollywoodu potrebna mlada krv da nastavi s radom.”

Adrenokrom je spoj koji se javlja u tijelu i koji se povećava tijekom razdoblja straha i tjeskobe. Prema Wahlbergu, holivudske elite muče djecu kako bi izazvale skokove u kemijskom spoju, prije nego što iz njihove krvi izvade kemikaliju, koju zatim piju ili ubrizgavaju kako bi se napušili i ostali zdravi i mladi.

Nakon što je odvojio neko vrijeme za razmišljanje o svojoj budućnosti, Wahlberg kaže da je sada vrijeme da se “isprave neke pogreške”.

“Jedini način na koji mogu odati počast djeci jest da posvetim svoj život iskorijenjivanju ovog zla s lica zemlje”, rekao je Wahlberg, koji je objasnio da su ga vlastita djeca nagovarala da progovori o pravoj prirodi Hollywooda.

“Dobri dečki”, prema Wahlbergu, “regrutiraju u brojkama”, a “građanski rat” prijeti da izbije u Hollywoodu, bacivši cijeli sustav na koljena.

Ova tvrdnja Marka Wahlberga pridodaje valu optužbi slavnih osoba i glazbenika o stvarnoj prirodi elite industrije zabave. Corey Feldman i Elijah Wood javno su razotkrili pedofiliju u srcu Hollywooda.

Prema Elijahu Woodu, nevini mladi životi se uništavaju kako bi se zadovoljili “ljudi s parazitskim interesima” koji “vas vide kao svoj plijen”. U intervjuu za Sunday Times, Wood je izbacio niz bombastičnih tvrdnji o pedofilima koji vode industriju, napomenuvši da se “očigledno nešto veliko događalo u Hollywoodu. Sve je bilo organizirano.”

Ako čitate Washington Post ili gledate CNN, pedofilija nije problem, a oni koji o njoj govore su šeširi od staniola koji nose luđačke košulje i dijele ‘lažne vijesti’. Ali sve više zvijezda javlja se sa sličnim pričama o pokvarenom sustavu Hollywooda i industrije zabave.

Wahlberg je sada posvetio svoj život razotkrivanju međunarodnog pedofilskog lanca za koji kaže da je iskvario Hollywood “do srži” i nastavlja “uništavati živote nevine djece, razbijajući obitelji”.

Hoćete li mu se pridružiti?

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements