Ivan Pernar – Nekolicina normalnih u državi se doslovce nalazi u situaciji kao Platon i Sokrat

Ivan Pernar – Nekolicina normalnih u državi se doslovce nalazi u situaciji kao Platon i Sokrat

Advertisements

Kada ljudima kažeš istinu, ne da ju neće prihvatiti, nego će tebe koji ju govoriš zamrziti i optužiti da želiš zlo njima i njihovoj djeci.

Dok sam bio u politici najviše me zgražavalo koliko su ljudi retardirani i koliko ih je lako lagati.
Kažeš im da su etilna živa i aluminij bezopasni i da ako se to putem cjepiva ubrizgava u njihovu djecu da neće biti nikakvih posljedica, da me krivo ne shvatite, ne radi se tu samo o dječjim cjepivima, imate i ovu priču s korona cjepivima od kojih je isto masa nastradala.
 
Kad lažeš ljude i govoriš im da je to super za djecu i njih, da je to sigurno, da elita želi njima dobro, da dugo žive i slična sranja, ljudi puše te priče i vjeruju ti.
 
Kad im kažeš istinu, ne da ju neće prihvatiti, nego će tebe koji ju govoriš zamrziti i optužiti da želiš zlo njima i njihovoj djeci.
 
Drugim riječima, puno je jednostavnije obmanjivati ljude, a što je laž luđa, to će lakše vjerovati u nju.
 
Vrhunac debilizma mi je bio kad su retardi lupali loncima za Beroša, ja gledam to i mislim si WTF zar je moguće da su ljudi tako glupi i kasnije kad su bili izbori i kad su Beroš i družina pomeli na izborima rekao sam sebi – očito da jesu i odustao od politike.
 
Sada se samo zaje…. i izrugujem retardima, jer više od toga nisu zaslužili.
Jednostavno naš narod nije vrijedan onog crnog ispod nokta.
 
Napisao bih još svašta nešto, ali tu ću stati.
Nekolicina normalnih u državi se doslovce nalazi u situaciji kao Platon i Sokrat, dva najveća intelekta svog vremena koja su u svako doba dana i noći mogla nadglasati tri idiota samo zato jer su u većini.
 
To je zapravo suština demokracija, ne vladavina pameti ili razuma, nego većine, a većina je u glavi šuplja kao prazna limenka i svaki pokušaj da im se išta objasni rezultira izrugivanjem i ismijavanjem.
Kolko sam samo govora imao u Saboru, ali džabe sve to što sam ja u pravu kad su ljudi koji nisu u stanju razumjeti najjednostavnije stvari u većini.
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements