Ljubomir Jurković: Dozvolite mi da vam ispričam priču o Thomasu Edwinu Castelu koji je bio časnik osiguranja u tajnoj podzemnoj bazi pod imenom Dulce i imao blizak susret s izvanzemaljcima

Ljubomir Jurković: Dozvolite mi da vam ispričam priču o Thomasu Edwinu Castelu koji je bio časnik osiguranja u tajnoj podzemnoj bazi pod imenom Dulce i imao blizak susret s izvanzemaljcima

Advertisements

Na samom početku bih vam htio reći da postoji jako dobar razlog zbog čega sam na svojoj koži između ostaloga dao mjesto časniku Thomasu Edwinu Castelu, jer priča koju ću vam sada ispričati ostaviti će vas ne samo šokiranima već ćete još neko vrijeme nakon što ju pročitate ostat sjediti na mjestu i razmišljati o tome, u kakvom mi to svijetu zapravo živimo, tko upravlja njime i jesu li nas autoriteti apsolutno o svemu lagali? 

Advertisements

Sada idemo zajedno zaroniti duboko ispod površine svega onoga što smo mislili da znamo.

Rekord najdublje izbušene rupe na svijetu četrdeset jednu godinu je držala bušotina iz Rusije sa nedostižnim rekordom od dvanaest tisuća i dvjesto šezdeset dva metra. Ova bušotina je projekt koji je pokrenut 1970. godine koristio se u znanstvene svrhe i rekord je konačno oboren 2011. godine, i to za samo osamdeset tri metra, također u Rusiji. Moderna i najnovija tehnologija inženjerstva su dogurali do svog maksimuma od nešto više od dvanaest kilometara u dubinu, što znači da do sad nitko nikada nije uspio probiti rupu omotaču jezgre planeta i sve do sad što smo radili je bilo samo grebanje po površini zemljane kore.

Što se nalazi unutrašnjosti Zemlje, do čijeg centra vam treba šesto tisuća tristo sedamdeset jedan kilometar i što se nalazi ispod zemljine kore koja ide do dubine dvije tisuće devetsto kilometara ostaju samo nagađanje i pretpostavke jer jednostavno nemamo načina da fizički zavirimo na takve dubine. Ali ranih devedesetih godina pojavili su se ljudi koji su počeli tvrditi da znaju točno što se skriva u utrobi Zemlje i ako je točno što ovi ljudi govore, dubine skrivaju puno mračnije stvari nego što mislite.

1990. godine pojavio se misteriozni čovjek po imenu Thomas Edwin Castello. Čovjek koji tvrdi da je bio časnik osiguranja čuvene i tajne podzemne baze po imenu Dulce. I priča nakon ovog postaje sve bizarnija i bizarnija. Drevna mreža pećina i tunela koji presijecaju čitav planet spojenih sa stotinama tajnih podzemnih baza i gradova. Zanima vas tko živi u ovim bazama i koja je njihova namjena? Onda svakako pročitajte nastavak ovoga što vam imam za reći jer istina bi vas doslovno mogla šokirati.

U svijetu teorija zavjera često se spominje legendarna i mistična tajna podzemna baza po imenu Dulce, baza koja je navodno smještena na širem području granice između Colorada i Novog Meksika, u blizini grada po imenu Dulce, po kojem je dobila ime. Područje na kojem je 1970-ih godina zabilježen velik broj viđenja NLO-a, ali i nečega zabrinjavajućeg. Na ovom području se tih godina redovito prijavljivalo i sakaćenje stoke.

Jedan od prvih koji je primijetio neuobičajene aktivnosti bio je biznismen po imenu Paul Benevitz, čovjek koji je bio uvjeren da je 1979. godine uspio presresti elektronsku komunikaciju između vanzemaljske letjelice i lokalne podzemne baze.
Godinu dana kasnije ovaj čovjek je počeo tvrditi da se u blizini grada Dulce nalazi podzemna baza laboratorij združenih aktivnosti u kojima su sudjelovali ljudi, ali i vanzemaljci. I naravno, ova priča odjeknula u UFO krugovima i među teoretičarima zavjere. Paul Benevitz je uskoro proglašen luđakom i paranoikom.

Njegova priča i život neobično podsjećaju na scenarij filma Teorije zavjere sa Mel Gibsonom iz 1997. godine. No, da li je ovaj čovjek stvarno bio običan luđak i paranoik? Uskoro se pojavljuju novi ljudi koji su počeli tvrditi iste stvari koje je govorio Paul Benevitz. Ljudi poput John Leira, bivšeg CIA pilota, Karla Turner koja je počela razotkrivati tajne vanzemaljskih otmica, Milton William Coopera, poznatog teretičara zavjera, Philip Schneidera geologa inžinjera koji tvrdi da je sudjelovao u oružanom sukobu s vanzemaljcima u Dulce podzemnoj bazi 1979. godine. Karla Turner, Philip Schneider i William Cooper, uz veliki broj drugih ljudi su naravno, isto smatrani luđacima i paranoicima. Karla Turner i Philip Schneider umiru u razmaku od samo tjedan dana 1996. godine. William Cooper je poginuo u obračunu s policijom. Misteriozne smrti i samoubojstva se počinju događati ljudima koji su počeli otvoreno govoriti o Dulce podzemnoj bazi. Ali prije svih ovih ljudi 1990. godine pojavljuje se misteriozni insajder koji tvrdi da je radio u Dulce podzemnoj bazi. Ne samo da je radio, nego da je bio i časnik osiguranja. Čovjek koji je iznio zastrašujuće informacije. Ovaj čovjek se zvao Thomas Edwin Castello, što mu najvjerojatnije nije bilo pravo ime jer je pod svaku cijenu želio zaštititi svoj identitet.

Prema Castellovim riječima, ispod površine Zemlje postoji čitava mreža ogromnih i masivnih prirodnih pećina i tunela, tunela koji presijecaju čitav naš planet i unutar ovih djelomično prirodnih pećina izgrađene su mega baze i gradovi od strane starosjedioca na ovom planetu koji na tom području žive i rade milionima godina. I u ovom slučaju mi ljudi nismo starosjedioci.

Mi smo svojevrsni uljezi na ovom planetu, a bića koja u podzemlju žive milionima godina zovu se Draco i radi se o direktnim, evolucijskim i inteligentnim potomcima koji su se razvili iz izumrlih vrsta dinosaura. Dame i gospodo, dobrodošli možda i u najbizarniju priču ikad ispričanu. Mnoge od ovih modernih i novih baza, poput Dulce baze, izgrađene su u sklopu postojećih drevnih pećina i tunela te je sam Dulce kompleks veličine jednog Manhattana.

I u ovoj bazi, koja je direktno povezana s drugim bazama u Sjedinjenim Američkim Državama, ali i u svijetu žive i rade više vanzemaljskih vrsta, uključujući ljude i Thomas Edwin Castello tvrdi da je upravo on bio časnik osiguranja u ovoj bazi. Razlog zašto se odlučio izaći u javnost je taj što je jednostavno želio da javnost sazna kakvi horori se odvijaju u podzemnim postrojenjima i laboratorijima. Teorija evolucije je zeznuta stvar i kaže da se čovjek razvio iz prvih čovjekolikih majmuna koji su se prvi put pojavili prije nekoliko miliona godina. Proces je to koji je doveo od pećinskog čovjeka do onog potpuno civiliziranog. U relativno kratkoj povijesti Zemlje, točnije Homo sapiens, tj. mi današnji ljudi su se pojavili pri otprilike samo dvjesto tisuća godina, što je zanemariv period u odnosu na starost našeg planeta. S druge strane, imamo period od nekoliko milijardi godina u prošlosti, pa sve do petsto četrdeset tri milijuna godina u prošlost kada se dogodilo veliko izumiranje koje je izbrisalo devedeset posto života na Zemlji i na takav način omogućilo veliki razvoj reptilskih vrsta od kojih će nastati budući dinosauri.

Dinosauri kakve danas poznajete iz filmova i dokumentaraca su nastali pri otprilike dvjesto šezdeset milijuna godina i vladali su ovim planetom sve do prije šezdeset pet milijuna godina, kada se dogodilo novo masovno izumiranje. Sto šezdeset pet milijuna godina ova bića su živjela na ovom planetu u gotovo nepromijenjenom izdanju. Isti primjerci poput legendarnog T.Rexa su milijunima godina hodali nepromijenjeni. Evolucijskih pomaka gotovo da i nije bilo, što je

samo po sebi jako čudno, jer ako smo se mi iz pračovjeka za manje od dva milijuna godina razvili u civiliziranog čovjeka, složit ćete se da je to kratak vremenski period za tako drastičnu razliku. Postavlja se pitanje zašto se nešto slično evolucijski službeno nije dogodilo i dinosaurima? Zašto među određenim jedinkama njihove populacije nije došlo do evolucijskog iskoraka koji bi omogućio razvoj inteligentnog reptilskog života sličnom razvoju ljudi? Stvar je u tome da se, prema priči Thomasa Castella, upravo to dogodilo.

Dogodila se evolucija iz koje je izašla inteligentna vrsta reptila koja je nakon nestanka dinosaura, tj. njihovih predaka na ovom planetu nastavila živjeti i razvijati se duboko u podzemlju Zemlje. Iz razloga jer su na to bili primorani nakon devastacije planete od strane udara ogromnog asteroida. Ako je ovako nešto istina, to dovodi ljude u neobičnu situaciju, jer ono što smo smatrali svojim planetom uopće nije naš planet i mi smo ovdje samo novotarija na površini, dok se u podzemlju nalaze pravi starosjedioci. I termin vanzemaljci za ove likove nikako ne drži vodu jer ovo su tehnički gledano prvi Zemljani. Postoji nekoliko vrsta ovih reptila o kojima govori Castello koji se dijele u kaste i vladajuće kaste, tj. drako reptili su bež ili bijele boje. Druga reptilskih bića koja ne moraju nužno biti sa ovog planeta su zelene, ali i smeđe boje. Interesantno je da Castello spominje Grejse koji služe vladajućoj kasti reptila kao obične radilice, dok s druge strane postoji još nekoliko sličnih bića Grejsima koje ljudi isto nazivaju Grejsima, ali koji nemaju nikakve veze s ovim reptilima. Čak štoviše, neprijatelji su. Milijunima godina ova vrsta je vladala planetom živjeći u podzemlju, ali i na površini, da bi se zatim prije desetak tisuća godina sve promijenilo.

Prije desetak tisuća godina ih je netko ili nešto natjeralo na povlačenje s površine planeta, nakon čega su površinom zavladali ljudi. Ljudi koji su jedan period u svojoj povijesti Zemlje živjeli zajedno s ovim bićima. Interesantno je kada pogledate drevnu ljudsku mitologiju kod mnogih civilizacija što možete primijetiti? Opsesivno štovanje reptila, zmija i zmajeva. Zašto je toliko prikaz ovih reptila bio važan našim precima I zašto su ovakve prikaze štovali kao bogove? Na kraju krajeva, tko je i zašto spriječio daljnje vladavine ovakvih bića na površini zemlje? I upravo nakon ovakvih mitova nastaju novi mitovi o Agharti i unutrašnjem svijetu i drevnoj civilizaciji koja živi ispod naših nogu. Prilikom prvih istraživanja i kopanja trideset i četrdesetih godina, kada su ljudi počeli raditi svoje tajne i podzemne baze, možda ni ne znajući za postojanje ovih podzemnih svjetova, neminovno su došli u kontakt s ovim bićima. I upravo se to dogodilo Philipu Schneideru koji je tvrdio da je sudjelovao u oružanom sukobu tisuću devetsto sedamdeset devete godine, kada je prilikom iskapanja poginulo više desetaka radnika i pripadnika osiguranja. Okršaj u kojem je on osobno jedva izvukao živu glavu, pri čemu je ostao osakaćen i s dubokim ožiljcima koji je pokazivao kao dokaze.

Prvi kontakt je odavno bio uspostavljen. Koliko god u početku neprijateljski bio, s vremenom određene skupine ljudi su počele otvoreno surađivati s ovom reptilskom vrstom, što nas dovodi do svrhe Dulce baze. Svrha koja je zastrašujuća. Prema ovom čovjeku vanzemaljske otmice, sakaćenja životinja od strane određenih skupina bića i misteriozni nestanci milijuna ljudi diljem svijeta su itekako povezani. Istina je toliko uznemirujuća da će vas smatrati luđakom i paranoikom ako o njoj budete pričali. Dulce baza je postrojenje za održavanje bioformi više tipova života. Ovaj generalni naziv ne skriva ništa neuobičajeno, ali Thomas Castello smatra da je za ovo područje prikladniji naziv dvorana Noćne more.

Thomas Costello tu naravno nije jedini, primjerice Phila Schneidera je otkrivanje istine o Lizzardima, Graysima i podzemnim bazama također koštalo ga je glave.

Phil Schneider bio je još jedan u nizu koji je platio cijenu za otkrivanje istine o Lizzardima, Sivima i tajnim podzemnim bazama. Nedavno sam pogledao ovaj video, pa sam odlučio ukratko prevesti i ispričati o čemu Phil Schneider govori.

Phil je u vrijeme svojih predavanja na kojima je otkrivao svijetu istinu bolovao od terminalnog raka, što je pripisao kobaltnom zračenju koje je primio tijekom borbe sa Sivima, tj. od njihovog udara. Suočen s ovom dijagnozom, Phil je u svibnju 1995. odlučio govoriti o projektima na kojima je radio kao geolog i inženjer za američku vladu te kao stručnjak za tuneliranje 17 godina.

Posljednje predavanje održao je u rujnu 1995.
Početkom 1996. pronađen je ubijen s žicom za klavir oko vrata.

U svojim predavanjima govori o američkoj vladi i njihovim planovima da porobe čovječanstvo zajedno s Gušterima (Reptoidima) i Sivima.

Objasnio je sve o podzemnim gradovima, podzemnim tunelima na kojima je radio, planove i sporazume američke vlade s izvanzemaljcima, naprednu tehnologiju koju koriste uključujući “korbamit” (element 140-i u periodnom sustavu elemenata, dok mi trenutno poznajemo samo 118 elemenata http://hr.wikipedia.org/wiki/Periodni_sustav_elemenata ), koncentracijske logore FEMA-e u Americi i ratno stanje koje je FEMA ovlaštena proglasiti po potrebi, “Novi svjetski poredak”, kao njihov genocidni plan za smanjenje stanovništva itd.

Preskočit ću nevažne stvari, poput gdje je išao u školu i slično, te ću se koncentrirati na stvari koje su, po mom mišljenju, od globalne važnosti i kojih bi ljudi trebali postati što svjesniji. Prepričati ću vam neke dijelove s Philovih predavanja s naglaskom na one teme koje su mi se činile važnima.

Evo što ukratko kaže Phil:

„Ja sam geološki i građevinski inženjer i radio sam za vojsku.
Radio sam 17 godina gradeći tunele i podzemne baze metodama “disperzije” stijena – oni imaju tehnologiju koja doslovno “disperzira/topi” stijenu.

Imaju laserske bušilice koje mogu iskopati tunele sedam milja (11,6 kilometara) u jednom danu.

Sa svakom godinom koja prođe, vojna tehnologija napreduje otprilike 44,5 godina.

Pomogao sam u izgradnji dviju velike podzemne baze u SAD-u koje igraju ulogu u onome što se podrazumijeva pod “Novim svjetskim poretkom”.

Prva je Dulce, Novi Meksiko. Baza ima 7 katova i duboka je 4 kilometra.

U toj bazi sudjelovao sam u bitci sa Sivima 1979. godine. Jedan sam od trojice preživjelih. Ubijeno je 66 vladinih agenata i zaposlenika. Počelo je tako što su nas poslali dolje da vidimo koja bi bila najbolja metoda za raspršivanje stijene, a slučajno smo se našli usred velike špilje pune greysa. U okršaju koji je potom nastao ubio sam dvojicu.
Jedan od njih me pogodio u prsa i primio sam veliku dozu kobaltnog zračenja. Zbog toga sam dobio rak i sada umirem jer sam radio za saveznu vladu. Mogu živjeti najviše još 6 mjeseci. Postoje još dvije osobe koje su ovo preživjele, jedna ne želi pričati, drugoj je zabranjeno uopće pričati o tome.

Kasnije sam saznao da žive na našem planetu već jako dugo, možda milijun godina.

Crni proračun je tajni proračun koji je skriven od američkog stanovništva i Kongresa, a stvara se od 25% bruto nacionalnog dohotka. Trenutno iznosi oko 1,3 bilijuna dolara svake dvije godine. Trilijun dolara je tisuću milijardi dolara.
za taj proračun nema knjigovodstva!

CRNI proračun koristi se za „crne programe“, na primjer podzemne baze duboko pod zemljom. Trenutno u SAD-u postoji 129 podzemnih baza. (1995.)
Do sada su izgradili 129 baza, radeći danju i noću bez prestanka od ranih 1940-ih.

Neke od njih su izgrađene prije toga. Te baze su u osnovi dugi podzemni gradovi povezani s brzim magnetski levitirajućim vlakovima koji imaju brzinu do 2 Macha (na temperaturi od 15°C 1 Mach je 1225 km/h u atmosferi).

Prosječna dubina tih baza je preko 1,5 kilometara, a to su praktički cijeli podzemni gradovi.

Vlada u SAD-u uopće nije demokracija, već tehnokracija i oblik feudalne vladavine.

Ti ljudi postaju toliko opasni da ih možemo smatrati svojim najgorim neprijateljima.

Smatraju nas maloumnim idiotima

Mi na Zemlji dobivamo male “ostatke” njihove tehnologije: na primjer novu vrstu računala ili slično, baš kao kad smo Indijancima dali staklene perle.

Svake godine izgrade 2 nove podzemne vojne baze.

Dakle, grade po 2 koncentracijska logora svakih 7 mjeseci.

Svaka baza košta između 17 i 31 milijarde dolara. svaka baza zapošljava oko 1800 do 10 000 zaposlenika. sve se to financira iz crnog/skrivenog proračuna.

Želio bih skrenut vašu pažnju na ono što se zapravo događa s ovim bazama, jer od ljudi stalno skrivaju znanje o tome o čemu se zaista radi. Znamo samo 5% istine o tome što se stvarno događa.

Nedavno sam saznao kako je prava svrha ovih baza da posluže kao strateške baze u slučaju mučeničkog zakona i da će one zapravo služiti kao koncentracijski logori ili tvornice gdje će ljudsko ropstvo funkcionirati kao dio novog svjetskog poretka. i da imaju plan za rušenje američkog ustava.

moramo biti informirani, moramo znati o čemu se radi.

moramo o tome dalje pričati kako bi se istina nastavila širiti.

Do sada, od početka godine, imao sam 13 pokušaja atentata i to na razne načine.

Ljudi na vlasti su jednostavno bezbožni. Vjerujem da savezna vlada ima plan porobiti narod Sjedinjenih Američkih Država.
Oko 1.000.000 ljudi nestaje svake godine.
Što mislite zašto i kako i kamo ti ljudi nestaju?

Koliko ste puta čuli za crne helikoptere i razne druge čudne letjelice koje lete okolo?

U SAD-u postoji 64 000 (godina 1995.) crnih helikoptera koji sadrže izvanzemaljsku tehnologiju. Tehnologija je to koja se ne proizvodi na zemlji.

Novi se gradi svaki sat.

Zašto saveznoj vladi treba toliko helikoptera, osim ako nas ne planiraju porobiti?

Postoje zrakoplovi novih tehnologija – bombarderi B2 ili na primjer avioni F-117A (158 takvih aviona F-117A u 1995.) koji su nevidljivi za radar. (zrakoplovi “stealth tehnologije”)

Od kuda mislite da smo nabavili tu naprednu tehnologiju?
Ti avioni sadrže izvanzemaljsku tehnologiju.“

Phil dalje kaže:

Poznajem čovjeka koji već 30 godina radi za „Gunderson Steel Fabrication“, gdje grade željezničke vagone.
Jednog dana došao je k meni, uzbuđen, i rekao mi da „grade zatvorske vagone“. Bio je nervozan. Gunderson, kaže, imao je ugovor od savezne vlade za izgradnju 107.200 vagona, svaki sa 143 para lanaca za zatvorenike.
Ako pomnožite 107.200 sa 143 para lanaca, dobit ćete zbroj od 15.000.000.
Dakle, 15.000.000 ljudi.

To je vjerojatno broj ljudi koji se ne slažu s federalnom vladom, a koji bi bili transportirani u koncentracijske logore diljem Amerike ako bi se proglasilo ratno stanje“, zaključio je Schneider.

Evo što je o svemu tome rekao Alex Christopher: „Gospodin s kojim sam radio, Phil Schneider, rekao je da su prošle godine (1995.) tijekom izgradnje zračne luke spojili podzemnu zračnu luku u Denveru s dubokom podzemnom bazom također ispod zračne luke. Rekao mi je da je ta baza najmanje 7 katova duboka i da se ispod zračne luke u Denveru nalazi podzemni grad velik 7,2 kvadratna kilometra i širok 141 kvadratni kilometar podzemne baze ispod zračne luke.

Ako je Phil u pravu i sve što mi je rekao povezano je s tom dubokom bazom, za koju su mu ponuđeni planovi za izgradnju još 1979. godine, i povezano je s onim što mi je drugi čovjek privatno rekao, onda to znači da dolje ima puno laboratorija koje koriste vanzemaljci i kojima upravljaju ljudski robovi. Mnogi od tih robova su djeca. Rekao je da kada djeca dođu do točke u kojoj više ne mogu raditi, bivaju zaklana na licu mjesta i pojedena od strane izvanzemaljaca.

Ove tvrdnje dolaze od čovjeka koji je dao svoj život da bi ove informacije izašle u javnost. Radio je tamo dolje gotovo 20 godina i znao je sve što se tamo događa.

Na pitanje, „Koga jedu ovi vanzemaljci“?

Christopher odgovara, „posebno vole malu ljudsku djecu, koja nisu toliko kontaminirana kao odrasli. Gospodin koji iznosi mnogo ovih informacija na vidjelo kaže da postoji nevjerovatan broj djece koja se love, hvataju i otimaju u ovoj zemlji, a preko 200.000 djece nestaje svake godine.

Christopher završava svoju misao s rečenicom da nestala djeca služe kao glavno jelo za večeru.

Za kraj s vama želim podijeliti transkript intervjua s Thomas Edwin Castellom koji će vas definitivno šokirati i ostaviti bez riječi, a u kojem je Castello do najsitnijih detalja pojasnio svoju ulogu i rad u bazi Dulce.

Odgovori na pitanja bivšeg sigurnosnog službenika baze Dulce, Thomasa Edwina Castella, otprilike godinu dana prije njegove smrti. Uživajte:

Pitanje: Kada je točno izgrađena gornja razina, gdje su bili ljudi u instalaciji Archuleta?

Odgovor: Čuo sam da je projekt Dulce započeo 37.-38., proširivao se tijekom godina i da su najnoviji radovi završeni 65.-66., koji su tunelima povezani s bazom Page u Arizoni, koja je jedna od najstarijih podzemnih baza. Baza se zove 4 ugla, jer pokriva dio 4 države i zove se PERICA. Većina Indijanaca koji žive u ovom području znaju za bazu i mogli bi nešto reći o bićima koja se često vide u blizini mjesta gdje žive itd. Ovdje govorimo konkretno o gornjim razinama baze Dulce, a ne o donjima gdje se nalaze špilje i vrlo stari tuneli. To su tuneli koji su osvijetljeni fosfornim pentoksidom koji Sivi izbjegavaju, a odakle dolazi, nije poznato. Također smo primili informacije da su neke od podzemnih baza NORADA u Coloradu izgrađene u već postojećim špiljama, što bi potvrdilo tvrdnju Raya Palmera i Richarda Shavera kada su 1940-ih pisali da vlada istražuje stare podzemne špilje i tunele za vlastite potrebe.

Pitanje: Na koji je način izgrađena gornja razina objekta? Jeste li upoznati s bušilicom koju je razvila Rand Corporation, a koja ima sposobnost topljenja stijena uz pomoć nuklearne energije i konusnim vrhom svrdla izrađenim od volframovog grafita?

Odgovor: Prema priči nekoliko radnika na održavanju, dio je “dignut u zrak” nuklearnim napravama 1960-ih. Postoje dijelovi poput tunela šatla, koji su formirani uz pomoć naprednih strojeva za izradu tunela, koji ostavljaju zidove tunela potpuno glatkim. Završeni zidovi ovih tunela nalikuju poliranom crnom staklu.

Pitanje: Tko je izvorno izgradio bazu Dulce?

Odgovor: Špilje su izvorno bile prirodna formacija. Draco (gmazovski humanoidi) stoljećima su koristili špilje i tunele. Kasnije su špilje proširene uz pomoć planova RAND Corporation. Izvorne špilje sadržavale su ledene špilje i sumporne izvore koje su izvanzemaljci smatrali savršeno prikladnima za svoje potrebe. Dulce špilje po veličini konkuriraju Carlsbad špiljama. (Napomena: Carlsbad špilje, a posebno susjedne Lecheguilla špilje, službeno su najveće i najdublje na svijetu, a još ih je nekoliko ostalo za istraživanje od strane profesionalaca – Branton)

Pitanje: Za što su točno korišteni organi od goveda (i ljudi), poput krvi, tkiva, očiju, reproduktivnih organa, jezika itd. – uzeti sakaćenjem?

Odgovor: Pročitajte takozvane Dulce papire (za više informacija).

Pitanje: Upravljaju li ljudi, izvanzemaljci ili oboje raznim elektromagnetski kontroliranim zračnim ili svemirskim letjelicama (koje su viđene) koje polijeću i slijeću na planinu Archuleta?

Odgovor: Archuleta Mesa je sekundarno područje gdje su svemirske letjelice napuštene (i uskladištene) u pet područja. Jedno je jugoistočno od Dulcea, drugo je blizu okruga Durango, treće je u Taosu, Novi Meksiko, a glavna flota je u Los Alamosu (dolje). (Napomena: Vjerujem da Thomas Castello govori o floti ujedinjenih operacija. Međutim, iz raznih izvora se čini da je Dulce potpuno okružen sa svih strana vanzemaljskim bazama i da je Archuleta Peak – očito središnji dio cijele ove podzemne mreže – sigurno samo jedan dio cjelokupnog kompleksa za koji neki tvrde da je gotovo velik kao Manhattan!

Jedan izvor je naznačio da postoje komore nekoliko stotina metara ispod samog grada Dulce, koje su dio prve razine objekta. Ova gruba procjena može objasniti zašto se ovo općenito nazivalo Dulce Base. Navodno, i s vrlo visokom razinom pristupa, Thomas Castello je bio upućen samo u dio cijelog mega-kompleksa koji se nalazi ispod ovog područja. Kakve god se aktivnosti ovdje odvijale, različiti izvori ukazuju na to da se grad Dulce nalazi na glavnoj cestovnoj mreži ili je dio područja vanzemaljske aktivnosti, iako se smatralo da se jezgra vanzemaljske aktivnosti proteže do Los Alamosa. Los Alamos i planinska područja na istoku i jugoistoku, kao i oko Nacionalnog spomenika Santa Fe, čine se glavnim gnijezdom snaga. Reptoidi/Sivi u Sjevernoj Americi, iako postoji niz jazbina razasutih u podzemnim mrežama između Dulce i Područja 51. Čini se da je Dulce glavno središte za nadzemne i podzemne reptilske aktivnosti, središnja infiltracijska zona za površinske operativce, kao i baza operacija za otmice, implantate i sakaćenja, a također je i glavna mreža za podzemne terminale šatlova, NLO luke itd…

Pitanje: Drugi su sugerirali da neki od entiteta ispod Dulcea nisu izvanzemaljskog podrijetla, već su zapravo potomci Saurijanskih i reptilskih bića poput Velociraptora ili Stenonychosaurusa Equallusa – zmijske rase ili rasa sličnih onima spomenutima u trećem poglavlju Knjige Postanka (Biblije).

Odgovor: Da, neki reptili su porijeklom s ovog planeta. Vladajuća kasta izvanzemaljaca jesu reptilski. Oni su Draco bež ili bijeli. Druga reptilska bića su zelena, a neka su smeđa. Bili su drevna rasa na Zemlji i živjeli su pod zemljom. Moguće je da je jedno od Draco bića ono koje je iskušalo Evu u Rajskom vrtu. Reptoidi se s pravom smatraju domorocima. Vjerojatno su to oni koji se zovu Pali anđeli. Možda ne, ali u svakom slučaju, smatraju nas uljezima na Zemlji.

Pitanje: Neki kažu da je većina takozvanih izvanzemaljskih podzemnih baza i tunela doslovno stara tisućama godina… izgrađena od strane “pretpotopne” rase koja je bila na naprednijoj razini znanstvene složenosti i uništena je kataklizmom (uzrokovanom višim planom) nakon što su pokušali spojiti znanost s okultnim/natprirodnim silama. Na primjer, neki kažu da je fenomen Bermudskog trokuta nastao kada je atlantski eksperiment izmakao kontroli i došlo je do vremensko/prostorne katastrofe koja je uzrokovala “elektromagnetske padaline” u području Bermudskog trokuta i okolnim područjima, nakon što su slučajno oslobodili ogromnu snagu i energiju u svijet o kojem su vrlo malo znali. (padaline – vrijeme nakon eksplozije atomske bombe gdje radioaktivne čestice padaju na tlo). Potvrđuju li ili poriču vaša zapažanja takvu mogućnost?

Odgovor: Nisam siguran u Viši plan, ali ovi izvanzemaljci se smatraju “AUTOHTOŠKIM”.

Pitanje: Što je s malim sivim izvanzemaljcima?

Odgovor: Oni rade za Draco koji ih kontroliraju. Postoje i druga bića sive kože koja nisu u savezu s Draco.

Pitanje: Jeste li ikada razgovarali s izvanzemaljcima u bazi?

Odgovor: Budući da sam bio viši sigurnosni tehničar, morao sam s njima razgovarati svakodnevno. Ako je bilo problema s videokamerama, kontaktirali su me. Na nižim razinama baze Dulce radila je reptilska “radnička kasta” koja je obavljala ručni rad. Odluke u vezi s ovom kastom donosila su bijela Draco bića. Ako bi ljudska radna snaga uzrokovala probleme radničkoj kasti, reptili bi se žalili bijelom Draco “šefu” koji bi me zatim kontaktirao.

Ponekad se činilo kao da problemi nikada neće prestati. Nekoliko ljudskih radnika nije moglo podnijeti stav “bez razgovora” ili “vrati se na posao” s kojim je živjela radnička klasa. Ako je bilo potrebno, intervencija je bila ključna. Najveći problem bili su ljudski radnici koji bi se glupo previše približili “Odjelu za vanzemaljce”. Pretpostavljam da je ljudska priroda znatiželjna i pitati se što je zabranjeno. Previše je puta netko pronašao način da prođe barijere i zaviri u zabranjeno područje. Kamera blizu ulaza obično ih je zaustavila prije nego što bi upali u velike probleme. Nekoliko puta sam morao formalno zatražiti da se vrati ljudski radnik.

Pitanje: Postoje li druge baze povezane s “mrežom šatlova” i gdje su im ulazi?

Odgovor: Gdje?!! Posvuda! Prelaze cijeli svijet kao neka vrsta beskrajne podzemne autoceste. Kao autocesta, samo što je ova podzemna… Podzemna autocesta u Americi je poput nadzemne autoceste, samo što je pod zemljom. Ta autocesta je za elektromotore (kamione, automobile i autobuse), za asfaltirane ceste i za ograničena putovanja. Postoji još jedan način putovanja za putnike i teret, za česta putovanja. Zove se “Podzemni globalni sustav”. Ima kontrolne točke između zemalja. Postoje i shuttle cijevi gdje se vlakovi kreću nevjerojatnim brzinama koristeći magnetsku levitaciju i vakuumske metode. Ta brzina je veća od brzine zvuka. Najlakši način odgovora je reći da ih ima svaka država u SAD-u. Ulazi su često kamuflirani u pješčanim jamama ili rudarskim operacijama. Drugi složeniji ulazi nalaze se na vojnim bazama. Novi Meksiko i Arizona imaju najviše ulaza, a slijede Kalifornija, Montana, Idaho, Colorado, Pennsylvania, Kansas, Arizona i Missouri. Florida i Sjeverna Dakota imaju najmanje ulaza. Wyoming ima cestu koja izravno pristupa podzemnoj autocesti. Ova cesta više nije u upotrebi, ali bi se mogla ponovno aktivirati ako to žele, uz minimalne troškove. Nalazi se u blizini jezera Brooks.

Pitanje: Postoje li baze u državi Utah? (Napomena: Thomas je spomenuo nekoliko područja oko Utaha gdje postoje veze, naime Colorado, Novi Meksiko, Arizonu, Nevadu i Idaho, ali je malo govorio o državi Utah gdje se, prema nekim izvorima, nalazi baza koja leži izravno na najvećem prirodnom špiljskom sustavu u Sjevernoj Americi, za koji se kaže da je dovoljno dubok da doseže ispod Zapadnih Stjenjaka, kao i ispod bazena Bonneville.) Jeste li čuli išta o podzemnom objektu unutar planina Wasatch?

Odgovor: Salt Lake, područje jezera Powell, Dark Canyon, Dougway Grounds, Modena, Vernal. Svi imaju svoje izlaze tamo. Također i druga mjesta. (Napomena: Postoje mnoge glasine o drevnim tunelskim sustavima koji su umetnuti kada su iskopane podzemne razine podruma ispod glavnih industrijskih i komercijalnih područja centra Salt Lake Cityja. Postoje razne priče o tim tunelima: istraživači koji su ušli u njih i nikada se nisu vratili, izvještaji o ljudima gušterima koji žive dolje u labirintima, izvještaji o Sivima koji rade s ljudima na elektroničkoj opremi i masivnom građevinskom projektu unutar ogromnih špilja ispod planina na istoku, izvještaji o ljudima koji su dio azijskog kraljevstva Agharti koje ima kolonije unutar tunela i špilja i koji su u sukobu s reptilima, Sivima i skupinom fašističkih ljudi iz mreže masivnih podzemnih objekata ispod regije Neu Schwabenland na Antarktiku; priče o ljudima u odijelima koji su viđeni kako marširaju naprijed-natrag kroz podzemne prostorije noseći Uzije, priče o bezdanskim jamama, velikim osvijetljenim tunelima dovoljno velikim da kroz njih može proći kamion; dijelovima zidova tunela kroz koje se može proći rukom iako izgledaju prilično čvrsto, prostorijama s čudnim zelenkastim fosforescentnim sjajem, ljudima koji su oteti i odvedeni tamo gdje su susreli sve vrste vanzemaljaca, diskovima koji su viđeni kako izlaze iz planina do istoka i napadajući NLO-e iznad doline, fanatici Dungeons & Dragonsa koji su bili u tunelima i koji su pričali nevjerojatne priče o stotinama kilometara labirintnih prolaza, priče o vezama s tunelskim sustavom kroz kanalizacijski sustav, posebno u središtu grada pod dijelom “Crossroads”; priče o izvanzemaljskoj aktivnosti sličnoj onoj u Dulceu u Novom Meksiku; i priče o golemim špiljskim sustavima koji se protežu izvan države u svim smjerovima – golema mreža koja povezuje podzemne sustave Nevade s onima u Novom Meksiku.

Postoji i omiljena priča koja nije javno ispričana – postoje dvije verzije – obje mogu biti istinite. U prvoj verziji radnik mormonskog hrama ušao je u podzemni tunel ispod trga u centru Salt Lake Cityja i neko vrijeme hodao kroz niz podzemnih katakombi, sve dok nije naišao na čovjeka guštera. Ovo stvorenje pokušalo ga je napasti, ali čovjek je uspio pobjeći i pronaći put natrag odakle je došao. Zatim je ispričao priču ljudima i ubrzo su došle vlasti, ušle i zapečatile mnoge tunele koji su vodili do podzemnih podruma Hrama. Slično se navodno dogodilo na jugozapadu gdje je postojala crkva LDS koja je održavala ogromno skladište ispod planine Granite u kanjonu Little Cottonwood, unutar gornjih razina ogromne mreže špilja. Fašistički operativci CIA-e i Grace ušli su i preuzeli kontrolu nad većom špiljom dublje u planini te naredili ljudima koji su održavali grobnice da ostanu izvan ograničenih područja – objašnjavajući da američka vlada sada to koristi za potrebe nacionalne sigurnosti i da je njihova patriotska dužnost čuvati tajnu. Druga verzija uključuje domara koji je ušao u tunel u blizini kina, ispod trgovačkog centra Crossroads Mall preko puta ulice i južno od trga gdje se nalazi hram, dok je kopao u tom području.

Radnik je ušao u tunel i ubrzo naišao na čovjeka zmiju, nakon čega se brzo vratio i ispričao svojim drugovima što je vidio. FBI i/ili lokalna policija ubrzo su stigli i zapečatili tunel. Druga priča uključuje mladića koji je, zajedno sa svojim prijateljem, provalio ulaz u blizini trgovačkog centra i trga tako što ga je lancem vezao za svoj kamionet. Vozili su se kroz labirint podzemnih kanalizacijskih prolaza i došli do vertikalnog kanala koji je imao 5 malih soba jednu ispod druge, a iz najniže sobe tunel je vodio prema jugu u ogromnu sobu gdje su Gracije već funkcionirale kao dio kolektivnog ili grupnog uma, koji je mnogo složeniji od Aštar ili Astarte kolektiva o kojem su ovisili mnogi ‘Agharćani’. Iz toga se može zaključiti da je reptilski kolektiv ili KO NICA potpuno bez ikakvog principa brige ili suosjećanja za ljudska bića. Pojedinačni reptili koji funkcioniraju odvojeno od Drako kolektiva mogu u nekim slučajevima biti namamljeni od strane humanoida koji ne žive u kolektivima – kao što su neki navodno bili namamljeni od strane Andro-Plejadejskih svjetova. Ako se neljudi mogu odvojiti od kolektiva, mogu biti deprogramirani i tako reći reprogramirani, pa čak i imati individualnu svijest i određeni stupanj emocionalnosti formiran. U takvim slučajevima ne bi bilo preporučljivo dati tim bićima jednak status među ljudima, već moraju biti apsolutno podređeni i pod kontrolom, čak i ako se pronađe način da ih se odvoji od mreže kolektivnog uma. Kada ih kontaktiraju reptilske snage, prvo im treba narediti bezuvjetnu predaju, a ako to ne prihvate, opravdana je izravna vojna akcija, posebno u prisutnosti mnogih trajno otetih (onih koji su još živi) koje su Sivi i Reptili zarobili i odveli u podzemne sustave.

Većina primirja koje su humanoidi i Reptili sklopili tamo dolje prekršena je od tada, posebno nakon Groom Warsa 1975. i Dulce Warsa 1979., kada su većinu podzemnih američkih baza (koje su, usput rečeno, financirali američki porezni obveznici) preuzeli Sivi. Neki izvori navode da su izvanzemaljci iskoristili kaos, posebno tijekom Dulce Warsa, i započeli invaziju kako bi preuzeli neke od starijih podzemnih kolonija. To je dovelo do raskola u Aštar kolektivu, pri čemu su se mnogi humanoidi i hibridi odvojili i pridružili Andro-Plejadeanskoj Federaciji koja se nije miješala i mnogi bezosjećajni reptilski i humanoidni agenti koji su se odvojili i pridružili Drako-Orionskom Carstvu koje je bilo uključeno u rat. Sustav Sirius-B, koji je, uz Arkturus i Sol, bio glavno središte aktivnosti ‘Ashtara’, bio je potresen ovim raskolom između dvije zaraćene frakcije Ashtara, a rat je bjesnio u sustavu Sirius već nekoliko godina, prema nekim kontaktiranima… očita reakcija podjela unutar podzemnih baza u Sjevernoj Americi između Plejadanskih humanoida s podrškom Siriusa i Orionskih reptila s podrškom Siriusa, gdje su obje strane održavale operacije unutar podzemnih razina prije izbijanja Dulce ratova.

Dulce ratovi bili su samo vrh ledenog brijega s obzirom na to da su se svi događaji u Dulceu dogodili kao lančana reakcija unutar cijelog ovog sektora, ako ne i galaksije. Prije nego što se to dogodilo, reptili su bili pozvani da sudjeluju u mirovnim pregovorima na Telosu i drugdje kao gest dobre volje, ali kolektivistički reptilsko-sivi bili su više zainteresirani za širenje svog carstva i zadovoljavanje svoje nezasitne gladi za osvajanjem nego za sklapanje mira, iako su sklopili mirovni sporazum koji nikada nisu namjeravali sačuvati. Postoje ostaci sporazuma poput onog koji se dogodio u podzemnim objektima u blizini Paradox Nevade, gdje su kolektivistički humanoidi i reptili sa Siriusa i Sola sklopili pakt iz nužde – u svrhu postizanja globalnog sustava kontrole, međutim, veliki broj humanoida unutar podzemnih sustava je u ratu s kolektivističkim reptilskim infiltratorima koji bi inače asimilirali ove humanoide u svoj kolektiv putem obmane i kontrole uma.

Neki kontaktirani poput Alexa Colliera, Raya Kellera, Stana Johnsona i drugih tvrde da je sukob na Siriusu između Andro-Plejadanaca uz podršku Aštarovih snaga i Drako-Orionaca uz podršku Aštarovih snaga – koje su infiltrirali i kontrolirali Drako-Orionski agenti – sada eskalirao. Postoje ostaci sporazuma poput onog koji se dogodio u podzemnim objektima u blizini Paradox Nevade gdje su kolektivistički humanoidi i reptili sa Siriusa i Sola imali sporazum iz nužde – u svrhu postizanja globalnog sustava kontrole, međutim, veliki broj humanoida unutar podzemnih sustava je u ratu s kolektivističkim reptilskim infiltratorima koji bi inače asimilirali ove humanoide u svoj kolektiv putem obmane i kontrole uma.

Pitanje: Je li “sustav prijevoza” Mt. Archuleta povezan sa sustavom prijevoza koji se navodno proteže od Mt. Shaste u sjevernoj Kaliforniji?

Odgovor: Da. Planina Shasta je glavno mjesto susreta izvanzemaljaca, Stare rase, gmazovske rase i ljudi. Počevši od Clevelanda, Grovera, svaki predsjednik u povijesti SAD-a posjetio je Telos City. Truman je trebao posjetiti Donje Carstvo kao Visoki Arhont na Zemlji. Tamo se trebao sastati s Kraljem Svijeta i dati mu ključeve SAD-a (Napomena: bez obzira na to je li vladajući Kralj Agharti kraljevstva bio dobronamjeran ili je imao druge motive, podređivanje Amerike vanjskoj supersili bez pristanka Kongresa smatralo bi se veleizdajom. Iako postoje ljudi koji rade unutar izvršne-vojno-industrijske grane vlasti koji bi to mogli učiniti bez pristanka Kongresa ili Senata, takva se radnja ne može pripisati Americi koja se temelji na Deklaraciji o neovisnosti, Ustavu SAD-a i Povelji o pravima.

Očito postoje dvije nacije unutar Sjedinjenih Američkih Država, tradicionalna Amerika koju su formirali Oci Osnivači i kojom upravlja Izborna vlada, te fašistička Bavarska Loža koju podržava podzemna nacija i kojom upravlja kombinirana vlada koja napada izvornu Ameriku na njezinom vlastitom tlu. Neki predviđaju neizbježan građanski rat između Izborne/Ustavne/Nadzemaljske vlade u SAD-u i udruženja humanoidno-gmazovske Korporativne/Nacionalno-Globalne Socijalističke/Podzemne Vlade Novog Svjetskog Poretka, koju slučajno financiraju i kupuju SAD). Porezni obveznici i drugi zloglasni projekti za zarađivanje novca. Ovaj rat bi navodno izazvao oružanu invaziju Ujedinjenih naroda/Novog svjetskog poretka na SAD, prema poznatoj viziji Georgea Washingtona iz 1777., koja bi konačno završila američkom pobjedom kao rezultatom božanske intervencije. Nešto takvo moglo bi biti neizbježno ako se želi sačuvati sloboda u ovom svijetu i izvan njega.

Nikada ne smijemo zaboraviti da je NSP (Novi svjetski poredak) ujedinjena elita čiji Draco gospodari namjeravaju riješiti se površinskog i podzemnog stanovništva. Prema izvoru iz mornarice, masoni 33. stupnja (navodno postoji nekoliko stupnjeva iznad 33. koji izravno kontaktiraju s Draco bićima i dio su međuplanetarne inicijacijske lože) namjeravaju okrenuti lijevo krilo špilja i desno krilo špilja jedno protiv drugog kako bi depopulirali podzemna područja i uspostavili potpunu bavarsko-draco globalnu kontrolu nad oba svijeta. Prema ovom izvoru, oni iznad 33. stupnja namjeravaju se skloniti u super-tajne vojno osigurane špilje, dok će oni ispod 33. stupnja i njihove lijeve i desne vojske biti prepušteni da ginu u podzemnim i nadzemnim ratovima. Moguće je da neki od masona iznad 33. stupnja namjeravaju preživjeti holokaust u svoje 3 alternativne baze na Mjesecu i Marsu, ako su te baze još uvijek aktivne. Zapamtite, korijeni oba plana “desničarskih” nacionalsocijalista i “lijevokrilnih” globalnih socijalista dolaze iz Bavarske. Nije li zanimljivo da legendarni “zmaj” ima dva “krila” – desno i lijevo krilo – kojima upravlja sama “zvijer”? U biti, kada dođe do toga, rat će se voditi između judeokršćana temeljenih na Ustavu Amerike i Socijalističkog Carstva Bavarske, utemeljenog na kultu Lucifera. Oba krila su makijavelistički ekstremisti koje je stvorila bavarska Crna Elita (“Crno” se ovdje odnosi na nešto skriveno, a ne na boju kože) kako bi stvorili kaos u svijetu. Postoje tvrdnje da je suradnja s reptilima započela s luciferskim kultom iz Bavarske koji je kasnije stigao u Ameriku uz pomoć infiltracije Kothic Ritea i fašističke jezgre NSA-CIA-e. Vjerojatno su reptili živjeli ispod Sjeverne Amerike stoljećima, međutim, čini se da je započelo masovno preuzimanje ovih podzemnih sustava od strane reptila.

Pitanje: Jesu li visokopozicionirani masoni, rozenkrojceri ili isusovci bili na bilo koji način uključeni u podzemne objekte i/ili u kontakt s izvanzemaljcima?
(Ovo pitanje temelji se na pretpostavci istraživača da su mnoge masonske lože, počevši od 1776., bile infiltrirane od strane bavarskih Iluminata. Većinu masona nesumnjivo kontrolira Bavarska loža na višoj razini 33. stupnja, masonstvo Kot obreda, gdje se, prema ranom masonskom autoritetu Reboldu, Obred može pratiti kroz povijest do Isusovačkog kolegija u Clemnotu u Parizu – Obreda koji zagovara uništenje nacionalnog suvereniteta u zamjenu za svjetsku vladu, uništenje vjerskih, a posebno judeokršćanskih skupina, te uništenje obiteljske strukture u zamjenu za državnu kontrolu nad djecom itd., za razliku od tradicionalnijeg protestantsko-kršćanskog masonskog York obreda, koji Kot obred pokušava srušiti otkako su ušli u masonstvo. Ovo pitanje također se temelji na tvrdnjama bivšeg masona 33. stupnja, Jamesa O., da se glavna baza Kot obreda nalazi u Kući Hrama – koja se nalazi tamo gdje su ulice napravljene u obliku pentagrama, a sama leži na sjevernom kraku pentagrama, koji je isti obrazac kao i onaj u Washingtonu – koji ima hrpu štovanja zmija u obliku murala, rezbarija, kipova itd., a koji predstavljaju figure zmija.

Zapravo, iz onoga što se može iščitati, ne samo da postoje 3 stupnja iznad 33., već sam 33. stupanj ima dvije jezgre, unutarnju i vanjsku, 33. stupanj i 33+ stupanj. U prošlosti, kada bi osoba došla na inicijaciju u 33. stupanj, možda bi dobila Bibliju ili križ i zamolila ih da pljunu po njemu ili pokažu neko nepoštovanje. Ako bi odbili, rekli bi im da su donijeli pravu odluku i tada bi ostali u vanjskoj jezgri 33. stupnja, misleći da su uspjeli. Ako bi učinili ono što se od njih tražilo, također bi im rekli da su učinili pravu stvar. a zatim bi bili poslani u unutarnju jezgru 33+ stupnjeva, što je odskočna daska za više razine koje su u kontaktu s humanoidno-reptilskim Aštarijanskim ložama ili granama Zmijskog kulta na drugim planetima, unutar podzemnih gradova, a moguće čak i u drugim dimenzijama. Jedan izvor mi je rekao da je bivši predsjednik George Herbert Bush – koji je jedno vrijeme bio Voditelj mj-12 – pristupio 32. stupnju, međutim, moguće je da je od tada pristupio višim razinama. Pretpostavljam da je onaj na najvišoj razini inicijacije sam Kralj Zmajeva Draconis, ili kako god se zovu vođa ili vođe Drakonskog Carstva.

Odgovor: Da, jesu, ali to je složeno pitanje i ne želim dalje komentirati. Nisam mason, niti član bilo koje tajne skupine ovog bratstva. Postoji organizacija u SAD-u čiji sam član, a ta se skupina najčešće naziva Centralna jedinica. Drago mi je što vam mogu reći da jesam član Podgalaktičke lige Kostarike.

Pitanje: Ima li istine u tvrdnjama da su CIA i izvanzemaljci izgradili baze na Mjesecu i Marsu?
Odgovor: I ja sam to čuo, ali nisam vidio dokaz svojim očima. Izvanzemaljci imaju baze na nekoliko mjeseca Jupitera i Saturna. CIA djeluje u drugim zemljama, ali nikad nisam čuo da djeluju na drugim planetima.

Pitanje: Jeste li čuli ikakve glasine ili naznake da postoje niže razine ispod razine ULTRA-7 u bazi Dulce, te kamo vode i od čega se sastoje?

Odgovor: Da, pogodili ste. Naravno, bilo je puno glasina, ali to ništa ne znači. Međutim, vidio sam dizala kojima se moglo pristupiti samo ako ste imali UMBRA ili višu dozvolu. U toj bazi sam dobivao informacije samo ako sam trebao nešto znati. (Moja razina odobrenja bila je ULTRA-7)

Pitanje: Neki kažu da je američka tajna vlada razvila svoj leteći tanjur na temelju tajnih antigravitacijskih eksperimenata koje su proveli nacističko-njemački znanstvenici tijekom Drugog svjetskog rata. Jeste li išta čuli o tome?

Odgovor: Kad sam radio u Fotosigurnosti, čuo sam priče o tome, ali nisam vidio nikakav dokaz, iako sam jednom u Zračnim snagama razvio rolu filma koja je prikazivala letjelicu sličnu ADAMS-u, sa svastikom sa strane. (Napomena; pismo RJM-a u Pennsylvaniji od 31.01.1991. kaže: Imam puno snimaka NLO-a. Imam i TAJNU ZEMLJU (1947.). Prikazuje Bungerovu oazu gdje kažu da su otkrili toplu zemlju na Južnom polu. Jedan njemački autor tvrdi da su nacisti imali snimku borbe s Byrdom. Na kraju filma piše: Byrd Intrepid 4000 susreo se i porazio najjače bataljone Antarktika. Ne vjerujem da su govorili o lošem vremenu. Drugi izvor tvrdi da je bilo velikih žrtava na obje strane i da je Bitka za Antarktik protiv nacističkih posljednjih bataljuna – koji su se sklonili u podzemne baze pod planinama u Neu Schwabenlandu na Antarktiku – završila neriješeno.)

Pitanje: Zašto bi Adolf Hitler i Eva Braun počinili samoubojstvo nakon što se Hitler jako potrudio eliminirati preko 5000 nacista za koje je sumnjao da stoje iza pokušaja atentata na njega u Wolf Bunkeru, posebno ako je imao pristup tajnoj nacističkoj bazi na Južnom polu?

Odgovor: Dana 18. ožujka 1994., The plain dealer [Cleveland, Ohio] objavio je priču pod naslovom liječnici otkrivaju da trenutno tijelo nije Hitlerovo. Citat; Francuski forenzičari tvrde da kremirano tijelo nije Hitlerovo – stručnjaci su lažno identificirali tijela koja je naredio Staljin kako bi udovoljio sovjetskom diktatoru – tijelo zapravo pripada nepoznatom njemačkom mladiću. Forenzičari su proveli više od dvije godine analizirajući izvješće o autopsiji koje su sastavili sovjetski ljudi nakon predaje Trećeg Reicha 1945. Tijelo za koje se vjerovalo da je Hitlerovo nije imalo jedan zub i samo jedan testis. Nijedan njemački liječnik koji je pregledao Hitlera prije njegove smrti nikada nije spomenuo ovu anomaliju. Ovo je također zanimljivo ako uzmemo u obzir poznatog otetog, Barneyja Hilla, koji se pod regresivnom hipnozom prisjetio iskustva zabilježenog u paranormalnoj enciklopediji misterije uma, prostora i vremena.

Barneyja i njegovu suprugu Betty oteli su sivi humanoidi poznati kao Zeta Reticuli. Međutim, jedno od tih bića u letjelici Barney je opisao pod utjecajem regresivne hipnoze sljedećim riječima preuzetim sa stranice 1379 enciklopedije: Druga figura imala je zlo lice. Izgledao je kao njemački nacista. Nikada prije nisam vidio ovakve oči.” Imajte na umu da se to dogodilo gotovo 15 godina nakon što je Europa navodno očišćena od nacizma. Čini se da postoji veza između scenarija Antarktike i Dulce, kao i drugih mogućih nacističkih veza; njemački turisti u Novom Meksiku, istraživanje rudnika i špilja te kupnja zemljišta neposredno prije izbijanja Drugog svjetskog rata; CIA je bila uključena u nacističku vezu i znala je lokacije nekoliko nacističkih i SS agenata – koji su kasnije dovedeni u Ameriku u Projektu Paperclip – u Dulceu i drugim podzemnim objektima; uključenost tajnih bavarskih loža u Dulceu; i to je moguća veza između Antarktike i Dulcea s Alternativom 003. Još jedna zanimljiva veza je činjenica da su tajni nacistički timovi bili uključeni u izgradnju i rad podzemnih baza pod planinama u Neu Schwabenlandu i drugdje na Antarktiku i nazivali su se Ultra timovi. Ultra je također kod za bazu Dulce! Također, čini se da postoji izravna veza između baze Dulce i baze Montauk na Long Islandu koja je bila i jest pod kontrolom Draco Reptila, Orionskih Sivih i Bavarskog društva Thule koje njeguje nacističku agendu.

Pitanje: Jesi li imao pristup izvanzemaljskoj letjelici? Jesi li ikada ušao u jednu od njih?
Odgovor: Da, često sam ih viđao u garažama, ima ih dosta. Glavna flota je na Los Alamosu. Da, ušao sam u nekoliko letjelica. Dvije stvari ne mogu da zaboravim, čudni spužvasti podovi i neobično ružičasto ljubičasta boja osvjetljenja. Posada je rekla da pod postaje krut tokom leta, a ljubičasta boja se promjeni u jarko bijelo plavu. Sve unutar letjelice je po veličini manje nego što je to za upotrebu prosječnog čovjeka. Prostori su zakrivljeni i uski, ali nekako, kada ste unutra, sve izgleda veće nego što jeste. Neki prostori, vanjske sekcije, izgledaju gotovo kao da su žive. Nikada ni u jednoj letjelici nisam letio.

Pitanje: Možete li nam reći nešto više o reptilskoj rasi, šta su oni radili na šestom nivou? (Oblast zvana Dvorana Noćne More)

Odgovor: Radnička kasta obavlja svakodnevne dužnosti, briše gumene podove, čisti kaveze, donosi hranu gladnim ljudima i drugim vrstama. Njihov posao je da naprave odgovarajuću smjesu za tip jedan i tip dva bića koja su Drako Rasa napravili. Radnička kasta radi u laboratorijama i u bankama kompjutera. Općenito, reptilska rasa je aktivna na svim nivoima Dulce baze. Postoji nekoliko različitih rasa vanzemaljaca koji rade u istočnim sekcijama nivoa šest (nema sumnje da tu ima i nešto Nordijske frakcije. Ova sekcija se najčešće naziva alien sekcija. Drako su neoborivo gospodari 5, 6 i 7 – mog nivoa. Ljudi su na drugom mjestu što se tiče upravljanja tih nivoa. Često sam se morao raspravljati s jednim velikim Drako šefom. Njegovo ime je teško izgovoriti, Khaarshfashst (izgovara se kroz grlo kkhhah-sshh-fahsh-sst). Ja sam ga zvao Karsh, a on je to mrzio.

Drako vođe su veoma formalni kada razgovaraju sa ljudima. Ova drevna bića nas smatraju nižom rasom. Karsh je mene zvao vođo Castelo na sarkastičan način. Međutim, radnička kasta je dovoljno prijateljski nastrojena, pod uvjetom da im dozvolite da vam se prvi obrate. Odgovorit će vam ako ih pozovete. Oni su veoma oprezni i ljude smatraju za neprijatelje. Oni uvijek izgledaju iznenađeno kada otkriju da su mnogi ljudi otvoreni i iskreni. Sa vanzemaljcima nema družbe van službe. Zabranjeno je razgovarati sa bilo kojom vanzemaljskom rasom (po hodnicima ili liftovima) ako nisu u pitanju poslovni razlozi. Ljudi mogu s drugim ljudima razgovarati, alieni s alienima, i to je to. Kada se radi, onda je to malo drugačije. Postoji slobodan govor u laboratorijama. Suradnici u laboratorijama također dolaze i do sekcije sa bankom kompjutera. Tamo svatko sa svakim priča. Međutim sve se mijenja kada pređete prag hodnika, sav razgovor postaje striktno formalan. To je prilično surova stvar, nekoliko puta sam morao uhititi nekoga samo zato što je razgovarao s vanzemaljcem. Čudno mjesto.

Pitanje: Što vas je prvo navelo da shvatite da nešto nije u redu u Dulceu? Mislim da ne treba Einstein da bi se shvatilo da je to mjesto zločina! Zašto vam je trebalo toliko dugo? Jeste li vi to prvi otkrili?

Odgovor: Nekoliko stvari koje biste trebali znati. Zakleo sam se pod smrtnom kaznom da neću otkriti ništa što sam čuo ili vidio. Također sam potpisao dokument da ću dobrovoljno dati svoj život ako budem osuđen za izdaju. U Dulceu, izdaja je sve što uključuje informacije o svakodnevnim operacijama objekta, izvan perimetra objekta. Kad sam prvi put stigao, dobio sam informacije koje sam trebao znati. Priča koju su mi ispričali bila je da je ovo Napredni tehnološki tri-bio-transfer objekt, gdje se razvijaju napredne istraživačke metodologije u svrhu medicinskog i mentalnog poboljšanja. To je naravno otmjen način da se kaže da ovdje rade stvari samo da vide što će se dogoditi, a koje su rizične za ljudski život. Ako slučajno otkriju lijek, predstavit će ga na površini kao briljantan novi lijek koji je otkrila neka poznata medicinska tvrtka. Prava priča o lijeku nikada neće biti objavljena.

Uostalom, Dulce je tajni objekat. Ti ljudi su vrlo dobri u onome što rade. Ne govore o nesretnim ljudima koji završe u Dvorani noćnih mora. Radio sam s izvanzemaljcima. Ako se toga sjećate, trebali biste dobiti predodžbu o razini tajnosti i sigurnosti mjesta. Znam da ovo nije bio tipičan bolnički posao, ali na početku sam dobio cijeli paket. Svaki dan su me na interfonu u liftu podsjećali da se ovo mjesto bavi visokorizičnim i naprednim medicinskim testiranjem lijekova namijenjenih liječenju ludila, molim vas, nikada ne razgovarajte s pacijentima, to može uništiti godine rada. Razuman sam, ako liječnici kažu da ne razgovaram s njima, tko sam ja da uništim delikatnu situaciju? Ali jedan od njih privukao mi je pažnju. Stalno je govorio da se zove George S. i da je otet te da je siguran da ga traže. Ne znam zašto sam ga se sjetio, njegovog imena i lica, i mislio sam da mi ne izgleda niti zvuči ludo, iako su mnogi pacijenti to rekli. Sljedećeg vikenda zamolio sam svog prijatelja, koji je policajac, da provjeri ovog tipa, pod izlikom da sam naletio na njega i da sam znatiželjan. Nisam ništa spomenuo o bazi. Bilo mi je mučno kad je računalo prijavilo da George S. nedostaje. Da stvar bude gora, policajci su mislili da je to samo još jedan tip koji se umorio od svakodnevne rutine i pukao. To je bio početak. Jesam li ja prvi prijavio nestanak? Ne. Sljedećeg ponedjeljka otišao sam tražiti Georgea, ali on je nestao. Nije bilo zapisa o tome što mu se dogodilo, niti je bilo ikakvih dokumenata. Tada mi je došao zaštitar i rekao da on i neki drugi laboratorijski radnici imaju sastanak nakon radnog vremena u jednom od tunela (također nije dokumentiran). Moja znatiželja je bila jača od mene, pa sam pristao. Te noći pojavilo ih se devet. Rekli su da znaju da riskiraju da budu prijavljeni, ali da mi moraju pokazati neke stvari. Jedan po jedan, pokazivali su mi dokumente u kojima je navedeno da su mnogi pacijenti zapravo ljudi koji su nestali. Tu su bili i isječci iz novina, čak i fotografije koje su oni nekako doturili u bazu. Nadali su se da će moći da ih proture nazad van baze, bez da ih ja prijavim glavnima. Vidio sam im strah na licima. Jedan od njih je rekao da bi radije izgubio život u pokušaju da učini nešto, nego da izgubi svoju dušu ne čineći ništa. Ta rečenica me je pokrenula. Rekao sam im o Georgeu i tome šta sam saznao o njemu. Nakon nekoliko sati smo se dogovorili da ćemo da razotkrijemo Dulce Bazu.

Pitanje: Ime Dvorana Noćne more je vrlo slikovito, ali pretpostavljam da je postojalo i regularno ime, koje se koristilo u priručnicima.

Odgovor: Da, u priručnicima se zvalo The Vivarium. Opisivalo je Dulce Bazu kao sigurno postrojenje za održavanje bio-formi svih tipova. U njihovim izvještajima piše da je to privatni podzemni bioterminal park, sa smještajem za životinje, ribe, živinu, reptile i ljude. Nakon što sam vidio ovaj park, shvatio sam da je ime Dvorana Noćne more prikladnije. Smještaj za pacijente u Dvorani Noćne more nema lijepu sliku kao što je to opisano u priručniku.

Pitanje: Spomenuli ste reptilskog vođu po imenu Khaarshfashst, da li znate nešto o njemu, odakle je? Da li je sa Zemlje ili neke druge planete?

Odgovor: Njegovo ime znači čuvar zakona. Oni dobivaju ime nakon što napune godine svjesnosti. Oni ne smatraju da je vrijeme važan faktor u biti svjestan, kao što ljudi to shvaćaju. Nakon što navrše godine svjesnosti, dobivaju zadatak ili mjesto koje im je sudbinski namijenjeno da ispune. Tada im je dozvoljeno da izaberu ime ili da im neko drugi izabere ime. Pošto Karshovo ime znači čuvar zakona, njegovo ime uključuje kaash (memorija ili čuvanje, što je korijen riječi za Akashic dokumente) i fashst (zakon, korijen riječi za brzo ili za spojiti). Reptili ne samo da vole privatnost, nego i čuvaju tajnu o svom rodnom kraju. Za njih se rođenje, ili nužnost za životom, smatra jedan od svetih prava života. Oni smatraju da je Zemlja ili Terra, njihova rodna planeta, mada različiti reptili raspravljaju o različitim zvjezdanim mapama. Većina tih zvijezda pripada Mliječnom putu. U tim mapama zvijezde i planete pripadaju Planetima Lojalnosti. Zemlja je jedna od planeta na njihovim trgovinskim putevima. Ako neko od ljudi postavi direktno pitanje o Lojalnosti, vanzemaljci to pitanje upućuju Drako. Drako onda odgovore njihovom nadređenom (meni). Nisam imao tu informaciju o zvijezdama, zato što to nije bila informacija neophodna da je znam, pa mi je nisu ni dali.

(Napomena; Ako je Thomas Castello u pravu, onda se na temelju njegovih priča, kao i priča drugih poput Roberta Lazara, Phila Schneidera itd., može zaključiti da su Dulce ratovi uzrokovani s najmanje pet preklapajućih čimbenika ili scenarija koji su se dogodili manje-više istovremeno ili su proizašli jedan iz drugoga. Moguće je da je postojao i sukob interesa unutar samog MJ12, koji je, čini se, uključivao nekoliko različitih sigurnosnih snaga, uključujući Delta Force, Crne beretke, Zračne snage, Tajnu službu, Petu diviziju FBI-a, CIA-ine jurišne trupe i sigurnost baze Dulce. Prema Michaelu Wolffu, bivšem agentu specijalnih istraga MJ12, neki od čimbenika koji su se odigrali u bazi Dulce uključivali su mržnju prema Sivima koji su tri godine ranije ubili nekoliko znanstvenika i sigurnosnog osoblja u Groom Wars ispod Područja 51. Ostali čimbenici uključuju slučajne susrete između izvanzemaljaca i ljudskih građevinskih radnika i sigurnosnih snaga u blizini baze Dulce koje je opisao Phil Schneider; i napad na otpor u bazi Dulce koji je, čini se, orkestrirao operativac duboke obavještajne službe.

Pitanje: Recite nam Više o bljeskalicama. Jesu li teške za korištenje ili su poput oružja iz Zvjezdanih staza koje može omamiti ili ubiti u različitim uvjetima?

Odgovor: To je napredno oružje s zrakama koje ima tri različite postavke faze. Prva faza, baš kao u Zvjezdanim stazama, može omamiti ili čak ubiti osobu ako ima slabo srce. U drugoj fazi može levitirati bilo što, bez obzira na težinu. Treća faza je ozbiljna stvar. Može se koristiti za paraliziranje bilo kojeg živog bića, životinje, čovjeka, vanzemaljca i biljke. Na višoj razini iste faze može uzrokovati privremenu smrt. Uvjeravam vas, čak bi i liječnik potvrdio da je osoba mrtva, ali životna esencija osobe opstaje u nekom čudnom stanju, nekoj vrsti zastrašujućeg stanja ne-smrti. Potrebno je jedan do pet sati da se osoba vrati u život, polako; prvo se vraćaju tjelesne funkcije, a zatim se u roku od nekoliko minuta vraća svijest i puna svjesnost.

U tom stanju, izvanzemaljski znanstvenici reprogramiraju ljudski mozak i implantiraju lažne informacije. Kada se osoba probudi, sjeća se lažnih informacija kao da ih je stvarno doživjela. Ne postoji način da osoba sazna istinu. Ljudski mozak pamti i vjeruje u potpuno lažne informacije. Ako im to pokušate reći, naljutit će se ili će vam se smijati. Nikad neće povjerovati u ono što je zapravo istina. Njihov um uvijek zaboravlja iskustvo reprogramiranja. Pitali ste je li teško upravljati pištoljem za bljeskalicu? Dvogodišnjak može naučiti koristiti ga jednom rukom. Podsjeća na svjetiljku, s crnom staklenom lećom u obliku obrnutog stošca. Sa strane su tri regulatora u tri udubljenja. Svaki regulator je različite veličine. Regulator najbliži ruci ima najnižu snagu. To je to. Svaki regulator ima tri različite snage s automatskim zaustavljanjem u svakom položaju. Najjači položaj će ispariti sve živo. Toliko je moćan da ne ostavlja trag onoga što je bilo prije.

Pitanje: Zove li se ovo oružje pištolj za bljeskalicu ili ga u priručnicima zovete drugačije?

Odgovor: Svi ga zovu Pištolj za bljeskalicu, ili češće samo Bljesak, ili Moj Bljesak u razgovoru. Priručnik prvo spominje oružje armorlux, a zatim ga nastavlja nazivati ​​Pištoljem za bljeskalicu.

Pitanje: Kakva vrsta sigurnosti postoji u Dulceu? Što se još koristi protiv špijuniranja ili neovlaštenog ulaska?

Odgovor: Spomenut ću neka, jer bi bilo gotovo nemoguće nabrojati ih sve. Što se tiče oružja, osim bljeskalice, tu je i zvučno oružje, koje se također često koristi. U svako svjetlo (i većinu kamera) ugrađen je uređaj koji može onesvijestiti osobu u sekundi samo tihim tonom. Dulce ima foto i video kamere, otiske očiju, otiske ruku, monitore težine, lasere, ELF i EM opremu, toplinske senzore i detektore pokreta, kao i druge metode. Nema šanse da ćete stići jako daleko unutar baze. Ako dođete do druge razine, bit ćete uočeni unutar 50 metara. Nakon toga, postat ćete pacijent i više nikada nećete vidjeti svjetlo dana na površini. Ako budete imali sreće, bit ćete reprogramirani i postati jedan od mnogih špijuna za Vladajuću Kastu.

Pitanje: Prema nekim izvješćima, baza Dulce dom je (drugim) izvanzemaljcima koji žive na petoj razini. Je li to istina? Smiju li ljudi slobodno lutati ili se sastajati s drugima u hodnicima ili postoji neki protokol?

Odgovor: Postoje protokoli od trenutka kada prvi put uđete u bazu koji se moraju slijediti svaki put kada vidite izvanzemaljca tamo. Od radne kaste, preko izvanzemaljaca u posjeti, do Vladajuće kaste, postoje beskrajna pravila, provjere i strogi protokoli. Nema šanse da ikada možete slobodno lutati petom razinom. Područja gdje izvanzemaljci borave su zabranjena za ljude. Mreža je okružena osiguranjem, arsenalima, vojskom i dijelovima CIA-e/FBI-a. Nakon te sigurnosne zone, jedna je od najstrože čuvanih zona, jer sadrži ogromnu količinu klasificiranih dokumenata. Cijeli istočni dio pete razine je zabranjen osim za sigurnosno osoblje s ULTRA-7 sigurnosnom propusnicom ili višom. Garaža na zapadnoj strani pete razine zahtijeva ULTRA-4.

Pitanje: Postoje li ikakvi dokazi koji podupiru priču o podzemnoj bazi ili bismo vam jednostavno trebali vjerovati?

Odgovor: Mnogi su me to pitali. Ne očekujem da će mi ljudi slijepo vjerovati, postoje opipljivi dokazi koje su mnogi ljudi vidjeli, doživjeli ili proučavali. Nisam u poziciji da svima pojedinačno držim predavanja i objašnjavam. Pokušavam ostati živ. Sve što mogu učiniti jest ponoviti da je Dulce tajni objekat. Ulažu velike napore kako bi bili sigurni da ih nitko ne može pronaći. Kad bi ih itko mogao pronaći, onda to ne bi bio tajni objekt. Objasnio sam ekstremne sigurnosne uvjete i metode koje koriste. Dostupni su i drugi dokazi. Postoji pet primjeraka u pet različitih kutija na pet različitih lokacija koje sadrže potpuni dokaz svega što sam rekao i pokušao objasniti. Evo popisa sadržaja svake kutije (čuva je pet osoba poznatih samo Thomasu Castelu i tim ljudima):
(A) 27 listova fotografija izvanzemaljaca, stvorenja, kaveza i tenkova veličine 8 x 10.
(B) Jedna nijema filmska traka koja prikazuje računalnu banku, tenkove, fotografije Dvorane noćnih mora, dvije fotografije Grace, jednu fotografiju Terminala s natpisom “Za Los Alamos” i otprilike 30 sekundi dolaska ATL vlaka. (
C) 25 stranica dijagrama, kemijskih formula i shema izvanzemaljske opreme.
(D) Kopija novog primirja sa svim potpisima.
(E) 2 stranice originalnog izvanzemaljskog dokumenta koji je potpisao Ronald Reagan [kao guverner Kalifornije], a svaku stranicu je on potpisao. Original je zapečaćen u plastičnoj kutiji bez kisika.
U toj kutiji se nalaze:
(A) 27 listova originalnih negativa 8 x 10
(B) videovrpca i originalni mikrofilm s kojeg je videovrpca kopirana.
(C) 25 originalnih stranica dijagrama [s bilješkama], formula, shema izvanzemaljske opreme, kao i shema za bljeskalicu i moju bljeskalicu.
(D) Dokument o primirju s Reaganovim potpisom, kao i potpisima sedam drugih političara i četiri potpisa izvanzemaljaca.

Bljeskalica u toj kutiji izuzetno je opasno oružje. U krivim rukama opasnosti i sukobima ne bi bilo kraja. Dokazi moraju biti zaštićeni. Ako bi pali u ruke određenih vladinih agencija, ne bi se tretirali kao dokaz da su nas posjetili izvanzemaljci. Ta grana vlasti zna istinu i laže javnosti. Gledajte na to ovako: znate li sa sigurnošću da je George Washington postojao? Ili vjerujete onome što su drugi ljudi rekli o njemu? Nema nikoga živog tko je svojim očima vidio ono što se o njemu govori. Sve što znate o njemu prosuđujete po onome što su drugi rekli. Kolumbo je rekao da postoji nova Zemlja i da je pronađena. Ja sam rekao da postoje izvanzemaljci u nekoliko podzemnih baza u Sjedinjenim Državama i da se tamo događaju strašne stvari. Ako umrem, prije nego što se to dokaže, potraga za dokazima (uostalom, baza Dulce, kao i druge baze, ne vodi nikamo. Za razliku od NLO-a, neće biti ovdje danas, a sutra će nestati. Ako su stvarno tamo, onda će neka činjenica to dokazati. Zahtijevajte da vlada to prizna. Ako dovoljno ljudi to zahtijeva, pronaći će način da objasne bazu ili barem objasne zašto je drže u tajnosti. Mnogo je ljudi koji rade u Dulceu i koji me poznaju. Pozivam ih da odgovore barem anonimno. Pošaljite pismo, telegram, faks kako biste potvrdili ono što sam objasnio. U ime hrabrih muškaraca, žena, djece i vanzemaljaca koji su poginuli pokušavajući objaviti što se događa u objektu Dulce, kako bi razotkrili ovo strašno mjesto prije nego što tisuće drugih nevinih ljudi budu mučeni i ubijeni na nezamislive načine.

Pitanje: što je s dizalima, treba li im nekoliko sekundi da se popnu s površine na sedmu razinu? Znate li išta o tome? Koriste li struju? Dizala po cijeloj površini koje je proizvela tvrtka za dizala Otis. Proizvodi li ta tvrtka liftove u bazi Dulce?

Odgovor: Nisam vidio koje su marke dizala u bazi. Na Dulceu nema dizala koje vas može izravno odvesti s površine na sedmu razinu. Nacrti koje koristi osiguranje pokazuju da su dizala raspoređena tako da vas mogu odvesti samo jednu razinu niže. Čak ni Grid nema ekspresno dizalo. Nakon treće razine, ne samo da biste morali promijeniti dizalo, već ste kodirani na temelju svoje težine i boje prije nego što možete ući u vozilo. Sva dizala su magnetski kontrolirana, čak i rasvjeta u dizalima, kao i sva rasvjeta na svim razinama. Žarulje koje su tamo, ne biste mogli kupiti nigdje na površini, jer su potpuno drugačija vrsta rasvjete. Rasvjeta tamo je bliža prirodnom dnevnom svjetlu od bilo koje rasvjete koju ste ikada vidjeli. Oblik dizala je jedinstven. Ako ste ikada vidjeli Tupperware zdjelu za šećer, to je oblik koji biste vidjeli kopiran u dizalima. Kao dva otvorena ovala sa svake strane. Oblik dizala savršeno se uklapa u vertikalne tunele kroz koje dizalo prolazi. Magnetske kontrole su u obliku poluovala. Kad biste mogli stajati na ili blizu ovala, osjetili biste blago povlačenje sile ovih magneta. Kretanje je glatko i tiho, a pokretanje i zaustavljanje dizala su vrlo tihi. Nema potrebe za kablovima, jer je dizalo magnetsko, a ne električno. Budući da nema kablova, ne postoji opasnost da bi dizalo ikada moglo pasti.

Pitanje: Određene skupine u vladi surađuju s izvanzemaljskim skupinama. Zna li se koliko ih je i koje su to skupine?

Odgovor: Ne znam koje su to skupine i koliko ih ima.

Pitanje: Tajanstveni zaštitar koji sebe naziva Žuto Voće kaže da je radio u Groom Lakeu (Područje 51). Tvrdi da je bio u kontaktu s uzvišenim izvanzemaljcima u objektu Groom Lake – jeste li upoznati s tom skupinom?

Odgovor: Žuto Voće je samo jedan od sleng izraza za Žutu Jack (ili žutu zastavu) koja označava karantenu i oprez u laboratorijima. U laboratorijima Dulce ima toliko slenga da se koristi za označavanje karantene, da su radnici stvorili knjižicu koja objašnjava sleng. U Dulceu, žuto voće predstavlja laboratorijske radnike (nazvane tako po žutom svjetlu ispred komora za dekontaminaciju). Banana je stariji radnik, limun je novi radnik itd.

Pitanje: Postoji li izvanzemaljski objekt ispod jezera Groom ili jezera Papoose na poligonu za testiranje u Nevadi i provode li se tamo biološka istraživanja?

Odgovor: Većina osoblja u Groomu je u obrani, ali u tunelima se nalazi veliko skladište u kojem se nalaze tisuće dijelova izvanzemaljskih svemirskih letjelica. Koliko sam čuo, medicinsko testiranje na poligonu za testiranje u Nevadi provodi mornarica.

Pitanje: Prema informacijama koje sam dobio od svojih izvora, zrakoplovne tvrtke imaju tajne podzemne objekte u planinama Tehachapi, nedaleko od Rosamonda blizu zrakoplovne baze Edwards. Izvori objekt u Tehachapiju nazivaju Ant Hill. Tamo eksperimentiraju s naprednom tehnologijom poput antigravitacijskih diskova. Neki su vidjeli kugle veličine košarkaških lopti kako patroliraju objektom. Znate li išta o tome?

Odgovor: Kalifornijske planine [Tehachapi, Chocolate, Shasta itd.] sve imaju izvanzemaljske sigurnosne metode i opremu. Kugle veličine košarkaške lopte koriste se za bespilotne patrole. Tihe su, ali kada fotografiraju živa bića, čuje se zujanje. Svjetlost koju emitiraju posljedica je magnetske aure. Ova svjetlost je u vidljivom spektru [3900 angstroma]. Možete vidjeti svjetlost, ali ne možete vidjeti odakle svjetlost dolazi.

Pitanje: Možete li mi reći išta o Mjesecu – izvanzemaljskim objektima? Atmosferi? Američkim bazama?
Odgovor: Ne mogu baš puno reći o tome. Nisam bio uključen u Lunarni program. Čuo sam da je PUNO opreme poslano na Mjesec između 1959. i 1964. u sklopu “Projekta Whiteout”.

Pitanje: Kako izvanzemaljci koriste magnetizam? Je li to njihov izvor energije? Postoji li još nešto o magnetizmu što bismo trebali znati?

Odgovor: Izvanzemaljci koriste magnetizam za sve! Koriste magnetizam kao osnovnu strukturu za svoj izvor energije. Što više naučite o magnetizmu, to bolje. Ljudi ih zovu magneti, a izvanzemaljci ih zovu magnetne zvijezde. Stoljećima traže magnetne zvijezde (magnetne kamene). Ne samo to, žele svu magnetsku energiju na Zemlji. Namjeravaju nastaviti rudariti tu energiju, sada i u budućnosti. Sve dok tako malo koristimo magnetizam, to za njih nije problem. Ali nedavno su ljudi počeli otkrivati ​​​​mnoge stvari o magnetizmu. Postignut je dogovor. U izvornom dogovoru, ljudima (ili onima koji su navodno predstavljali ljudsku rasu uopće nije smetalo, magnete smo smatrali gotovo beskorisnima. Kako su ljudi počeli tražiti druge izvore energije, počeli smo istraživati ​​magnetizam. Tada su izvanzemaljci htjeli novi sporazum. Što smo im mogli ponuditi? Odabrali su Zemlju, prava na podzemne iskapanja, životinje i ljude za nove eksperimente. Javnost nikada nije znala za ovaj sporazum. Vladajuće figure svijeta (bavarski kultisti, Rothschildi) tražili su još jedan sporazum 1933. Ovaj put smo zauzvrat dobili visoko tehnološko znanje. Dakle, sada što više magnetizma koristimo, to više oni koriste ljude i zemlju u SAD-u. Prodali smo se magnetima. Ako mi ne vjerujete, pogledajte oko sebe – postoje tvrtke koje zapravo koriste magnetsku snagu, ali ti magneti temelje se na električnoj struji ili keramičkim magnetima, a NE na magnetima od lodestara (magnetski željezni oksid).

Pitanje: Rade li izvanzemaljci s kravljom krvlju i drugim dijelovima osakaćenih životinja? Trebaju li im te tekućine za istraživanje ili za preživljavanje?

Odgovor: Izvanzemaljci koriste krv i dijelove tijela za formulu koja ih održava na životu (njihova hrana) i za upotrebu u spremnicima za rast te za umjetne maternice. Plazma i amnionska tekućina dva su najvažnija sastojka za njihov život. Također, sok nekih biljaka održava ih na životu mjesecima. Većina biljaka je parazitske prirode, ali biljke crvenog grejpa i okre (http://en.wikipedia.org/wiki/Okra) mogu se dodati formuli koja ih održava na životu, ako nemaju uobičajenu formulu.

Pitanje: Žene koje su otete izjavile su da su ih izvanzemaljci oplodili. Pokušavaju li hibridizirati našu vrstu?

Odgovor: Da, uzgajaju robove ratnike za nadolazeći rat s drugim izvanzemaljskim rasama (nordijska rasa? ljudska rasa s Plejadanaca? Zmijske rase nalaze se u orbiti oko Zemlje, Venere i Marsa.

Pitanje: Oteti su izvijestili da su izvanzemaljci odnijeli njihova tijela kroz zatvoreni prozor. Je li to postignuto naprednom tehnologijom ili su to psihičke moći?

Odgovor: Izvanzemaljci su usavršili atomsku strukturu materije. Mogu prolaziti kroz zidove kao što mi možemo kroz vodu! To nije magija, samo fizika. Mogli bismo naučiti istu stvar. To ima veze s kontroliranjem atoma voljom.

Pitanje: Jeste li u komunikaciji s višim izvanzemaljcima? Ako jeste, možete li nam reći kako možemo komunicirati s njihovim timovima?

Odgovor: Nisam slobodan govoriti o komunikaciji s bilo kojim prijateljskim izvanzemaljcima. Mogu vam reći da postoji prijateljski faktor u Kostariki i da sam u izravnoj komunikaciji s tim faktorom. Aktivni sam član Subgalaktičke lige u Kostariki. Ova organizacija koristi malu satelitsku antenu, televiziju i radioamatersku opremu za uspostavljanje ove komunikacije. Mogu vam predložiti da koristite sličnu opremu i niske frekvencije kako biste dobili isti faktor.

Pitanje: Živite li u SAD-u ili u inozemstvu? Radite li trenutno? Znam da ste bili u bijegu nekoliko godina.

Odgovor: Da, više godina. Posjećujem SAD, ali je to jako opasno. živio sam u nekoliko zemalja. Nekoliko godina sam živio u Meksiku gdje sam bio vojnik. To je težak posao, često sam živio u žbunju hraneći se samo onim što sam našao. Proveo sam vrijeme u Južnoj Americi, gdje sam se borio sa nezavisnim kompanijama droga (nisu u pitanju stanovnici nego tajna vlada, vrhovni činovnici i američki – CIA, FBI, itd.]. Skrasio sam se u Kosta Riki kupio malu kuću u Limonu. U stvari to je koliba koju je neko napustio. Platio sam 11 dolara nekom lokalnom činovniku da dobijem pravo da kažem da je to moja kuća. Moje ime mijenjam kada god neko postavlja pitanja. Radio sam u jednoj od podzemnih baza u blizini Panama granice. To je u planinama, ne tako daleko od aktivnog vulkana. Nije tako fensi kao u Dulce, ali su ljudi predivni.

Pitanje: Koji je najbolji grad za život u Kosta Riki koji bi preporučili jednom Amerikancu?
Odgovor: Nijedan od njih ništa ne vrijedi (u usporedbi), ali meni se sviđa Limon. Doživiš kulturni šok kada prođeš turističku sekciju. U urbanim zonama nije tako loše, ali van utabanih staza je slika drugačija. Nema unapređenja u kolibama, nema kanalizacije, vodovoda, ili popločanih staza. Ali ako ostaneš u gradu, i ako ti ne smeta velika kulturna razlika, zemlje imaju mnogo šta što bi se moglo ponuditi. Lijepo vrijeme, predivne plaže i drveće sa voćem koje svuda raste.

Pitanje: Da li ima drugih naziva za nivoe? (druge osim tajnih , top secret ,ultra)?
Odgovor: Postoje i drugi stupnjevi osiguranja kao što su UMBRA, STELLAR, G2-7Z, TRIAD, UMT [Universal Military Training] i UMS [Universal Military Service], ASTRAL i SUB-ASTRAL. UMBRA je veći od ULTRA. (Bilješka: Moguće je da su se viši stupnjevi osiguranja koristili za ljudsko-vanzemaljske svemirske programe. Na primjer, Whitley Streiber je opisao da je bio otet i odnesen na drugu planetu gdje se susreo sa vanzemaljskim ruševinama, vanzemaljcima i ljudima koji su bili obučeni u vojnu uniformu i naoružani automatskim oružjem. Očigledno je da bi ti ljudi imali izuzetno visok stupanja odobrenja, kao što je “Universal Military Service”, Zajednički alien-iluminati “alternative-3” projekti navodno obuhvaćaju i ratne operacije protiv miroljubivih stanovnika drugih svjetova, a ovo je po riječima jednog para koji su napustili alternativu-3 nakon što ih je o tim opasnostima obavijestio jedan agent iz Federacije.

Pitanje: Da li ste ikada vidjeli značku sa ‘MAJI’?

Odgovor: Ne.

Pitanje: Pošto ste živjeli u zemljama gdje se govori španjolski, očigledno je da znate više jezika. Koje druge jezike govorite?

Odgovor: Osim engleskog, govorim španjolski i Eusshu, najpoznatiji vanzemaljski jezik koji se govori na Dulceu. Tečno govorim španjolski, a dovoljno Eusshua da me drži podalje od nevolja. Ubrzo nakon što sam se preselio u Dulce, pohađao sam ubrzani tečaj Eusshua. Svatko tko će provesti više od tjedan dana radeći u bazi trebao bi naučiti osnove jezika. Inače, morate čekati pratnju da se kreće okolo. Svi znakovi na bazi su na univerzalnom i prepoznatljivom jeziku simbola. Eusshu je logičan i lako se uči.

Pitanje: Što vanzemaljci jedu? Jesu li mesožderi?

Odgovor: Zavisi od toga da li su grejsi radničke kaste, reptili radničke kaste ili neko od više razvijenijih drakonskih vođa. Zatim, tu su i stvorena bića, replikanti, tip 2 biće, ili jedno stvarno čudno biće zbog genetske mješavine. Pokušat ću da pokrijem po malo od svakog. Formula se sastoji od plodove vode (amniotic water), plazme i raznih drugih dijelova tijela [sirovih, obično goveđih]. Ovo je gotovo prozirna tekućina s teksturom pirea od breskvi, i skoro te iste boje. Grejsi paze da ne ‘jedu’ u blizini ljudi, jer je miris toga vrlo neugodan za bilo kojeg čovjeka. Oni mogu provesti dane ili čak tjedne između hranjenja. Radnička klasa reptila jede meso, insekte i velik izbor biljaka uključujući povrće i voće. Preferiraju da je meso sirovo i vrlo svježe, ali su se naučili i na neke vrste kuhanog mesa kao što je sirovo pečeni odrezak (Napomena: Prema mnogim žrtvama otmice, reptiloidima nije strano jedenje ljudskog mesa. Priča se da vole meso koje je dovoljno mlado da bude slobodno od toksina, ali ipak dovoljno staro da bude ispunjeno čitavim životnim vijekom akumuliranja “emocionalno energetskih tragova” koji se nalaze unutar ljudskog tijela.

Neke žrtve otmice tvrde da određene reptilske grupe imaju tako razrađenu biotehnologiju da su sposobni odvojiti čovjekovu dušu (soul-energy-matrix) i zarobiti je u zatvorenu ‘kutiju’, i koristiti kontrolirano “tijelo” za bilo koju svrhu koju odaberu. Neke žrtve otmice tvrde također da u nekim slučajevima reptiloidi mogu kreirati klonirani duplikat osobe u kratkom vremenu pomoću time warpa i staviti dušu (soul-energy-matrix) osobe natrag u novo klonirano tijelo ako bi njihov nestanak iz društva inače izazvao previše problema. Na ovaj način oni mogu pojesti izvorno tijelo koje je još uvijek ispunjeno emocionalnim tragovima a da žrtva otmice [u većini slučajeva] ni ne primijeti da je njihova izvorna duša (soulmemory-matrix) prenesena u klonirano tijelo, jer prođu kroz potpuni ‘soul-matrix’ energetski transfer i potiskivanje bilo kakvih sjećanja koja se odnose na proces transfera. Klonirana tijela ne sadrže integrirani emocionalni trag za kojim vampiristički reptiloidi izgleda žude i jednako im je opijajući kao čovjeku sa zemlje koji je ovisan o teškim drogama. Za razliku od Grejsa, oni jedu često i obično nose ili šalju po hranu tijekom svoje pauze. Vladajuća klasa je vrlo tajanstvena u vezi svoje ishrane. Oni su stvorili nekoliko mitova o prehrani koje pažljivo nadopunjavaju kad dobiju priliku. Jedna od njihovih omiljenih legendi je o jednom od njihovih predaka koji je mogao pojesti čitavo jato gusaka odjednom. Oni vrlo rijetko jedu u prisustvu bilo kojih drugih vrsta. Brižljivo odaberu svoju hranu, i onda odnesu svoje jelo u svoje prostorije. Jedino kada su uvaženi gosti dolazili u bazu su se pridruživali jelu. Oni vole istu hranu koju i mi, i u tajnosti žvaču svježe pronađenog puža. “Čovjekoliki” replikanti jedu neko kuhano povrće. Hrane se vitaminima i tekućim proteinima. Ako moraju jesti na površinskom svijetu, pojest će sve što im se posluži, ali čim prije to mogu, povratit će. Njihov probavni sustav često ne probavlja hranu pravilno. Inženjerska bića hrane se posebnom prehranom, stvorenom za njihove prehrambene potrebe. Smjesa uključuje nekoliko organskih oblika pomiješanih u blenderu s plazmatskim tekućinama, amnionskom tekućinom i parazitoplazmatskim materijalima. Ove posebne “životinje” također povremeno uživaju u zelenim biljkama, obično travi ili salati. Stvorenja koja su stvorena da postanu ratnici jedu tekućine pune proteina.“

Ljubomir Jurković bio je oko godinu dana aktivni gost kolumnist portala Epoha, no zbog nedostatka vremena sada se javlja samo povremeno. Njegova osebujnost i rad su nadaleko poznati i priznati pa su ga uz apsolutno sve domaće medije i televizije posjetile i one strane gdje vrijedi izdvojiti posjetu njemačke televizije Ard koja je s njime napravila priču. Tu se još svakako mogu spomenuti novinari iz švicarske koji su također bili zainteresirani za njegov lik i djelo, a ove godine mu je u gostima bila i ugledna novinarka BBC televizije koja je iskreno ostala oduševljena s njegovom pričom i karizmom. Jurković je također bio veliki prijatelj s najpoznatijim političkim zatvorenikom bivše države, danas nažalost pokojnim Ademom Demaciem koji ga je 2009. godine osobno došao posjetiti u njegov rodni grad Karlovac.

Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements

Podijeli članak:

Facebook
Twitter
Reddit
WhatsApp
Advertisements