Politika koju ovdje provode pučani, socijalisti, liberali i zeleni je samoubilačka. Prvo ste lockdownom uništili cijele grane ekonomije. Zatim ste te rupe krpali zaduženjem od 750 milijardi eura. Zatim je uslijedilo13 krugova sankcija koji uništavaju samo i isključivo Europu dok je Rusija nikad jača i bogatija. To se zove samouništenje.
Momentalno je u tijeku deindustrijalizacija, svako malo čitamo o zatvaranju tvornica i otpuštanju radnika. Poljoprivrednici prosvjeduju diljem kontinenta, pa čak i danas, i poručuju da ne mogu krpati kraj s krajem.
I isti taj dan donosi se ova odluka o slanju još 50 milijardi eura za Kijev. Ne dam i ne dam hrvatski dio tih novaca za režim Zelenskoga. Govori se čak da bi možda zemlje članice preuzele dugove Ukrajine ako ih ne bi mogla vraćati – pa to je potpuno ludilo. Čak su i Amerikanci odustali od financiranja.
Ovdje je održana i rasprava o Europskoj centralnoj banci za 2023. koja je u gubitku osam milijardi eura, što je najveći dug od postojanja te banke. I kad se sve sabere niti najmanje nas ne čudi se da se očekuje pobjeda euroskeptičnih stranaka u čak 9 od 27 članica, a drugo i treće mjesto u još 9 članica.
Dragi ljudi, vrijeme odgovornosti i otriježnjenja za europsku politiku je došlo!



