Službeno je započeo najljepši period godine. Dani su dugi i sunce izvlači ono najbolje iz ljudi.
Uživajte u ovim predivnim danima, jer ljeto prođe za tren. Što više budite bosi i uzemljujte se na travi, zemlji ili pijesku.
Izbjegavajte dugotrajno izlaganje suncu sada kada je najjače od 12-17 sati, a ostali period uživajte u njegovim blagodatima.
Kupajte se što više možete, naravno, ovisno gdje živite.
Sad je vrijeme za laganu hranu, voće i sirovo, a ne za pečenja, gulaš i tešku i masnu hranu.
Dovoljno energije dobit ćete od sunca i uzemljenja, ne brinite.
Također, idealno je ovaj period smanjiti ili maknuti stimulanse poput kave, s obzirom da vam u ovom periodu ne trebaju, a također je to i dobra prigoda da osvjestite da je to samo navika.
Ako ste vježbali tijekom godine, nemojte raditi čestu grešku pa potpuno stati s vježbanjem do 9. mjeseca. Vruće je da, ali ako možete jesti po vrućini, možete i vježbati, zar ne?
Prilagodite si trening, idealno je vježbsti na otvorenom, rano ujutro ili navečer najkasnije do 20 sati.
Ako trebate pomoć s takvom vrstom treninga, na mom webu imate programe za vježbanje koji ne zahtjevaju nikakvu opremu
Advertisements
Advertisements
Advertisements
Advertisements



