Danas su izbori. Pola ljudi, kako su rekli, neće izaći na izbore jer … “uvijek jedni te isti”. A “jedni te isti” …. vole BAŠ to. Vole jako.
Jer …vaši izostali glasovi bit će pribrojeni onima koji su razmjerno dobili najviše glasova ljudi koji su izašli na izbore. I tako se dovodite u situaciju da će se vaš glas pribrojiti baš onima zbog kojih na izbore ne izlazite. “Jednima te istima!”
Ne, ne smije vam biti svejedno. Izađite na birališta, dopišite i zaokružite nekog svog najdražeg. Npr. Isusa Krista. Izborno će povjerenstvo tada Krista proglasiti nepodobnim, a vaš izborni listić proglasiti nevažećim. Odlično.
I tako će Krist opet pobijediti zlo. Spriječit će da se vašeg glasa domogne onaj ….. “jedan te isti”.
Advertisements
Advertisements
Advertisements



