Depopulacija i democid na svakom koraku: Ovo je planirana budućnost koju ste dobrovoljno prihvatili

Depopulacija i democid na svakom koraku: Ovo je planirana budućnost koju ste dobrovoljno prihvatili

Advertisements

U 20. stoljeću… 170 milijuna muškaraca, žena i djece je ustrijeljeno, napadnuto, mučeno, izbodeno nožem, spaljeno, izgladnjelo, smrznuto, zgnječeno ili radilo do smrti; živi zakopani, utopljeni, obješeni, bombardirani ili ubijeni na bilo koji od bezbroj drugih načina na koje su vlade donijele smrt nenaoružanim, bespomoćnim civilima i strancima.” 

Tužno je stanje kada se uzme u obzir da će 21. stoljeće najvjerojatnije zasjeniti 20. stoljeće u smrtnim slučajevima od strane vlada i vladajućih čudovišta koja kontroliraju te vlade. Prilagođeni ukupni broj Rummelovih procjena smrti u 20. stoljeću zbog državne demokracije nakon prijelaza stoljeća iznosio preko 262 000 000 ljudi. Siguran sam da je to daleko od točnog ukupnog zbroja, budući da većina od desetaka milijuna ubijenih u ratovima, posebice svjetskim, nije niti pobrojana. Mislim da će stvari u budućnosti postati mnogo gore, iako skrivanje smrti iza plašta laži o lažnim virusima, injekcijama biološkog oružja i drugim otrovima, s mnogim drugim popratnim uzrocima državnih ubojstava, teško da će biti prijavljeno kao democid. U ovom bi stoljeću milijarde umjesto milijuna mogle umrijeti od ruku tiranina.

U današnjem svijetu, ovaj je fenomen toliko raznolik u metodi i ishodu da je obavijen ekstremnom složenošću; namjerno, mogao bih dodati, do razine na kojoj je gotovo nemoguće raspoznati ispravno izvješćivanje. Po mom mišljenju, ovo je osmišljena greška, osmišljena da zamagli istinu. Slijedit će se svi mogući putevi kako bi se došlo do masovnog democida, uzrokujući golemu depopulaciju koja se pripisuje bezbrojnim uzrocima. Iako su svi uzroci smrti međusobno povezani, oni se namjerno razdvajaju kako bi se stanovništvo navelo da prihvati ovu laž i svoju neizbježnu sudbinu. Zato je tako važno razumjeti veliku sliku, a ne samo manje dijelove;

Kako bismo naglasili ovu točku, pogledajmo neke od mnogih načina na koje smrt može nastupiti i očitu činjenicu da su svi oni međusobno povezani i progonjeni od strane istih tiranina u vladajućem svijetu. klase i vlade koji tvrde da su vaš zaštitnik i spasitelj, koji odlučuje što treba prijaviti, a što ne treba ni spominjati. Desetljećima je centralizacija moći ostala koncentrirana bez obzira na politiku, glasovanje, ratove, financijska previranja ili bilo koju drugu dinamiku ili propagandu isporučenu skromnim masama. To znači da je jedini kontinuirani “napredak” bio rast moći vladajuće klase i njezinih fašističkih političkih/korporacijskih partnerstava. Svaki put kada je ljudima rečeno da stvari idu na bolje, da će stvari i dalje biti bolje i da će se sloboda promicati zahvaljujući nekom “odabranom” političaru, bile su čiste laži s predumišljajem. Reagan vas nije spasio, niti Clinton, Bush, Obama ili Trump ili bilo tko drugi, jer svi su zli igrači u istoj igri političke iznude koja se zove totalitarna dominacija.

Od uvođenja injekcije biološkog oružja, broj smrtnih slučajeva neobuzdano je porastao. To se ne može sporiti, a sada je nova modna riječ “iznenadna smrt” ili “iznenada umro”, kao da nema poznatog uzroka. To pogađa sve dobne skupine, a posebno mlade i uglavnom zdrave ljude. Ideja da su svi ti uzroci smrti nepoznati i na neki način misteriozni važan je način potpirivanja i produžavanja slijepog straha, što je upravo ono što država želi. Ali ovo je laž i samo vrh ledenog brijega.

Ova populacija i većina drugih doživjeli su ekstremna zatvaranja (zatvor) 2020. i 2021. Neka područja, poput Kine, i dalje se muče ovim ubojitim taktikama koncentracijskih logora. Maske su bile obavezne gotovo posvuda, a ova je glupost bila i ostala po život uništavajući i opasan trik. S ovom terorističkom kampanjom, mandati “cjepiva” ozbiljno su započeli, a u ovoj zemlji je zlo čudovište zvano Donald Trump ubrzalo “eksperimentalni” otrov kroz njegovo fašističko lansiranje biološkog oružja “Operacija Warp-Speed”. Sada su mnogi na 3., 4. ili 5. krugu ovih otrovnih i smrtonosnih injekcija prerušenih u “cjepiva”. Ali to nije bilo dovoljno za depopulacijsku rulju vladara, političara i farmaceutskih ubojica.

