Ne samo da ljudi ne razmišljaju, nego si i svjesno čine štetu pod parolom “od nečeg se mora umrijeti”.
Zato su bolnice prepune bolesnih ljudi, svake godine preko 10 tisuća ljudi dobije rak pluća, 90% njih su pušači.
Isto je i s demencijama, Alzheimerom i Parkinsonom, ta gerijatrija koja ima pamćenje ko zlatna ribica mahom ima usta puna živinih (amalgamskih) plombi te su izloženi kroničnom trovanju živom od čega im se raspadne živčani sustav, ali kad ja govorim o toj temi, gledaju me ko luđaka, isto kao i propaliteti koji puše.
Što se tiče zračenja, ljudi imaju doma rutere tvornički namještene da rade na 100% i na dvije frekvencike 2,4 i 5G iako im je dovoljna samo 2,4G da radi na 20 ili 30% snage, jednako bi imali brzi internet i kvalitetnu vezu, ali kao što rekoh, ni o tome ljudi ne razmišljaju.
O toksičnosti posuđa koje ima “non stik” premaz neću ni govoriti, mentalnim siromasima je samo bitno da se palačinke ne lijepe i tu staje svo njihovo razmišljanje.
Ali nema veze, kako oni kažu – od nečeg se mora umrijeti.
Nek su oni pametni, a ja koji ih upozoravam i govorim glup i čudan tip.
To su ljudi s ugašenim mozgom koji misle da netko drugi brine za njihovo zdravlje, u koroni se najviše vidjelo s kakvim retardima smo okruženi.
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements



