Kolakušić čestitao George Simionu na uvjerljivoj izbornoj pobjedi u Rumunjskoj i poručio, „svaka ti čast prijatelju što si tako uvjerljivo potukao globaliste“
Mislav Kolakušić: „Dragi prijatelju George Simione i ovim putem ti čestitam na uvjerljivoj pobjedi zdravog razuma i poštenja u Rumunjskoj.
Čestitam ti na 40% podrške, koju ti je u prvom krugu predsjedničkih izbora dao ponosni Rumunjski narod. Do nogu si potukao globalističke protivnike i one koje ne žele ništa dobro svome narodu.
U samom početku borbe za istinu i činjenice tijekom najveće kampanje laži i straha u povijesti čovječanstva, takozvane pandemije Covida. Bio si u prvim redovima još na početku 2020. godine, i jedan od mojih prvih suboraca na strani zdravog razuma.
Govorio si koliko je važno da građani daju svoje povjerenje na izborima za Europski parlament i nacionalne parlamente političkim strankama koje zastupaju nacionalne interese i zdrav razum, a što se kasnije i ostvarilo u svim državama EU-a osim nažalost u Hrvatskoj u kojoj građani daju podršku potpunim bezveznjacima.
S obzirom da su teška vremena u Europi pred vratima, za sve nas je jako bitno da Europa dobije još jednog jakog i dosljednog političara za predsjednika države u baruštini ljigavaca i niškoristi predsjednika država.
Državu po državu vratit ćemo Europu njenim građanima iz ruku globalističkih birokrata i glasnogovornika Svjetskog ekonomskog foruma. Probudili ste Rumunjsku, probudit će se i ostale zemlje kada građani tih zemalja shvate da su osiromašeni, pokradeni i da globalistima ne predstavljaju ništa, osim smetnje, u njihovim planovima budućnosti.”