Rat je izbio u Ukrajini i Rusiji, uzrokovan američkim operacijama pod lažnom zastavom, a ovaj jedini planirani događaj će sam postati globalni eksperiment masovnog ubojstva. Prijetilo je nuklearno uništenje, mogući su i drugi sukobi, ali još je podmuklija bila planirana teroristička kampanja koju je navodno izazvala samo ruska agresija. Sva su energetska tržišta bila pogođena i trenutne planirane nestašice hrane počele su poprimati oblik, baš onako kako su to zamislili svjetski državni kriminalci kroz laži i ubojite sankcije. Sada se mnogi diljem svijeta suočavaju s troškovima zimske energije koje si ne mogu priuštiti, cijele zemlje isključuju struju svojim građanima u ekstremnim zimskim uvjetima. Hiperinflacija cijena hrane i poremećaji u opskrbi uzrokuju glad i glad diljem svijeta. Gospodarstva koja su bila razorena tijekom lažne prijevare o “covidu” sada su pod još većim pritiskom zbog namjernog uništavanja ekonomske aktivnosti, zatvaranja, namjernog manjka ponude i neumoljive inflacije. Sve ove stvari će donijeti mnogo više bolesti, gladi, izloženosti i smrti većem dijelu svijeta.

Ali tu ne staje. Nitko ne zna puni rizik ovog biološkog oružja, niti “javnost” ne razumije potencijalne dugoročne smrtonosne posljedice. Kao da to nije dovoljno da se ubojitim politikama izbriše veliki dio svjetske populacije, ekonomski kolaps je još uvijek osiguran; ili barem vrlo vjerojatan u bliskoj budućnosti. Farme se preuzimaju i uništavaju, a sve pod lažnom ludilom o “klimatskim promjenama izazvanim čovjekom”, osiguravajući još veću nestašicu hrane.

Također se govori o potencijalnoj masovnoj sterilizaciji zbog mnogih čimbenika, među kojima nije najmanje važno toksično “cijepljenje protiv covida” koje su primile milijarde ljudi. Otrovne kemikalije, otrovi, GMO hrana, drugi genetski inženjering čovječanstva, proliferacija nanočestica teških metala kroz injekcije, lažna i zaražena hrana, manipulacija vremenom, sijanje oblaka, prskanje otrova, smrtonosni visokofrekventni radio valovi i naravno rat protiv mnogih domaćih populacije u isto vrijeme.

Ne bi li svi ovi uzroci masovne smrti bili dovoljni za istrebljenje tolikog dijela svjetske populacije koliko žele psihopati koji vladaju planetom, budite uvjereni da postoje mnogi drugi načini za depopulaciju Zemlje, bilo da se radi o još lažnijim “virusima” ”, ekstremne politike “klimatskih promjena” koje sigurno dolaze, do beskrajnog niza injekcija smrtonosnog otrova, do psihičkih tortura, pa čak i do kampanja masovnog istrebljenja u nerazvijenim i nerazvijenim zemljama.

Sve je ovdje spomenuto povezano; sve je povezano na jedan ili više načina. Sve je to dio istog plana moći i kontrole. Ništa ne stoji zasebno, ništa nije odvojeno jedno od drugoga; sve je dio iste zavjere. Ova se činjenica mora razumjeti kako se svako novo fiktivno državno upozorenje, prijetnja ili rizik ne bi smatrali novom prijetnjom koje se treba bojati. Postoji samo jedan plan i jedna prijetnja, a to je za one koji su na vlasti da dobiju više novca, moći i kontrole nad svime u životu kako bi doveli do tehnokratski kontrolirane Zemlje; jedan svjetski poredak kojim upravlja nekolicina. Sve ostalo samo je mali dio cjeline, podzaplet ako hoćete, ali ovaj tiranski zaplet tijesno je isprepleten.

Kada ekonomija eksplodira, kada je kontrola nad monetarnim sustavom potpuna, kada ljudi izgube sve, kada su sva putovanja ograničena ili zabranjena, kada su putovnice za društveni kredit široko rasprostranjene, kada su alternativne valute otimane, kontrolirane ili eliminirane, digitalne valute središnja banka će postati glavni kontrolni element čovječanstva. U ovoj fazi, ono što preostane od stanovništva bit će lakše upravljivo, a potpuna ovisnost o državi bit će postignuta u odnosu na veći dio masa. Bez poraza sadašnje vladajuće klase i svih njezinih kriminalnih partnera, ovo je budućnost koju možemo očekivati ​​jer će nekoliko preostalih disidenata biti sakupljeno, zatvoreno u koncentracijskim logorima ili ubijeno.

Ovaj totalitarni teror dogodio se samo zato što ste vi to dopustili. On može postojati samo ako ga narod dobrovoljno prihvati. Problem je popustljivost i suradnja mnogih pod pogrešnom idejom da će pokornost dovesti do manje tiranije. Izbjegavanje može samo povećati rizik, skrivanje od istine je smrtonosno i jamči da će država uspjeti u svojoj težnji za potpunom kontrolom. Imamo moć i mogućnost da to zaustavimo, imamo brojke, ali neće biti spasa sve dok se mnogi budu pokoravali i podvrgavali svim lažima države. Narod do sada nije djelovao u interesu slobode, nije pomogao sebi, već je kapitulirao pred lažnim narativima i državnom vlašću. Izabrao si ropstvo umjesto slobode.

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements