Pfizer planira zaraditi veliki novac s “turbo rakovima”.
Pfizer je prvi zaradio milijarde od smrtonosnih “cjepiva” protiv COVID-a. Sada farmaceutski div želi zaraditi veliki novac s “Turbo rakom”.
Pfizer očekuje da će Seagenovi novi lijekovi protiv raka do 2030. godine generirati oko 10 milijardi dolara.
Zašto se Pfizer tako snažno kladi na rak? Možda zato što sve više mladih obolijeva od raka. Broj slučajeva vrtoglavo raste.
CRIMINAL: First, Pfizer made billions off deadly COVID “vaccines.”
— The Vigilant Fox 🦊 (@VigilantFox) August 22, 2024
Now, they’re set to cash in on "turbo cancers."
Pfizer’s head of cancer, expects their new cancer drugs from Seagen could bring in $10 billion a year by 2030.
Why is Pfizer so focused on cancer? Maybe because… pic.twitter.com/aRXBHLRQ1N
Onkolog William Makis kaže da “nikada nije vidio nešto slično”. Po njegovom mišljenju, kriva su takozvana cjepiva protiv COVID-a.
“Nikada nisam vidio stadij 4 raka pluća kod žena u 20-ima. “Nikada nisam vidio leukemiju kod muškaraca i žena u 20-im i 30-im godinama koji su umrli nekoliko dana ili čak sati nakon dijagnoze.”
Kako je Pfizerova prodaja pala zbog pada potražnje za cjepivima protiv korona virusa, cijena dionica proizvođača cjepiva je pala.
Sada su potpuno posvećeni raku. Teško je povjerovati da je to slučajnost, rekao je Makis.



