Nalazimo se u fazi nakon pandemije. Obično manje ljudi umire u fazi nakon pandemije nego tijekom pandemije. Makar samo zato što oni koji su umrli za vrijeme pandemije, više zbog pandemije, više ne mogu umrijeti.
U međuvremenu: Prekomjerna smrtnost u Njemačkoj se nastavlja.
U trenutnoj fazi nakon pandemije ljudi masovno umiru u Njemačkoj
- VIŠE ljudi od prosjeka u godinama prije pandemije,
- VIŠE ljudi nego u godini pandemije 2020.
- VIŠE ljudi nego u godini spašeno od SARS-CoV‑2 cjepivima protiv COVID-19 2021.
- VIŠE ljudi nego u godini nakon toga spašeno je od SARS-CoV‑2 pomoću cjepiva protiv COVID-19 2022.
Ova prekomjerna smrtnost ostavlja iste političke aktere koji su tako užasno zabrinuti zbog vrućine i ljude koji su umrli, uglavnom procijenjeni u statističkim modelima, potpuno hladnima. Polako se treba zapitati što se to događa u glavi jednog Karla Lauterbacha, koji ozbiljno vjeruje da ako licemjeri o smrti uzrokovanoj vrućinom, onda bi njemu, koji tako potpuno ignorira prekomjernu smrtnost, netko povjerovao da se nešto događa.
Brojčano su umrli do 2. srpnja dotične godine
- 2020.: 486 282 ljudi;
- 2021.: 512.823 ljudi;
- 2022.: 518 637 ljudi;
- 2023.: 524 005 ljudi;
- u prosjeku od 2016. do 2019.: 486.457 ljudi
To znači prekomjernu smrtnost od
- 2021.: +26 366 mrtvih;
- 2022.: +32 180 mrtvih;
- 2023.: +37 548 mrtvih;
ili nedovoljna smrtnost
- 2020: – 175 mrtvih
Očito je navodna pandemija završila već u srpnju 2020. i smrtnost se vratila u normalu, pa se još jednom treba zapitati što je moglo uzrokovati višak smrtnosti u narednim godinama. Drugim riječima, to se morate zapitati ako ste zadnjih nekoliko godina proveli u špilji i niste čuli ništa o pokušaju masovnog cijepljenja, koji je toliko propao da politički mangupi o njemu ne žele ništa znati više. O tome stvarno ne morate više raspravljati, dokaza je previše.
Počinju s mnoštvom studija koje su dokazale uzročnu vezu između ozbiljne bolesti ili smrti i cijepljenja protiv COVID-19 i završavaju studijama obdukcije koje utvrđuju uzrok smrti izvan razumne sumnje.
Tri primjera mogu biti dovoljna:
- Smrt od ‘cijepljenja’ protiv COVID-19: Kompilacija studija autopsije koje pokazuju da ‘cjepiva’ protiv COVID-19 ubijaju ljude
- Čitatelj Lanceta lišen prava glasa: Meta-studija u kojoj se kao uzrok smrti navodi cjepivo protiv COVID-19 zataškano
- 160 studija, 53 ozbiljne bolesti: Popis dokazanih šteta od “cijepljenja” COVID-19 postaje sve dulji
Tu se zapravo ništa ne može osporiti. To je vjerojatno razlog zašto se ljudi poput Lauterbacha pokušavaju vratiti uobičajenom poslu i prenijeti svoju lažnu brigu za “ljude” negdje drugdje.
Razvoj, prema posljednjim dostupnim podacima Federalnog zavoda za statistiku, izgleda ovako:
Pažnja:
Epoha se svakodnevno nalazi na meti sveprisutnih cenzora koji svim sredstvima rade na našem gašenju kao alternativnog medija koji djeluje potpuno neovisno i nije ni pod čijom kontrolom. Ukoliko vam se sviđa naš rad možete nas podržati skromnom donacijom, jer svaki vaš cent presudan je u našem opstanku.



